България - Унгария 16.11 (големия БФС РЕЗИЛ!!!)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 (големия БФС РЕЗИЛ!!!)

Мнениеот ogrizko » 17 ное 2023 09:58

досега наистина нямах представа, че сайта на гонг е толкова платен и в него не се пише нищо срещу бфс :shock: направо невъзможен за четене ми стана изведнъж....

https://dsport.bg/ot-malaizia-do-amerika-protestat-na-fenovete-i-ekcesiite-v-sofia-obikoliha-sveta~137043.html От Малайзия до Америка – протестът на феновете и екцесиите в София обиколиха света

друго заглавие в дспорт: Община София ще поиска от организатора на протеста да покрие щетите
- откъде накъде организатора на протеста ще покрива щетите? да ги покрие този заради когото станаха безредиците и не иска да подаде оставка понеже има много пари.... да покрие щетите от протеста вероятно са жълти стотинки за него :evil: :evil:

друго заглавие в дспорт: Шефът на полицията: Ако феновете бяха на стадиона, опасните предмети щяха да бъдат иззети
- ами много ясно, хората просто искаха да могат спокойно да протестират ...заради безумието на бфс да затворят стадиона станаха всички простотии и ексцесии... ама от бфс твърдят, че не било срещу тях, малоумници :evil: :evil:

друго заглавие в дспорт: Димитър Бербатов: Средният пръст, показан от вицепрезидента на БФС, обобщава всичко!
Бербатов ще търси писмата на БФС до УЕФА, за да покаже истината!
- с теб съм Бербо! не знам дали ти ще станеш президент на бфс или друг, но за мен ти имаш най-много топки и не те е страх да се противопоставиш на тия некадърници, които навремето те изкараха от националния с простотиите си! заради тия нещастници от бфс част от българите те смятат за предател! за мен не си такъв, защото ми е ясно, че просто не искаше да играеш за отбор воден от тия нещастници от бфс! незнайно защо сега много фенове искаха отбора да не излезе утре, да паднем служебно 0-3 и разни такива ...т.е. точно това - футболистите да не излезнат срещу унгария! пък иначе ти си бил предател.... пак казвам за мен не си такъв!!!! гони ги тия мръсни нещастници до дупка и ти пожелавам успех!!! истината дано се види, да не вземат и уефа да се покрият и да не искат да покажат писмата :evil: :evil:
Изображение

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 (големия БФС РЕЗИЛ!!!)

Мнениеот mistreated » 17 ное 2023 12:52

miro_rz написа:Бях на театър и гледах Уют. Как играха нашите, че едва ли ще гледам мача на запис?
Навярно стегнато, Илиев е подходящ за сегашната класа на отбора!


Като цяло тъп мач, резултатът лъже. Ние имахме 3 атаки - голът на Делев, един шут в аут и театралното изпълнение на Космонавта. Унгарците изпуснаха доста, даже бих казал, че срещу сърбите стояхме по-добре.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта