GP на Бразилия,последен кръг за 2012!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Кой ще стане шампион за 2012 ?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

shamp1on
Мнения: 132
Регистриран на: 21 дек 2011 23:19
Контакти:

Re: GP на Бразилия,последен кръг за 2012!

Мнениеот shamp1on » 24 ное 2012 10:20

Rofles написа:Наистина много жалко за Маса.. Ферари обаче се закопаха още с привличането на Алонсо.. Кими беше много по-достоен от него да кара за Ферари. Сега съм сигурен, че Кими ако караше за тях щеше айде не да е спечелил титлата, но да има преднина в точките или поне да е по-близо до Фетел.

+1
Може и да не съм кой да е, но не съм и какъв да е!

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: GP на Бразилия,последен кръг за 2012!

Мнениеот Жоржиньо » 24 ное 2012 10:52

megan fox написа:
Жоржиньо написа:
THE G.A.M.E написа:
Жоржиньо написа:Аре стига го дъвчите тоя Маса бе,велик пилот го изкарахте,той ако беше велик щеше да има поне 1 световна титла,а какво има само калъфки ?

Не е нужно да е Световен Шампион, за да е по-добър от Алонсо. ;)

В какво точно е по-добър,на мокро ли е по-добър? В завойте ли е по-добър ? На правите ли е по-добър ? На старта ли е по-добър ?


Най-голямото нещо, което е предимство за Маса е, че е уникален черноработник - нещо, което не всеки вижда, осъзнава и разбира! Само за момент си представи, че испанеца и бразилеца са с разменени роли! Алонсо не може да бъде дори на половина толкова полезен помощник, колкото е Маса! Спомни си сезона на испанеца в Макларън! Луйс се бореше за титлата, а Алонсо вместо да се опитва да му помага се стремешя всячески да му пречи и да го прецака! Само си спомни квалификацията в Унгария! За какво повече да говорим? Алонсо е един нагъл, самозабравил се егоист и е всичко друго, но не и отборен състезател! Според теб дали испанеца щеше да има такъв точков актив, ако съотборника му беше същият като него и да му прилага същите пинизи и номера, които той правеше на Хамилтън в Макларън?! Да не говорим за отборните заповеди! "Пилота пред теб е Алонсо, карай по-бавно." "Алонсо е по-бърз от теб, потвърди, че разбираш." "Ще ти сменим скоростната кутия, нищо, че на твоята нищо й няма"...

Кажи ми едно състезание тая година в което Маса е помагал на Алонсо ? Как му помага като е винаги 10 места зад него :|

Потребителски аватар
Pupper_
Мнения: 1923
Регистриран на: 29 апр 2010 16:25
Контакти:

Re: GP на Бразилия,последен кръг за 2012!

Мнениеот Pupper_ » 24 ное 2012 11:49

THE G.A.M.E написа:... Алонсо е любимият ти пилот.

:) Трябва да си отворим една тема за бъзици и да те цитирам в нея! :)
Алонсо кара за Ферари и това е единствената причина, да не говоря лошо за него! ;)

THE G.A.M.E
Мнения: 49978
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: GP на Бразилия,последен кръг за 2012!

Мнениеот THE G.A.M.E » 24 ное 2012 13:53

Pupper_ написа:
THE G.A.M.E написа:... Алонсо е любимият ти пилот.

:) Трябва да си отворим една тема за бъзици и да те цитирам в нея! :)
Алонсо кара за Ферари и това е единствената причина, да не говоря лошо за него! ;)

И аз само за това искам да стане Шампион.

Иначе толкова съм го псувал и ругал, докато караше за Рено и Макларън, че сега просто няма как да се пречупя и да започна изведнъж да го харесвам ... :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: GP на Бразилия,последен кръг за 2012!

Мнениеот megan fox » 24 ное 2012 14:14

Жоржиньо написа:Кажи ми едно състезание тая година в което Маса е помагал на Алонсо ? Как му помага като е винаги 10 места зад него :|


Ти сериозно ли? А Маса не можеше ли да се опъне на отбора за състезанието в Остин и да не разреши да му сменят скоростната кутия, че испанеца да не спечели една позиция, без бой? А предното състезание в Абу Даби, когато Фелипе бе видимо по-бърз от испанеца и го настигна без проблеми, да не би да го атакува, че да му вземе позицията? Определено Маса имаше нужната скорост, за да го направи!

А колко пъти Маса ставаше жертва на интереса на Алонсо като почнат смените на гуми и Алонсо мине през бокса, Маса нарочно го държат на пистата да кара с износените галоши, за да бави колкото се може повече конкурентите на Алонсо, докато успеят да го изпреварят? По тази схема колко позиции и в последствие точки спечели испанеца този сезон? И да не говорим, че това бе една от причините Маса да дава толкова слаби резултати, защото докато задържи двама-трима от съперниците на испенца кара с износените гуми и от това губеше време и позиции!

Но както казах, работата на черноработниците рядко се забелязва и още по-рядко се оценява, защото масово хората не разбират нито грам от този спорт и за тях е важно само кой е най-отпред и остават слепи за това, как този човек е успял да стигне толкова напред!

Barcelona - Mes que un club

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: GP на Бразилия,последен кръг за 2012!

Мнениеот Alonso_Massa » 24 ное 2012 16:14

Положението не изглежда никак розово...


[offtopic][/offtopic]
[offtopic][/offtopic]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34822
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: GP на Бразилия,последен кръг за 2012!

Мнениеот MuFc1878 » 24 ное 2012 16:15

Така си е.... темпото на Ферари е трагично.... освен, ако не са с настройки за дъжд :?

THE G.A.M.E
Мнения: 49978
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: GP на Бразилия,последен кръг за 2012!

Мнениеот THE G.A.M.E » 24 ное 2012 16:17

MuFc1878 написа:Така си е.... темпото на Ферари е трагично.... освен, ако не са с настройки за дъжд :?

Темпото не е толкова, колкото липсва скороста в една-две обиколки ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34822
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: GP на Бразилия,последен кръг за 2012!

Мнениеот MuFc1878 » 24 ное 2012 16:19

То цял сезон е така.... квалификацията е пълна дупка за Ферари. После гони дивото от 8-то, 9-то място :shock:

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: GP на Бразилия,последен кръг за 2012!

Мнениеот megan fox » 24 ное 2012 16:20

С настройки за дъжд сте, нека видим квалификацията. :)

Barcelona - Mes que un club


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост