Нека да подкрепим България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Нека да подкрепим България

Мнениеот yasen » 16 окт 2008 12:37

Няма полза от хулене, има нужда от подкрепа! Вижда се, че не е невъзможно да се класираме на 2 място, а и после евентуално ще имаме шанс на баража. Като се погледне реално изиграхме 2 тежки гостувания и едно домакинство срещу Италия, можеше и повече, можеше и по-малко. Ейре тепърва ще играе срещу Италия, а съм сигурен, че от двата мача с Ейре ще спечелим поне 4 точки. НО... Трябват промени... вижда се, че Пл. Марков налага футболисти, които нямат място в националния - В.Димитров, Бл. Георгиев. Тези двамата само лежат по цял мач, като манекенки са! Трябват ни мъжки момчета като Тунчев, Ив. Иванов, Ст. Ангелов, Илиян Стоянов, Елин Топузаков. Вальо Илиев прекалено много греши, според мен той трябва да е в нац. отбор, но да е резерва. И най-важното по-добре Пл. Марков да си подаде оставката.

Потребителски аватар
redguy
Мнения: 104
Регистриран на: 10 сеп 2008 12:46
Контакти:

Re: Нека да подкрепим България

Мнениеот redguy » 16 окт 2008 12:47

ЩЕ ГИ ПОДКРЕПЯ САМО НА БАСКЕТБОЛ.
КОИТО НЕ Е С НАС Е ПРОТИВ НАС-ЛУДИТЕ ОТ СОФИЯ<FRONT CS48>

Потребителски аватар
Lakokara4a
Мнения: 448
Регистриран на: 28 юни 2008 10:37
Контакти:

Re: Нека да подкрепим България

Мнениеот Lakokara4a » 16 окт 2008 12:57

Трябва да си луд да предлагаш подобно нещо... Не че не оценявам колко си уравновесен и начетен и че си над нещата, обаче тия ливади не разбират от човешка дума. С идиота се дръж идиотски, за да те разбере, иначе комуникацията няма да се получи зщото говорите на различни езици...

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6851
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Нека да подкрепим България

Мнениеот veni__85 » 16 окт 2008 12:58

никой не ги хули за равенството а за начина по който играха.........

donchev
Мнения: 15
Регистриран на: 08 окт 2008 12:48
Контакти:

Re: Нека да подкрепим България

Мнениеот donchev » 16 окт 2008 13:07

То приятелче хулиш, като има какво да хулиш, като има отбор. А когато нямаме отбор, просто се чудя, кого да хулим - разни лигави женички, които са си облекли шорти вместо полички ли?
Просто на някой футболисти, като не им се играе за националния отбор да го кажат и треньорите да не ги викат повече. В нашето първенство все ще се намерят 11 момчета на които да им се играе и да се раздават по 90 мин.

gencho
Мнения: 123
Регистриран на: 06 авг 2008 09:27
Контакти:

Re: Нека да подкрепим България

Мнениеот gencho » 16 окт 2008 13:13

И от мен покрепа ще видят само баскетболистите. Незнам дали си гледал мачовете по баскет но на мен ми направи впечатление това, че момчетата се раздаваха на 100%, грешка на 200% дори когато губеха с 10 точки от Сърбия. Това се казва дух а гордоста която испитах беше неописуема. За парите които получиха си е направо геройство това което направиха. Справка с футболистите - много много голями пари а какво направиха .............. ! Затова на другия мач без мен.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта