Строителството на трасето на „Формула-1” в Сочи

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
модерабе
Мнения: 78
Регистриран на: 10 юли 2014 03:46

Re: Строителството на трасето на „Формула-1” в Сочи

Мнениеот модерабе » 17 авг 2014 18:52

Руснаците имат пари не са като Гърците които заради една Олимпиада си фалираха държавата.Ако им разрешат да се провеждат стартове от Формула-1 поне няма да се получи нещо подобно:
http://gong.bg/oshte-sport/drugi-sporto ... ina-292374

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: Строителството на трасето на „Формула-1” в Сочи

Мнениеот КАН » 17 авг 2014 18:53

Ще трябва и един ,,Болид " с име Мохер - москвич , и цирка ще е пълен .

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Строителството на трасето на „Формула-1” в Сочи

Мнениеот CTAHKO » 17 авг 2014 18:53

Долно уйно написа:Станко, Сочи винаги е бил туристическа дестинация, така че с тази статия си изтрии дирника, питането е какво се случва днес с олимпийския комплекс, а относно пистата за Ф1 ако е само за едно състезание, то руснаците и с нея да си изтрият дирниците, имат пари нека си харчат.

Ти си изтрий твоят, с това дето си постнал ;) Какво не ти харесва, не мога да разбера. Ти ми показваш какво става след 1 месец, когато е времето м/у зимния и летния сезон, а аз след четири месеца ;) Ами да отидат да снимат и нашите летни и зимни курорти през Октомври-Ноември и после да ни обясняват как нямало никой по курортите ни ;) Като знаеш че е туристическа дестинация, що вярваш на тези статийки, които нямат нищо общо с реалността ;) Що не видях в статийката да пише нещо за няколко милиона туристи :?: Аман от аматьори 8-)
Последна промяна от CTAHKO на 17 авг 2014 18:56, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Строителството на трасето на „Формула-1” в Сочи

Мнениеот Долно уйно » 17 авг 2014 18:56

CTAHKO написа:
Долно уйно написа:Станко, Сочи винаги е бил туристическа дестинация, така че с тази статия си изтрии дирника, питането е какво се случва днес с олимпийския комплекс, а относно пистата за Ф1 ако е само за едно състезание, то руснаците и с нея да си изтрият дирниците, имат пари нека си харчат.

Ти си изтрий твоят, с това дето си постнал ;) Какво не ти харесва, не мога да разбера. Ти ми показваш какво става след 1 месец, когато е времето м/у зимния и летния сезон, а аз след четири ;) Ами да отидат да снимат и нашите летни и зимни курорти през Октомври-Ноември и после да ни обясняват как нямало никой по курортите ни ;) Като знаеш че е туристическа дестинация, що вярваш на тези статийки, които нямат нищо общо с реалността ;) Що не видях в статийката ти да пише нещо за няколко милиона туристи :?: Аман от аматьори 8-)

Аз нищо не съм показвал, но така е тя в устрема да се търсят еврейски конспирации, та толкова за аматьорите
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Строителството на трасето на „Формула-1” в Сочи

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 17 авг 2014 18:56


Нали знаеш че това което си постнал е ''Олимпийското село'' в Сочи? Наясно ли си,че това се случва навсякъде?[/quote]
Навсякъде или почти навсякъде, няма да спорим. ;) Имали руснаците 50 милиарда за олимпиада - дали ги, нищо че в ХХІ век някои руски села нямат електричество (примерно)... :lol: Въпросът е, че има вероятност Сочи да се сдобие с трасе за Формула 1, на което може да няма състезания в близките няколко години... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Строителството на трасето на „Формула-1” в Сочи

Мнениеот CTAHKO » 17 авг 2014 18:57

Толкова и с изтриването на дирника 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Строителството на трасето на „Формула-1” в Сочи

Мнениеот Долно уйно » 17 авг 2014 19:02

Говори ми, говори... (емотикона)
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Строителството на трасето на „Формула-1” в Сочи

Мнениеот Blue1914 » 17 авг 2014 19:31

Единственото странно нещо тук е, че тия комплексари досега не са си направили някоя "уникална" писта на цена 5 пъти по висока от реалната... :lol:

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Строителството на трасето на „Формула-1” в Сочи

Мнениеот Red Warrior » 17 авг 2014 19:43

Blue1914 написа:Единственото странно нещо тук е, че тия комплексари досега не са си направили някоя "уникална" писта на цена 5 пъти по висока от реалната... :lol:

+681. Нещо като 3 пъти по-скъпата тръба на километър за Южен поток в България отколкото в Германия. :lol:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14076
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Строителството на трасето на „Формула-1” в Сочи

Мнениеот damyanov1963 » 17 авг 2014 21:57

Много са изостанали русняците, нормалните държави откога имат такива писти.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта