Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот megan fox » 07 ное 2010 22:51

MuFc1878 написа:Инфарктен край на този сезон, в последния кръг ще се реши шампиона при пилотите. Второ място за Алонсо и титлата е негова. А колкото до "мръсните" номера на Ферари.... хм.. просто част от играта. На който не му изнася, да не гледа.


Нали знеш, че има възмездие?! Колко хубаво възмездие ще бъде за всичките мръсни номера на ферари... Алонсо да се срещне с някоя бетонна стена със скорост над 250 килоемтра в час!!!
Пожелавам му го от сърце!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

зелено-бяло
Мнения: 582
Регистриран на: 18 окт 2009 15:03
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот зелено-бяло » 07 ное 2010 23:19

megan fox написа:
MuFc1878 написа:Инфарктен край на този сезон, в последния кръг ще се реши шампиона при пилотите. Второ място за Алонсо и титлата е негова. А колкото до "мръсните" номера на Ферари.... хм.. просто част от играта. На който не му изнася, да не гледа.


Нали знеш, че има възмездие?! Колко хубаво възмездие ще бъде за всичките мръсни номера на ферари... Алонсо да се срещне с някоя бетонна стена със скорост над 250 килоемтра в час!!!
Пожелавам му го от сърце!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Тц. :) В никаква стена не трябва да се блъска Алонсо,даже не трябва нищо лошо да му се случва! :twisted: Аз даже се надявам и двигателят му да устиска до края,но да завърши на всяка цена.Бееееез да става шампион обаче :) ,да завърши с едно място по-назад от нужното му.Да разбере,че като ръкомаха само вятър прави!
Ей това да гледам,много ми изнася! :mrgreen:

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот megan fox » 07 ное 2010 23:28

Пич сега ще ни обявят за хейтъри и ще ни анатемосат! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

зелено-бяло
Мнения: 582
Регистриран на: 18 окт 2009 15:03
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот зелено-бяло » 07 ное 2010 23:58

megan fox написа:Пич сега ще ни обявят за хейтъри и ще ни анатемосат! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Пу-пу,сакън :mrgreen: !
Само един хейтър може да ни "анатемоса" :mrgreen: Едва ли от любов ще го направят! :mrgreen:

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот MuFc1878 » 12 ное 2010 13:45

megan fox написа:Пич сега ще ни обявят за хейтъри и ще ни анатемосат! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Само болен мозък може да пожелае такова нещо, някой да катастрофира... или на теб ти се гледа онова състезание от 1994г... Айртон Сена, пази Боже :|
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот megan fox » 12 ное 2010 16:44

MuFc1878 написа:
megan fox написа:Пич сега ще ни обявят за хейтъри и ще ни анатемосат! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Само болен мозък може да пожелае такова нещо, някой да катастрофира... или на теб ти се гледа онова състезание от 1994г... Айртон Сена, пази Боже :|


За Сена ми беше кофти, но виж ако на неговото място ще е пилот на Ферари, особено Алонсо... с удоволствие ще гледам как се размазва в стената! Когато 1999-а Шумахер се разби на Силвърстоун и крака му се счупи на 2 места... бях един от най-доволните хора на света! Клипчето как се забива в стената от гуми съм го гледал поне 100 пъти! А ако стената беше бетонна... щях да съм го гледал поне 1000!

И не е нужно да си болен мозък, за да пожелаеш такова нещо, стига да мразиш някого достатъчно силно! ;)

Ти да не би да скърбиш и да си в траур за всеки един човек на планетата Земя, който умира всеки ден?! Че то тогава ти никога няма да излезеш от траур, защото във всяка една секунда умират поне трима души, или поне така твърди статистиката на ООН! Както не ти пука за тях и това не ти пречи да си правиш веселото, така и на мен няма да ми пука за Алонсо, ако се размаже в някоя стена! :twisted: Той не само, че ми е никакъв (т.е. няма причина да тъжа за него), но за капак и ми е супер противен!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта