Формула1 стана безинтересна

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3985
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Формула1 стана безинтересна

Мнениеот UltraBlue » 12 май 2009 19:33

PFC Litex написа:Явно не можете да смените закостенялостта си ;)
Мисля, че този сезон ясно се показва, че не става само с пари.

Защо са слаби Мерцедес и Ферари?

Един тим с 1/3 бюджет от техния им разкатава фамилийте по всички параграфи, защо?

Щото си работи по колата 1 година преди тях, за това ;) Ако ти имаш друго обяснение, давай 8-)
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Формула1 стана безинтересна

Мнениеот PFC Litex » 12 май 2009 19:36

Мани, какво мисля аз.
Два от водещите тимове са аут и веднага формулата била безинтересна. :lol:

На мен пък сега ми е по интересна от миналата година.
Изображение

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3985
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Формула1 стана безинтересна

Мнениеот UltraBlue » 12 май 2009 19:45

PFC Litex написа:Мани, какво мисля аз.
Два от водещите тимове са аут и веднага формулата била безинтересна. :lol:

На мен пък сега ми е по интересна от миналата година.

Е кажи си мнението 8-) Иначе на мен не ми е безинтересна, защото Ферари и Мерцедес са зле ;) Не ме кефи, защото има само 1 отбор, а другите се борят за остатъците ;) Виж ако РедБул ги догони и почнат по сериозно да им дават отпор, ще ми стане интересно- много искам Фетел да стане шампион :!: На мен ми напомня на Шумахер на младини и смятам че има голямо бъдеще пред това момче 8-)
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

flashfreak
Мнения: 244
Регистриран на: 18 сеп 2008 13:01
Контакти:

Re: Формула1 стана безинтересна

Мнениеот flashfreak » 12 май 2009 19:56

Нормално е на фен на изкуствен фирмен отбор от Българското първенство с кратка история да му е интересна сега формулата.

BrawnGP и Red Bull са олицетворението на Литекс във F1.

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Формула1 стана безинтересна

Мнениеот 0007 » 12 май 2009 19:57

Като ви е безинтересна не я гледайте.Супер си е.Виждат се истинските сили на отборите.Ред Бул и Браун са новите фаворити.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
stannn
Мнения: 2808
Регистриран на: 22 окт 2008 09:51
Контакти:

Re: Формула1 стана безинтересна

Мнениеот stannn » 12 май 2009 20:22

Голяма роля за безинтересната формула тази година изигра това така чакано решение за дифузиорите. Ако бяха решили, че тази част не е по правилата сега формулата щеше да е интересна. А в момента Brawn GP затова са толкова напред. Намерили са вратичка в правилата и са я използвали. Според мен голяма роля има именно Рос Браун. Това е човека направил Ферари и Шумахер 5 тъпи световни шампиони. Та ако бяха решили, че е незаконен дифузиора на Brawn, Toyota и Williams мисля те много по бързо са щели да преправят колите си според правилата от колкото сега. Това го казва мисля, че беше един от шефовете на Ферари. Да се надяваме, че другите отбори ще догонят лидерите в момента по бързо. А от догодина моята прогноза е, че формелата става още по -голяма боза с поредните промени
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Формула1 стана безинтересна

Мнениеот PFC Litex » 12 май 2009 20:25

flashfreak написа:Нормално е на фен на изкуствен фирмен отбор от Българското първенство с кратка история да му е интересна сега формулата.

BrawnGP и Red Bull са олицетворението на Литекс във F1.

А....... :lol:
1. Фен съм на Ферари, от как гледам F1.
2. Сравнението, което даде пък е супер малоумно :lol:

3. Опитай по друг начин да се заядеш, с този не става.
Изображение

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Формула1 стана безинтересна

Мнениеот защо » 12 май 2009 23:13

И сега има битка, само че между Браун и Ред Бул. Нали затова сменят правилата всяка година, за да зависи повече от пилотите, а не само от бюджета и инженерите. А Бътън от сума време е един от най-добрите и заслужаваше вече да получи шанс. Е, шансът му е, че Браун се сети да каже, че дифузьора му всъщност е броня. :twisted:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Oziris
Мнения: 284
Регистриран на: 16 май 2009 21:27
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Формула1 стана безинтересна

Мнениеот Oziris » 07 юни 2009 22:38

PFC Litex написа:Явно не можете да смените закостенялостта си ;)
Мисля, че този сезон ясно се показва, че не става само с пари.

Защо са слаби Мерцедес и Ферари?

Един тим с 1/3 бюджет от техния им разкатава фамилийте по всички параграфи, защо?


Смешно е да говориш за бюджета при положение, че през цялата минала година Хонда наливаха не по малко пари от Ферари и Макларън за развитието на тази кола. Това превъзнасяне на нашите коментатори само насажда глупости в главите на страничния наблюдател, който не е запознат. Днес за пореден път и по 2-те телевизии говореха глупости. Не ми е ясно тея за малоумни ли ни смятат като коментират неща, които виждаме, че не са така както ги говорят. А това, че на тебе ти е интересно ми е малко странно при положение, че шампиона ще се знае и на теория много преди края на шампионата.


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта