Бившите пилоти: Шумахер е идиот!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Бившите пилоти: Шумахер е идиот!

Мнениеот megan fox » 05 авг 2010 11:30

Михаел Шумахер има едни от най-верните фенове и най-отдадените критици.

Сякаш бяха позабравили седемкратния световен шампион, но след постъпката си по време на Гран при на Унгария, Михаел отново даде повод за упреци.

Седемкратният световен шампион притисна атакуващия го негов бивш съотборник в Скудерия Ферари Рубенс Барикело. Вследствие на това бразилецът едва не се удари в предпазната стена.

По този повод бившият пилот от Формула 1 и съотборник на Шумахер в периода 1996 - 1999 години - Еди Ървайн направи изказване, в което заяви, че според него "Михаел е идиот", както и "арогантен".

"Шумахер е идиот! Маневрата, която направи, беше глупава. Беше още и опасна. Той не мислеше в това, което правеше и отново показа колко арогантен е всъщност.

Наказанието, което получи, не му е достатъчно. Трябваше да го лишат от правото да участва в следващото състезание", коментира Ървайн.

Бившият пилот на Уилямс Александър Вурц също изказа своето мнение:

"Той е седемкратен световен шампион. Той знаеше какво върши и направи всичко абсолютно нарочно. Изходът, обаче, можеше да бъде фатален."

Тест пилотът на Скудерия Ферари - Марк Жене потвърди, че и според него маневрата е била изключително опасна.

Трикратният световен шампион Сър Джеки Стюърт заключи за характера на Михаел.

"Просташко! Той се опита да се подиграе и да обиди друг пилот. Това беше един отвратителен пример от човек, който има седем световни титли. Хулиганска проява!"

Единственият, който защити Шумахер, бе спортният директор на Мерцедес - Норберт Хауг.

"Какво още искате? Михаел се извини и прие наказанието. Трябва да се сложи край на тази тема."


http://sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2548329

Което си е вярно си е вярно! Шумахер винаги е бил гамен на пистата и определение като "идиот" му отива много!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
lewstherin
Мнения: 430
Регистриран на: 11 юли 2008 23:12
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Бившите пилоти: Шумахер е идиот!

Мнениеот lewstherin » 05 авг 2010 11:42

Бившите пилоти забравят че всички големи пилоти караха по този начин, а не като сегашните лигльовци.

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бившите пилоти: Шумахер е идиот!

Мнениеот Бижутера » 05 авг 2010 11:44

не е идиот, но е сребролюбив предател ;)
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Бившите пилоти: Шумахер е идиот!

Мнениеот soilwork » 05 авг 2010 11:54

Показа на сегашните лекета как трябва да се воюва дори и за едната точка! "Аз никога не съм подарявал позиция и не давам подаръци на пистата на никого. Ако искаш да ме изпревариш, трябва да се бориш за това и точно така стана"-отговори на критиците си Шумахер.Битката с Барикело,напомни за незабравимите сблъсъци на пистата между Прост и Сена(R.I.P) [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mNKtIbrNqp4[/youtube]

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Бившите пилоти: Шумахер е идиот!

Мнениеот soilwork » 05 авг 2010 11:57

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7MTtudbPVQ8[/youtube] :lol:

ri4ard
Мнения: 43
Регистриран на: 23 ное 2008 11:11
Контакти:

Re: Бившите пилоти: Шумахер е идиот!

Мнениеот ri4ard » 05 авг 2010 12:23

soilwork написа:Показа на сегашните лекета как трябва да се воюва дори и за едната точка! "Аз никога не съм подарявал позиция и не давам подаръци на пистата на никого. Ако искаш да ме изпревариш, трябва да се бориш за това и точно така стана"-отговори на критиците си Шумахер.Битката с Барикело,напомни за незабравимите сблъсъци на пистата между Прост и Сена(R.I.P)


Много правилно, той е свикнал да му подаряват.........................
Последна промяна от ri4ard на 05 авг 2010 12:43, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бившите пилоти: Шумахер е идиот!

Мнениеот megan fox » 05 авг 2010 12:30

soilwork написа:Показа на сегашните лекета как трябва да се воюва дори и за едната точка! "Аз никога не съм подарявал позиция и не давам подаръци на пистата на никого. Ако искаш да ме изпревариш, трябва да се бориш за това и точно така стана"-отговори на критиците си Шумахер.Битката с Барикело,напомни за незабравимите сблъсъци на пистата между Прост и Сена(R.I.P)


Интересно тогава ЗАЩО СЕ ИЗВИНИ НА БАРИКЕЛО, СЛЕД КАТО НЕ Е НАПРАВИЛ НИЩО НЕРЕДНО?! Хората не се извиняват току-така за няма нищо!!! А защо го наказаха, СЛЕД КАТО НЕ Е НАПРАВИЛ НИЩО НЕРЕДНО?!

Има си правила и те трябва да се спазват! Михаел трябва да проумее, че той вече не се ползва с протекцията на Ферари и вече комисарите на ФИА ще са безкомпромисни спрямо него... и без това има доста стари дългове да плаща!!! :twisted: :twisted: :twisted:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Бившите пилоти: Шумахер е идиот!

Мнениеот stg333 » 05 авг 2010 12:33

Точно щото Шумахер и тия от неговото поколение бяха мъже а сегашните са лайна, точно за това популярноста на формула 1 вече клони към 0.Шумахер винаги се е борил дори като караше каруцата на Бенетон форд, А относно това че са му отстъпвали позиция ми много ясно че всеки отбор има отборна стратегия обратното би било много тъпо.

Потребителски аватар
lewstherin
Мнения: 430
Регистриран на: 11 юли 2008 23:12
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Бившите пилоти: Шумахер е идиот!

Мнениеот lewstherin » 05 авг 2010 12:35

Извини се, защото маневрата си беше опасна, това никой не го оспорва, затова беше и наказан. Но преди 15 години никой нямаше да си помисли да накаже пилот за такова нещо. Затова и тогава състезанията са били далеч по интересни. А дали Баричело не е същия идиот, който вижда че вратата отляво се затваря, но реши да се набута сам? А и той си го каза-ако не е билл Шумахер, нямаше да се навре там, но срещу него нямало прошка... има комплекси за избиване.

SANSIRO7
Мнения: 2225
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: Бившите пилоти: Шумахер е идиот!

Мнениеот SANSIRO7 » 05 авг 2010 12:37

А Хил колко си патеше от това леке. Шумахер не знае как да губи почтено.


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта