Казана дума - хвърлен камък , но не и за Шумахер

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Казана дума - хвърлен камък , но не и за Шумахер

Мнениеот acmilan » 22 ное 2009 13:34

Макар и да гледам Ф1 от 1996 г.,смея да твърдя,че Шумахер е най-великият пилот в историята.Самият факт,че на всяко състезание неговите фенове,респективно и на Ферари,са поне 80% говори много.Той е емблема на този спорт и да бъде оплюван е доста несериозно.В по-младите си години не беше особен джентълмен,но имаше смелостта да прави неща,които другите не можеха.Когато четох преди няколко месеца,че има вероятност да се завърне с екипа на Ферари,бях много радостен,сега обаче не съм.Голям фен съм му,но преди всичко съм фен на Ферари,така че не мога да приема да кара за Мерцедес.Е,преминаванията на Шева и Кака в Челси и Реал бяха тежки за мен,но това вече ще бъде прекалено :lol: Що се отнася до италианците,пълен абсурд е,че са цигани.Пълен абсурд е също така да бъдат наричани жабари,такива са французите.Южна Италия е характерна с тъмни(не балкански)субекти,но това е заради пребиваването на маври там преди векове,като това се отнася и до Испания най-вече.Няма смисъл да почваме темата за Италия като история,култура,спорт и т.н.Просто ние,българите,все сме най-красиви,най-добри,най-бели и т.н. :mrgreen: Като тръгна по улицата се чудя понякога дали няма повече мургавелки и мургавелковци от Сицилия да речем :mrgreen: Аз поне не съм такъв,а ариец 8-) :lol: :mrgreen:
Последна промяна от acmilan на 27 ное 2009 17:49, променено общо 2 пъти.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Казана дума - хвърлен камък , но не и за Шумахер

Мнениеот fr3ak_boy » 22 ное 2009 17:09

След отказа на Шуми спрях да гледам Ф1, ако се върна мисля отново да гледам.
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Казана дума - хвърлен камък , но не и за Шумахер

Мнениеот _RoKi_ » 22 ное 2009 20:16

От Ферари го спрягаха за заместник на Маса,когато стана онзи инцидент с него,но и Шумахер имал някаква травма,ако така мога да я нарека,и отказа тогава.после се пусна слух,че ще се върне във Ферари,но нещата спряха развитие и сега отново има такъв слух :) Не знам дали е вярно,но едва ли повечето фенове на Ф1 ще се разочароват,ако той отново се състезава,въпреки че се отметва от думата си... :) Пък и едва ли Ф1 ще загуби с присъствието на Шуми отново


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта