Националите имат голямо желание за "игра" :D

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Националите имат голямо желание за "игра" :D

Мнениеот Blue_Lion » 11 окт 2008 10:12

Изображение

ОПАА...нашите момчета се зайграха ;) Май буквално ще чекнеме Италиянците,а ? :D :D
Изображение

Потребителски аватар
Red Army
Мнения: 356
Регистриран на: 30 авг 2008 22:11
Контакти:

Re: Националите имат голямо желание за "игра" :D

Мнениеот Red Army » 11 окт 2008 10:23

Хаха дано това да са позите които ще правим на италианците. ;) Добре е че има настроение дано се пренесе и на терена.Аиде УСПЕХ

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Националите имат голямо желание за "игра" :D

Мнениеот Lord of memories » 11 окт 2008 11:16

оф.на интервюта е много лесно
GGMU

Потребителски аватар
А_У_А
Мнения: 135
Регистриран на: 22 май 2008 18:14
Контакти:

Re: Националите имат голямо желание за "игра" :D

Мнениеот А_У_А » 11 окт 2008 11:47

и кво? мърдите си чешат мадурите. довечера ще мрънкат пак пред камерите. "не знаем какво стана. питайте ръководството. не сме доволни. сега само трябва да се надяваме хикс да не спечели в игрек"


Talic
Мнения: 271
Регистриран на: 11 авг 2008 19:03
Skype: doom-wizard
Контакти:

Re: Националите имат голямо желание за "игра" :D

Мнениеот Talic » 11 окт 2008 12:15

А бе ако ще и в гъза да си бъркат важното е днес да излязат и да бием жабарите ! :twisted:
GLORY GLORY MANCHESTER UNITED

Потребителски аватар
А_У_А
Мнения: 135
Регистриран на: 22 май 2008 18:14
Контакти:

Re: Националите имат голямо желание за "игра" :D

Мнениеот А_У_А » 11 окт 2008 12:33

nekakav написа:WoW ?!? Мъж си е барнал ташаците ... шок и ужас, а? :roll:


ми нема да си разтриват клиторите, я.. страшно е само, когато чешането на кур те ентусиазира да постнеш тема във футболен форум.. :D

та така... пиляги чешат момчетата. метафорично. те и на терена това правят. шилер вика: отрепката е отрепка само когато тренира. как тренира - така и играе/яде/работи/оножда..

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Националите имат голямо желание за "игра" :D

Мнениеот Blue_Lion » 11 окт 2008 13:21

А_У_А написа:
nekakav написа:WoW ?!? Мъж си е барнал ташаците ... шок и ужас, а? :roll:


ми нема да си разтриват клиторите, я.. страшно е само, когато чешането на кур те ентусиазира да постнеш тема във футболен форум.. :D

та така... пиляги чешат момчетата. метафорично. те и на терена това правят. шилер вика: отрепката е отрепка само когато тренира. как тренира - така и играе/яде/работи/оножда..


Ааа Тука бате намекваш ли нещо ? :D Нахрани ме малко,ама айде от мен да мине,ще простя таз "обида" :D :D :D Та пичове,темата имаше основно шеговит тон, с малки изключения,не сте много ентусиасти за довечера :( шанс ;) АЗ викам,ние феновете да крещим колкото можем и да направим добра атмосфера на стадиона,пък мача...то с тая снимка дето се чешат,дано си остане на тренировка,а на мача да не е така ! Все пак дайте да не сме черногледи ;)
Изображение

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Националите имат голямо желание за "игра" :D

Мнениеот Lord of memories » 11 окт 2008 13:46

Blue_Lion написа:
А_У_А написа:
nekakav написа:WoW ?!? Мъж си е барнал ташаците ... шок и ужас, а? :roll:


ми нема да си разтриват клиторите, я.. страшно е само, когато чешането на кур те ентусиазира да постнеш тема във футболен форум.. :D

та така... пиляги чешат момчетата. метафорично. те и на терена това правят. шилер вика: отрепката е отрепка само когато тренира. как тренира - така и играе/яде/работи/оножда..


Ааа Тука бате намекваш ли нещо ? :D Нахрани ме малко,ама айде от мен да мине,ще простя таз "обида" :D :D :D Та пичове,темата имаше основно шеговит тон, с малки изключения,не сте много ентусиасти за довечера :( шанс ;) АЗ викам,ние феновете да крещим колкото можем и да направим добра атмосфера на стадиона,пък мача...то с тая снимка дето се чешат,дано си остане на тренировка,а на мача да не е така ! Все пак дайте да не сме черногледи ;)

Ше викаме и след края на мача единствено ще съжаляваме за загубените си гласове не става така, аз лично ще гледам мача без никаква емоция дори ако вкараме/ни вкарат гол, така най-малко (евентуално) боли на края на мача и е (евентуално) най-весело. А и знаите че вече фактора домакинство не е такова предимство.
GGMU

Потребителски аватар
А_У_А
Мнения: 135
Регистриран на: 22 май 2008 18:14
Контакти:

Re: Националите имат голямо желание за "игра" :D

Мнениеот А_У_А » 11 окт 2008 15:30

Blue_Lion написа:
А_У_А написа:
nekakav написа:WoW ?!? Мъж си е барнал ташаците ... шок и ужас, а? :roll:


ми нема да си разтриват клиторите, я.. страшно е само, когато чешането на кур те ентусиазира да постнеш тема във футболен форум.. :D

та така... пиляги чешат момчетата. метафорично. те и на терена това правят. шилер вика: отрепката е отрепка само когато тренира. как тренира - така и играе/яде/работи/оножда..


Ааа Тука бате намекваш ли нещо ? :D Нахрани ме малко,ама айде от мен да мине,ще простя таз "обида" :D :D :D Та пичове,темата имаше основно шеговит тон, с малки изключения,не сте много ентусиасти за довечера :( шанс ;) АЗ викам,ние феновете да крещим колкото можем и да направим добра атмосфера на стадиона,пък мача...то с тая снимка дето се чешат,дано си остане на тренировка,а на мача да не е така ! Все пак дайте да не сме черногледи ;)


еее бате кво намеквам, аз направо те нахраних обилно в прав текст. не с лоши чувства, нали си левскарче. ;) аз наблюдавам обратното - повечето хора са си ебаси ентусиастите за довечера и само при някаква адска случайност имат шанс да не са разочаровани. аз не искам да се блъскам като муха в прозорец и да гласувам доверие на хора губили от малта и правили ремита с албания и черна гора. не съм сляп за да не кажа, че българския спорт и в частност футбола ни е в критично състояние. тук трябва да дойдат хората с парите и да изискат изкореняване на гнилочите, реформа, за да може футбола да им носи пари а на нас - радост, щото в другите държави е така. а ние сега имаме кукли на конци за шефове в бфс, собственици на клубове дето ги забатачват и крадат и такива дето с инвестиция от 50 стотинки искат да се борят за "европейски милиони". а футболистчетата са ни анорексични дечица, които трансформирани от въшливи селяни искат да вземат сичко от живота под формата на гюбеци и ебанье с приятни девойки, дето досега са чели само по фолксписанията. тия в англия дето се скъсват от тренировки явно ги е **** лудия. и всичко е затворен кръг - оправия няма. и изведнъж 300 души почват да викат "италианците ли? лелеее ма тия 100% са паднали, щом буфон и пирло няма да играят!" те да не са нашия отбор, бе! марто контузен - реми с черна гора (и то с нечовешки късмет). и без никва промяна ся ше "мачкаме" италианци на препълнения ни стадион. смех..


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта