България - Унгария 16.11 (големия БФС РЕЗИЛ!!!)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 19.00

Мнениеот Martinez1948 » 13 ное 2023 14:53

mistreated написа:НАЙ-ПОСЛЕ! От години се моля да закрият националния ни отбор. Вече е време за тотален рестарт, всичко друго е безкрайна мъка!

+1
И да добавя , нека да обесим виновните !
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 19.00

Мнениеот Martinez1948 » 13 ное 2023 14:55

Udoji90 написа:От зор да се крият уж от протестите, избягаха в Пловдив, а си го набиха всъщност още по-зле по този начин. Сами си подливат вода идиотите от сегашното БФС и са на път сами да се свалят. Лошото е, че ставаме за смях с тези циркове. Това е някаква пълна пародия.

За смях сме не понеже алкохолиците взимат малоумни решение , а че им позволяваме ! И то много години.
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 19.00

Мнениеот ogrizko » 13 ное 2023 14:55

Martinez1948 написа:+1
И да добавя , нека да обесим виновните !

не съм съгласен с бесенето .....ще им се размине на бързо :) в затвора до живот да си стоят и да си подкупват там гардовете за пакетче цигари като искат подкупи да правят :lol: :lol:

баси майтапа с тая тема, толкова рано я пуснах наистина ....пък то имало защо, куп щуротии покрай мача с Унгария :oops: :oops: :oops:
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 19.00

Мнениеот ogrizko » 13 ное 2023 17:45

Кметът на Кърджали пред Дарик: На 99% приемаме България - Унгария без публика, не е време за протести
dsport

Кметът на Кърджали Ерол Мюмюн коментира в Спортното шоу на Дарик радио хаоса около евроквалификацията между националните отбори на България и Унгария, след като се появи вариант мачът да се проведе на „Арена Арда“. Той сподели, че всичко е на 99% готово, като се чака потвърждение на УЕФА. Срещата ще е без публика. Мюмюн заяви, че среща на националния отбор не е моментът за протести.

Обсъждат Кърджали като вариант за България - Унгария

„Информацията е вярна, работим по въпроса. За нас ще е удоволствие и чест да приемем националите на България и този мач да се състои на нашия стадион, който отговаря на всички изисквания за да се проведе среща от този ранг. Мисля, че ще се справим с организацията, всичко ще е на ниво. Ще се радваме да приемем футболистите на националния отбор, както и на Унгария“, започна той.

„Официална информация, за да излезе, чакаме УЕФА да приеме смяна на стадиона, всичко е на 99%. Внесена е в УЕФА молбата. С организацията няма да имаме никакви проблеми. Не съм запознат на 100% с логистиката, но мисля, че всичко ще е ОК. Мисля, че остава без публика, защото има наказание наложено този мач да се проведе без публика, не съм запознат толкова. Важното е да зарадваме всички фенове от Кърджали, област Кърджали и Родопите, да създадем една хубава атмосфера и празник за града. Стадионът на Арда е един от топ стадионите от България. Посрещнахме тук Апоел Беер Шева в Лига Европа“, продължи кметът на Кърджали.

„Стадионът отговаря на всички изисквания. Не е моя работа, когато става въпрос за националния отбор, не е времето за протести. Трябва да прегърбим всякакви различия и да се обединим около каузата за националния отбор“, завърши Ерол Мюмюн.
======================================
чудесно, а можеше да играем просто в Унгария или в Гърция или Турция на някой стадион без публика....
Изображение

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3747
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 19.00

Мнениеот Jürgen » 13 ное 2023 19:51

ogrizko написа:
Martinez1948 написа:+1
И да добавя , нека да обесим виновните !

не съм съгласен с бесенето .....ще им се размине на бързо :) в затвора до живот да си стоят и да си подкупват там гардовете за пакетче цигари като искат подкупи да правят :lol: :lol:

баси майтапа с тая тема, толкова рано я пуснах наистина ....пък то имало защо, куп щуротии покрай мача с Унгария :oops: :oops: :oops:

Пиночет им го показа нагледно на боклуците.

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 19.00

Мнениеот Martinez1948 » 13 ное 2023 21:41

Пичовеее, всъщност това е последният път в който ще пишем на тема “футболен мач на отбора на бфс/БКП (националният)”
Оценявате ли този емблематичен момент от форумната и бг футболна история :) ?
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3603
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 19.00

Мнениеот danko_sot » 14 ное 2023 09:12

Това, което се случва за българския футбол в последните поне 10 години е чудовищно престъпление, а това тези дни е само Черешката на тортата. Сякаш не виждахме през всичките тези години какво се случва, но реакция нямаше. За мен като българин и културолог, е интересно да проследя и анализирам тези процеси през призмата на нашата народопсихология. Все пак ние сме народът, който 5 века е търпял турското робство. Такива мазохисти по света като нас българите трудно се намират.

Твърде дълго го търпяхме този тумор и бългаският футбол е в дълбока кома според мен. Ще трябват години, за да се съвземем и да тръгнем пак нагоре, да има някакво развитие и резултат.

Дано Бербатов, Стилян и Мартин осъзнават с какво се захващат, колко ще е трудно и колко ще е отговорно. Дано наистина приемат нещата много насериозно. Специално за Митко аз не съм никак убеден, че той има качествата, характера и възможностите да поведе футбола ни нагоре и напред. По-скоро Стилян трябваше да е на неговото място, но ..... това е отделен въпрос.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 19.00

Мнениеот ogrizko » 14 ное 2023 11:09

danko_sot написа:....Специално за Митко аз не съм никак убеден, че той има качествата, характера и възможностите да поведе футбола ни нагоре и напред.....

...аз пък съм убеден, че точно Митко има характера и качествата да промени нещо и очевидно го прави вече :) къде са другите кандидати за президент на БФС? всички ги е страх да излезнат срещу Перукан и компания :)

Стоичков, Любо Пенев и Порточанов вероятно също имат качествата и характера да променят нещо :roll: обаче Бербатов е най-последователен и неотстъпчив и така трябва срещу тая сган дето се е окопала в БФС :!: освен това Бербатов още като футболист каза - викнете ме някой ден да оправя футбола ......което само по себе си показва, че оттогава още е искал да промени нещо в бг футбола....... а тия глупости, че бил родоотстъпник въобще не искам и да ги коментирам, Бербатов си тръгна заради Лечков!!!!! Лечков не спираше да сипе отгоре на Бербатов и да го държи него отговорен за неуспехите в национала.... естествено Лечков, Перукан и компания не са никога виновни - виновните са винаги другите!!!!!

Бербата е точния човек на 1000% съм убеден .....но дори да не бъде той!!! важното е Перукан да се махне и нещо да се промени!!! най-важното е да се спре корупцията, за да може да си сътрудничат БФС с държавата и футбола да тръгне малко нагоре!!!! с тия сегашните продажници от БФС няма как държавата да работи, защото парите ще потънат в дълбоките джобове на Перукан и Лечков.... не, мерси!!!!!

Оставки на Перуката, Лечков, Костадинов, Гонзо, Запрянов и т.н. !!!! Това е пътя!!!
Изображение

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 19.00

Мнениеот CSKArforever » 14 ное 2023 11:41

Важното е не само Перукан да се махне, а кой ще дойде след него. Бобича вчера спомена, че няма да се кандидатира отново за президент, но ще сложи свой човек за поста. Важно е да не бъде заменен един нагъл боклук и престъпник с друг нагъл боклук и престъпник.
Срещам папагали, които се изхождат орално с неща от сорта "Михайлов трябва да се махне, но Барби не е човекът, който да го замени".
А кой е този човек? Къде е? Освен Бербатов кой друг застана срещу Перуката и влезе във война с него? Кой е този "спасител", на когото се надяват и откъде ще се пръкне, като Бербатов не им харесва? Опциите са 3. Или Михайлов управлява докато го гътне цирозата, или слагат някой друг удобен боклук и престъпник (копие на досегашния хубосник), или Димитър Бербатов. Всеки сам си избира.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32581
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 19.00

Мнениеот 1914.1902 » 14 ное 2023 11:47

Адвокатът по спортно право Георги Градев излезе с нова позиция, в която обявява, че евроквалификацията между България и Унгария няма да се играе в Кърджали, а в София.

Ето какво написа Градев:

"BREAKING: МАЧ В КЪРДЖАЛИ НЯМА ДА ИМА!

Чакам ви в София на 16-и.

Стягайте багажа…"


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта