Формула1 -ГП на Валенсия-прогнози,мнения

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Формула1 -ГП на Валенсия-прогнози,мнения

Мнениеот JackPackage » 25 юни 2010 00:20

[offtopic]Искаш да кажеш че ти си гения, а всички, които са срещу теб са празноглавци ли :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.П.: Радвам се че съм ти направил такова впечатление че и компилация ще правиш за мен, но не е лошо да се вгледаш и в собствените си бисери :lol:[/offtopic]
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Pupper_
Мнения: 1923
Регистриран на: 29 апр 2010 16:25
Контакти:

Re: Формула1 -ГП на Валенсия-прогнози,мнения

Мнениеот Pupper_ » 25 юни 2010 10:09

Rodn1 написа:Сори за негативното мнение ...ама какво ме занимаваш с глупости като има световно!

Какво е това "световно" и кои полоти карат там? :D
Битката ще е между МакЛарън и Ферари, с леко предимство за Алонсо, заради домашната писта! Ред Бул и това състезание ще са малко под темпото необходимо за победа. Пистата не е от най-удобните за тях. Очаква се сухо и топло време и ако тем. на асфалта се покачи над 40 градуса, МакЛарън може да имат проблем. Отбора на Рос Браун ще е значително по-конкутентен и няма да позволи "изненади" от страна на Форс Индия ;)
Преди да минат свободните тренировки е трудно да се прогнозира класиране, но нека се пробвам:
1. Алонсо
2. Хамилтън
3. Уебър
4. Бътан
5. Шумахер
6. Фетел
7. Маса
8. Кубица

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6779
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Формула1 -ГП на Валенсия-прогнози,мнения

Мнениеот soilwork » 25 юни 2010 10:26

Къде може да се гледат свободните тренировки?

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Формула1 -ГП на Валенсия-прогнози,мнения

Мнениеот megan fox » 25 юни 2010 12:07

JackPackage написа:[offtopic]Искаш да кажеш че ти си гения, а всички, които са срещу теб са празноглавци ли :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.П.: Радвам се че съм ти направил такова впечатление че и компилация ще правиш за мен, но не е лошо да се вгледаш и в собствените си бисери :lol:[/offtopic]


[offtopic]Прав си, понякога и аз изръсвам невероятни бисери, но поне си го признавам - това е една много голяма и съществена разлика (поне според мен де). ;)

А колкото до това дали съм гений... дори и да не съм, това не променя факта, че масово повечето хора са тъпи! Истински интелигентните хора са единици, а масовката е съставена от глупаци с много ниска обща култура, тотално заблудени какво се случва около тях, и с промити мозъци по някои доста съществени въпроси, но за сметка на това имат огромно самочувствие! Този форум не прави изключение и тук също е пълно с такива хора... с доста от тях съм на нож, но това не ми пречи, защото никога не съм се разбирал с глупаците и никога няма да искам да се разбирам с тях!

Айде със здраве. :)[/offtopic]
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Формула1 -ГП на Валенсия-прогнози,мнения

Мнениеот megan fox » 26 юни 2010 19:52

АЗ КАЗАХ ЛИ ВИ?! ;)
На квалификацията ясно се видя, че Ред Бул отново са във вихара си и че трасето във Валенсия е максимално удобно за тях заради РАЗЛИКИТЕ му с трасето в Канада, където определено болидите на Ред Бул не бяха конкурентно способни на тези на Макларън! ЧУДНО ЗАЩО ЛИ СЕ ПОЛУЧИ ТАКА ЩОМ ХАРАКТЕРИСТИКИТЕ НА ТРАСЕТАТА СА ЕДНАКВИ :?: :!: :!: :lol: :lol: :lol:

Съща така както очаквах веднага след пилотите на Ред Бул се нареди Луйс Хамилтън с неговият Макларън! Ферари определено имат развитие в своят болид като техните пилоти се наредиха на 4-то и 5-о място, като Алонсо е пред своят съотборник (също прогнозирано от мен). ;)

За повече инфо относно квалификацията натиснете тук.

//Джак Пакетчето нещо да кажеш по въпроса?! Само да те открехна, че колкото състезания във Формула 1 съм изгледал до момента... ти толкова НИКОГА няма да изгледаш! И повярвай ми в този форум няма човек, който да знае повече за този спорт от мен! Бтв също така много ще се учудя, ако във форума има друг, който да се е качвал в истински болид от Формула 1. ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Формула1 -ГП на Валенсия-прогнози,мнения

Мнениеот JackPackage » 27 юни 2010 08:25

Те Ред Бул печелят 8 квалификации (ако не бъркам) от началото на сезона, доста от които 1-2, но имат само 3 победи 8-)
Иначе беше прав че Ред Бул ще са силни, но тук почти всички отбори имат подобрения и явно по Ред Бул-а работят добре, поне в една обиколка. Но както видя и Ферари не бяха никак бавни ;)
Състезанието все пак е в неделя, така че не се знае кой ще е победител въпреки 1-2 на Ред Бул, нищо чудно Луис или Алонсо да грабне победата ;)
А що се отнася до това колко състезания съм гледал - само ще ти кажа че съм гледал Шуми да вдига и и 7те си титли - ти смятай колко на брой са това :roll: А ти колко си изгледал (от любопитство питам) ?
И повярвай ми в този форум няма човек, който да знае повече за този спорт от мен!
:shock:

Приятно гледане от мен ;)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Формула1 -ГП на Валенсия-прогнози,мнения

Мнениеот megan fox » 27 юни 2010 13:22

Повярвай ми много искам Луйс да спечели, но не вярвам това да се случи. Надявам се Хамилтън да ме опровергае.
Формулата я гледам от 1992-а година и от тогава насам съм изпуснал не повече от 15 старта. Вманиачен съм в този спорт, също толкова много, колкото в Барселона... ;)


А колкото до Ред Бул... обясних защо ще са силни. Те имат най-доброто окачване в момента! Състезанието във Валенсия е улично, т.е. по асфалта има повече неравности (въпреки, че има и писти, които са доста неравни като Интерлагос), има шахти + за капак големите фуги на моста, които създават доста неприятни въбрации в болидите и които могат да увредят част от свръх чувствителната техника. Самото окачване на червените бикове им дава около 0.15 секунди на обиколка. Като добавим, че шасито им доста добре пази гумите (това не важи особено много за Фетел, защото кара прекалено агресивно, ала Хамилтън) става ясно защо имат предимство. Въпреки полпозишъна на Фетел аз очаквам Уебър да е победител заради по-чистият му стил на каране, който ще му съхрани за по-дълго гумите!


Ферари показаха добро темпо, но ще ми е любопитно дали ще могат да го задържат в дълга серия от обиколки. Досега през сезона те показваха по-слаби времена в квалификациите, но после в самото състезание поддържаха отлично темпо в дълги серии от обиколки и това позволяваше най-вече на Алонсо да прогресира в класирането. Ако Ферари са жертвали част от своята издражливост в името на чистата скорост... не съм сигурен, че ще е в техен плюс. Но да видим какво ще стане малко по-късно. ;)
Дето се казва днес е Видов ден. ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
athom
Мнения: 766
Регистриран на: 03 юни 2008 18:35
Skype: athomic
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Формула1 -ГП на Валенсия-прогнози,мнения

Мнениеот athom » 27 юни 2010 15:25

Баси нечовешката катастрофа!
slavia_forever написа:При 2:2 за немците не играе толкова психологическия фактор.



Изображение

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Формула1 -ГП на Валенсия-прогнози,мнения

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 27 юни 2010 16:01

Много гадна катастрофа.Уебър е голям късметлия.,да не поварваш,че сам излезе от болида...
А за тези смешници от ферари,май ще е най-добре ,ако Хамилтън мине поне още 3-4 пъти през бокса :lol:
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Формула1 -ГП на Валенсия-прогнози,мнения

Мнениеот enguerino » 27 юни 2010 16:30

Уебър тръгна зле и след това направи грешка която слава богу му струва само отпадането.
П.п. ФИА пак се ос..а и за съжаление състезанието свърши в 13-а обиколка.
П.п.2 Хамилтън както винаги с късмет
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта