Защо???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lud5r
Мнения: 85
Регистриран на: 12 окт 2008 10:57
Контакти:

Защо???

Мнениеот lud5r » 15 окт 2008 21:44

Здравейте на всички милеещи за българския футбол.
10 мин преди края на мача Грузия-България, моята приятелка ме попита: "Слъце ( тя така се обръща към мен ) защо се ядосваш за мача???", отговорът ме беше - "Защото съм БЪЛГАРИН", но сега след края ..... се чудя наистина защо съм се ядосвал. Може би защото "манчестърското" момче ни показа как с патерици може да се играе футбол или може би "манекенчето" чийто любим е Исус, ни показа как се подава голов пас??????? Цяла вечер да се чудя сигурно пак няма да проумея как съм си въобразявал че "стойностния" отбор на България е изтървал победата над Грузия, или по-точно как Грузия ни изтърваха. Без да е ппред очите ми статистиката от мача съм сигурен че статистически Грузия ни надиграх по всички параграфи или както се каз "отвсякъде". Може би "стратега" Пламенчо е обмислил и хикс с Грузия в плановете си за класиране, както и с беззъбата Италия ( Иванков се чудеше как да изпълни аут за повече от 5 минути). Да ама не - досега няма случай за отбор класирал се на финали - бито то световни или европейси, само с равни мачове и нясой да вземе да им каже на момчетат разхождащи националната фланелка, че това едва ли ще се случи.
В начолото на квалификациите си мислех - имаме играчи, имаме треньор, имаме шанс, но единствено се оказа че имаме фенове. Не може над 40 000 зрители да подкрепят отбора, а той на бави и да лежи за 0-0 па макар и срещу сакатия световен шампион. В следващия мач в който "излизаме за задължителни 3 точки", нямаме голово положение. Срещу Черна гора - сме се представили добре видете ле защото сме изравнили с човек по-малко, а защо се стигна да сме догонващи в резултата????
Като обобщение мога да кажа ЗАЩО?
Може би защото сме българи!!!!!!
Последна промяна от lud5r на 15 окт 2008 22:07, променено общо 1 път.

Bad Boy
Мнения: 132
Регистриран на: 11 авг 2008 21:06

Re: Защо???

Мнениеот Bad Boy » 15 окт 2008 21:48

Мой човек, виждам че си линия ами ядосвай се, какво да ти кажа. Щом имаш нерви още.

СинТерор
Мнения: 871
Регистриран на: 14 сеп 2008 20:36
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо???

Мнениеот СинТерор » 15 окт 2008 21:49

77153.jpg
(31.61 KиБ) Свален 1656 пъти

Потребителски аватар
lud5r
Мнения: 85
Регистриран на: 12 окт 2008 10:57
Контакти:

Re: Защо???

Мнениеот lud5r » 15 окт 2008 21:54

Bad Boy написа:Мой човек, виждам че си линия ами ядосвай се, какво да ти кажа. Щом имаш нерви още.

То да се ядосвам ама нерви не ми останаха. А за тия смешници ..............

Потребителски аватар
londongunner
Мнения: 33
Регистриран на: 13 авг 2008 16:50
Контакти:

Re: Защо???

Мнениеот londongunner » 15 окт 2008 21:55

Докато националният отбор се ръководи от търгаши дето се чудят как да продадат поредното българско недоразумение,така ще е,не са виновни нито Бербатов нито Стилян,един двама не правят целия отбор!!!Какво да кежем за синьото "чудо" Живко Миланов,той за б група не става те се мъчат да го продават в чужбина :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:
Ботев Пловдив ; ARSENAL

Bad Boy
Мнения: 132
Регистриран на: 11 авг 2008 21:06

Re: Защо???

Мнениеот Bad Boy » 15 окт 2008 22:00

А бе ей отворения, Миланов слабо ли игра? А какво играха другете бе разбирач? Ше ти кажа ГАНКИНОТО.

KZL_KZL
Мнения: 47
Регистриран на: 06 сеп 2008 23:03

Re: Защо???

Мнениеот KZL_KZL » 15 окт 2008 22:00

И в Англия миналата година си псуваха футболистите,а се оказа ,че просто им трябва свестен тренер!

Потребителски аватар
lud5r
Мнения: 85
Регистриран на: 12 окт 2008 10:57
Контакти:

Re: Защо???

Мнениеот lud5r » 15 окт 2008 22:05

KZL_KZL написа:И в Англия миналата година си псуваха футболистите,а се оказа ,че просто им трябва свестен тренер!

Абсолютно съм съгласен! Някой ще ми напомни ли какви успехи имаха Русия преди Гуус Хидинг! Имаха много ма като СССР!!! А сега полуфинали на евро 08. А Марков и за чеп на каца за зеле не става.

KZL_KZL
Мнения: 47
Регистриран на: 06 сеп 2008 23:03

Re: Защо???

Мнениеот KZL_KZL » 15 окт 2008 22:09

Да ,но Перуката няма как да разбере,че за да лапне 7-8 млн ,трябва и да дадеш преди това.Футбола е бизнес и в него са нужни инвестиции.Ама откъде простата плешива глава ще разбере това.Да не би да е правил бизнес някога?Или пък поне да е завършил основно образование....защото разбрах ,че това се е оказало непосилно за него!

Потребителски аватар
Veso_PLD
Мнения: 110
Регистриран на: 13 окт 2008 20:26
Контакти:

Re: Защо???

Мнениеот Veso_PLD » 15 окт 2008 22:10

KZL_KZL написа:И в Англия миналата година си псуваха футболистите,а се оказа ,че просто им трябва свестен тренер!


Там е цялата работа, там е !
Гръцките футболисти преди години да не би да бяха големи звезди имаха някой друг Бербатов и Мартин Петров и си джуркаха Х - сове със слаби отбори и редовно се дъниха на свой терен дойде Ото донесе Европейска титла а аз седя и се чудя ще видя ли национала до като съм жив на голям футболен форум ....
Изображение Изображение


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта