Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 07 ное 2010 19:43

Да честитим първото място на Ред Бул при конструкторите.Аз,като фен на Макларън,съм много разочарован,че Хамилтън няма шансове за титлата /той сам пре.ба целия сезон с няколко глупави изпълнения/.Очертава се много интересен финал.Още един път - на печелившите ЧЕСТИТО !
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот megan fox » 07 ное 2010 19:49

Честита двойна победа и световна титла при конструкторите на Ред Бул! Те бяха отбора, който заслужаваше най-много титлата през този сезон!

Сега видяхте ли какво се казва ФЕЪРПЛЕЙ?!! Ред Бул можеха да наредят на Фетел да изчака и пусне пред себе си Уебър, но не го направиха, защото от Ред Бул не са нито помияри, нито нечестни пинизчии като онези лайнари от ферари!!! Най-лесното щеше да бъде червените букове да използват помиярската тактика на жалките жабари, но не го направиха, защото притежават едно нещо, което ферари НИКОГА НЕ СА ИМАЛИ - ЧЕСТ, ДОСТОЙНСТВО И ПОЧТЕНОСТ!!!!!!!!!

Ако все пак онзи боклук Алонсо спечели титлата при пилотите това ще е поредната НЕ ЗАСЛУЖЕНА И НЕ ЧЕСТНА ТИТЛА на пилот на ферари!!!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 07 ное 2010 19:57

megan fox написа:Честита двойна победа и световна титла при конструкторите на Ред Бул! Те бяха отбора, който заслужаваше най-много титлата през този сезон!

Сега видяхте ли какво се казва ФЕЪРПЛЕЙ?!! Ред Бул можеха да наредят на Фетел да изчака и пусне пред себе си Уебър, но не го направиха, защото от Ред Бул не са нито помияри, нито нечестни пинизчии като онези лайнари от ферари!!! Най-лесното щеше да бъде червените букове да използват помиярската тактика на жалките жабари, но не го направиха, защото притежават едно нещо, което ферари НИКОГА НЕ СА ИМАЛИ - ЧЕСТ, ДОСТОЙНСТВО И ПОЧТЕНОСТ!!!!!!!!!

Ако все пак онзи боклук Алонсо спечели титлата при пилотите това ще е поредната НЕ ЗАСЛУЖЕНА И НЕ ЧЕСТНА ТИТЛА на пилот на ферари!!!


Четеш ми мислите :lol: "Кафа" от "отборни" тактики...Е така се прави - по-добрия печели.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот enguerino » 07 ное 2010 20:01

megan fox написа:Честита двойна победа и световна титла при конструкторите на Ред Бул! Те бяха отбора, който заслужаваше най-много титлата през този сезон!

Сега видяхте ли какво се казва ФЕЪРПЛЕЙ?!! Ред Бул можеха да наредят на Фетел да изчака и пусне пред себе си Уебър, но не го направиха, защото от Ред Бул не са нито помияри, нито нечестни пинизчии като онези лайнари от ферари!!! Най-лесното щеше да бъде червените букове да използват помиярската тактика на жалките жабари, но не го направиха, защото притежават едно нещо, което ферари НИКОГА НЕ СА ИМАЛИ - ЧЕСТ, ДОСТОЙНСТВО И ПОЧТЕНОСТ!!!!!!!!!

Ако все пак онзи боклук Алонсо спечели титлата при пилотите това ще е поредната НЕ ЗАСЛУЖЕНА И НЕ ЧЕСТНА ТИТЛА на пилот на ферари!!!


Е как да пуснат Уебър като цял сезон бутат и намекват че за тях номер 1 е Фетел?

Иначе доста скучно състезание за мен. Трябва да помислят да се пускат доблираните и изостанали състезатели при кола за сигурност. Добро състезание за Алонсо изгуби само 3 точки.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот megan fox » 07 ное 2010 20:05

enguerino написа:Иначе доста скучно състезание за мен. Трябва да помислят да се пускат доблираните и изостанали състезатели при кола за сигурност. Добро състезание за Алонсо изгуби само 3 точки.


То това го има в правилата, но изостаналите ги пускат да изпреварят колата за сигурност след 3 обиколки завъртяни зад нея и при условия, че 4-тата обиколка не е последната на колата за сигурност на трасето. ;) Ако колата за сигурност бе останала още малко на пистата... изостаналите щяха да се разкарат и съответно нямаше да пречат на Уебър, Алонсо и Хамилтън. В общи линии Фетел имаше най-малко проблеми с изостаналите и определено след това състезание ще има много наказани!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот JackPackage » 07 ное 2010 20:28

Гледай другото състезание пак ако са 1.Фетел 2.Уебър 3.Алонсо дали няма да наредят на Фетел да го пусне, тогава говорете за феърплей, а иначе Фетел последното нещо което ще иска да направи е да даде титлата на Марк :lol:
При същия финал другата седмица титлата отива в Маранело, така че не е късно отборните заповеди да влязат в действие и бих помолил някои от антифеновете на Ферари да си мерят приказките, не мисля че който и да е било може да си позволява да нарича с епитети който и да е отбор от Ф1 ;)

За състезанието - скука....
Ред Бул поведоха от самото начало, битката беше м/у Алонсо и Хамилтън, Фернандо беше много агресивен и принуди Хамилтън да допусне грешка, след това просто си караше спокойно до края ;)
Хлюкенберг се очакваше да сдаде багажа още в началото, поне да беше водил една обиколка, да има някаква битка с биковете, а те и двамата го изпревариха след грешки на Нико :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот Жоржиньо » 07 ное 2010 20:40

megan fox написа:Честита двойна победа и световна титла при конструкторите на Ред Бул! Те бяха отбора, който заслужаваше най-много титлата през този сезон!

Сега видяхте ли какво се казва ФЕЪРПЛЕЙ?!! Ред Бул можеха да наредят на Фетел да изчака и пусне пред себе си Уебър, но не го направиха, защото от Ред Бул не са нито помияри, нито нечестни пинизчии като онези лайнари от ферари!!! Най-лесното щеше да бъде червените букове да използват помиярската тактика на жалките жабари, но не го направиха, защото притежават едно нещо, което ферари НИКОГА НЕ СА ИМАЛИ - ЧЕСТ, ДОСТОЙНСТВО И ПОЧТЕНОСТ!!!!!!!!!

Ако все пак онзи боклук Алонсо спечели титлата при пилотите това ще е поредната НЕ ЗАСЛУЖЕНА И НЕ ЧЕСТНА ТИТЛА на пилот на ферари!!!

Знам,че те е яд че твоя любимец няма да спечели титлата не е нужно да говориш тези глупости ... ;)

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот megan fox » 07 ное 2010 22:03

JackPackage написа:Гледай другото състезание пак ако са 1.Фетел 2.Уебър 3.Алонсо дали няма да наредят на Фетел да го пусне, тогава говорете за феърплей, а иначе Фетел последното нещо което ще иска да направи е да даде титлата на Марк :lol:
При същия финал другата седмица титлата отива в Маранело, така че не е късно отборните заповеди да влязат в действие и бих помолил някои от антифеновете на Ферари да си мерят приказките, не мисля че който и да е било може да си позволява да нарича с епитети който и да е отбор от Ф1 ;)


Нещо се бъркаш, колега! Това да не ти е Ферари, че да има отборни заповеди! Мислиш ли, че Ред Бул ако ще ползват отборни заповеди, че ще чакат последният кръг, вместо да си опекат работите предварително??! Та дано Ферари най-после да са видели как се правя и да си вземат поука, защото са смешни с постъпки като тази в Германия!

А колкото до епитетите, които използвам... - изразявам лично мнение - нещо, което ми се гарантира от Конституцията на България! След като не съм обидил нито един потребител на форума мисля, че няма проблеми!!!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот megan fox » 07 ное 2010 22:05

Жоржиньо написа:Знам,че те е яд че твоя любимец няма да спечели титлата не е нужно да говориш тези глупости ... ;)


Направи поне едно добро дело в живота си и се застреляй! Някакъв келеш, дето не е гледал и 1/4 от състезанията, които аз съм гледал тръгнал да ми говори за Ф1 и да дава акъл! И да, Хамилтън няма да стане шампион, но и онова недоразумение на природата Алонсо няма да стане!!! Ако не друго то поне Ред Бул показаха какво е феърплей - нещо напълно непознато на жабарите и на техните фенове! Гледайте и се учете!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34832
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Гран при на Бразилия, "Интерлагос"

Мнениеот MuFc1878 » 07 ное 2010 22:41

Инфарктен край на този сезон, в последния кръг ще се реши шампиона при пилотите. Второ място за Алонсо и титлата е негова. А колкото до "мръсните" номера на Ферари.... хм.. просто част от играта. На който не му изнася, да не гледа.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта