Най-безинтересния сезон от началото на Формула 1 !

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12331
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Най-безинтересния сезон от началото на Формула 1 !

Мнениеот wolf » 04 юли 2015 20:23

Формула 1 беше витрина на иновациите в моторните спортове. Като нямаш пари - не участваш. Тъпо и просто, а и спорта няма никаква нужда от такива еднодневки като Маруся и тем подобните им.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Най-безинтересния сезон от началото на Формула 1 !

Мнениеот slash1912 » 04 юли 2015 20:27

Формула 1 е спорт за богатите.Боли ме за маруся,че нямали пари за тестове.Те и всеки ден да ги правят пак ще са последни.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

bobmarli
Мнения: 405
Регистриран на: 01 юли 2013 22:42
Контакти:

Re: Най-безинтересния сезон от началото на Формула 1 !

Мнениеот bobmarli » 04 юли 2015 20:28

Проблемът на формулата не са болидите. В момента те са по бързи от старите V12 и V10. А и все пак не забравяйте, че Формула 1 се развива заедно със съвременното автомобилостроене.

Проблемът е в липсата на ярки персонажи, на двубои като между Сена и Прост, Шумахер с Хил и Хакинен. Ако сравним например Фетел със Сена то е ясно, че само присъствието на бразилеца докарваше половината публика, докато на кой му дреме за Фетел? Прав е Бърни като каза, че не е било добре, че Фетел беше шампион толкова дълго. Лошото е, че не се вижда и някаква голяма звезда сред новите пилоти.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Най-безинтересния сезон от началото на Формула 1 !

Мнениеот ehh » 04 юли 2015 20:34

Балкански Орел написа:
ehh написа:Да, де, ама статистиката сочи съвсем друго. Явно на мнозинството им харесва да си гледат Формулата, независимо как изглежда.


Незнам каква статистика гледаш ти, но по официални данни аудиторията по ТВ е паднала с около 30% спрямо 2008-ма.Да не говорим, че вече водещи канали като RTL няма да подновяват договорите си.

Причината не е ли, че тв правата станаха прекалено скъпи за идеята на РТЛ?
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Най-безинтересния сезон от началото на Формула 1 !

Мнениеот slash1912 » 04 юли 2015 20:35

По едно време имаше само 1 световен шампион-Шумахер.Сега колко са-Фетко,Алото,Негъра,Кими-малко ли е?Не са пилотите проблема,а правилата и ограниченията
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Най-безинтересния сезон от началото на Формула 1 !

Мнениеот iliev72 » 04 юли 2015 20:35

Някои от вас въобще си нямат идеи що е формула 1.Никога формула 1 не е била спорт на богатите.Била е спорт на иновации.Лотус никога не са били богат отбор , а именно от него и геният на Колин Чапман е движил този спорт 2 десетилетия напред.Когато Брус Макларън създава Макларън е били просто една идея.Сена показва геният си благодарение на малък отбор - Толеман.И отбори като Ферари имат най-малко иновации.Не богати са движели този спорт напред , а точно малките отбори със нестандартни идеи.Това може да върне интереса към този спорт.Той загива благодарение на богатите отбори и подкрепата на дедо Бърни.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Най-безинтересния сезон от началото на Формула 1 !

Мнениеот Pragmatichen » 04 юли 2015 21:05

iliev72 написа:Някои от вас въобще си нямат идеи що е формула 1.Никога формула 1 не е била спорт на богатите.Била е спорт на иновации.Лотус никога не са били богат отбор , а именно от него и геният на Колин Чапман е движил този спорт 2 десетилетия напред.Когато Брус Макларън създава Макларън е били просто една идея.Сена показва геният си благодарение на малък отбор - Толеман.И отбори като Ферари имат най-малко иновации.Не богати са движели този спорт напред , а точно малките отбори със нестандартни идеи.Това може да върне интереса към този спорт.Той загива благодарение на богатите отбори и подкрепата на дедо Бърни.


Чета ти мненията, Илияне, и си на всеки опозиция, от всичко разбираш и си голям капацитет, това ДРАЗНИ!
А иначе, за да ти докажа колко НЕ РАЗБИРАШ от НИЩО, ще ти кажа, че няма нито един спорт в света, в който да си голям, без да имаш ПАРИ, МНОГООО ПАРИ.
Само глупав човек, живеещ във времената на олимпиадата от 1980 в Москва, може да ми твърди, че КОЙТО И ДА Е СПОРТ, а още по-малко F1, не се движи от парите.
Говориш ми за технологии, за Макларън, за иновации, а без пари коя технология и иновация ще се открие?
И правилно ти казаха хората, защото ти на ВСЕКИ опонираш, че ФОРМУЛА 1 Е СПОРТ НА БОГАТИТЕ!
Такъв е бейзбола, и футбола, и хокея, и баскетбола, и тениса и т.н.
Ти си плямпай каквото пожелаеш, във всяка тема си "капацитет" и ВИНАГИ, АМА АБСОЛЮТНО ВИНАГИ СИ ОПОЗИЦИЯ и си с особено мнение, все ти си прав, другите са все тъпи, неграмотни и т.н.
А от мен, запомни, момче младо, понеже си само на 42-43 години, КОЙТО РАЗБИРА ОТ ВСИЧКО, не разбира ОТ НИЩО.
И друго "Който не става за НИЩО, обикновено става КРИТИК".
Да ми твърдиш, че в 2015 година има голям спорт, с големи успехи, без милиарди евро, долари и т.н. инвестиции, Е МНЕНИЕ НА ЧОВЕК, КОЙТО НИЩО НЕ РАЗБИРА ОТ СПОРТ- С 2 ДУМИ- Дървен философ.
Иначе си прав, имаш право на мнение, не може с всеки да си съгласен, но когато с НИКОГО НЕ СИ СЪГЛАСЕН, явно ИМАШ ПРОБЛЕМ.
Хубава вечер ти желая, г-н Властелин на световният спорт!
Много ми е интересно ти колко отбора създаде, менажира, колко титли спечели, колко милиарда наля в някакъв спорт, че даваш съвети на Бърни Екълстоун за Ф1, на Домусчиев как да управлява Лудогорец и т.н.?
И да ми отговориш (подозирам как и какво ще ми напишеш, ти си ми ясен, наблюдавам те от месеци насам), аз няма да ти отговоря, не се хаби, но е твърде вероятно някой друг да го направи, защото НЕ ДРАЗНИШ САМО МЕН, СИГУРЕН СЪМ, ЧЕ ДОСТА ХОРА НЕ ПОНАСЯТ ВЕЧНАТА ТИ ОПОЗИЦИЯ, РАЗБИРАНЕ ОТ ВСИЧКО И ИГРА НА КОНТРА.
За хора като теб слънцето винаги изгрява от Запад, за съжаление, Илияне! ;)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: Най-безинтересния сезон от началото на Формула 1 !

Мнениеот Siegfried » 04 юли 2015 21:07

Кими Райконен завинаги!!! СЛАВА!!!! Вечна слава на последния мохикан в този спорт!!!!
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Най-безинтересния сезон от началото на Формула 1 !

Мнениеот iliev72 » 04 юли 2015 21:20

Прагматичният въобще не си в час.И ще ти дам пример.В зависимост от бюджета(парите) едва ли Макларън в момента трябва да са 9-и.Същото важи и за мястото на ТороРосо.И това е така защото нещата се определят това как ще се изхарчат парите и в какви идеи ще се вложат.Затова и Лотус в онези години са били лидер - не е въпрос на пари , а на идеите на един гений - Колин Чапман.Единствен до постиженията на Колин се доближава Ейдриан Нюи , но няма постоянството на Колин.Да не споменавам , че Ферари са едни от най-големи крадци на идеи в историята на Формула 1.Няма друг като Колин да е допринесъл толкова много в развитието на този спорт.И всичко само заради това , че е гений , а не че е богат.И да ти кажа често въобще не отговаряш на ника си.И да те светна интересувам се само от Формула 1/Макларън и футбол/Ливърпул.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

bobmarli
Мнения: 405
Регистриран на: 01 юли 2013 22:42
Контакти:

Re: Най-безинтересния сезон от началото на Формула 1 !

Мнениеот bobmarli » 04 юли 2015 21:37

iliev72 написа:Прагматичният въобще не си в час.И ще ти дам пример.В зависимост от бюджета(парите) едва ли Макларън в момента трябва да са 9-и.Същото важи и за мястото на ТороРосо.И това е така защото нещата се определят това как ще се изхарчат парите и в какви идеи ще се вложат.Затова и Лотус в онези години са били лидер - не е въпрос на пари , а на идеите на един гений - Колин Чапман.Единствен до постиженията на Колин се доближава Ейдриан Нюи , но няма постоянството на Колин.Да не споменавам , че Ферари са едни от най-големи крадци на идеи в историята на Формула 1.Няма друг като Колин да е допринесъл толкова много в развитието на този спорт.И всичко само заради това , че е гений , а не че е богат.И да ти кажа често въобще не отговаряш на ника си.И да те светна интересувам се само от Формула 1/Макларън и футбол/Ливърпул.


Тва някаква ирония ли е или просто си елементарен трол?
Последна промяна от bobmarli на 04 юли 2015 21:40, променено общо 1 път.


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта