Защо няма тема БЪЛГАРИЯ - Черна гора?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21364
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Защо няма тема БЪЛГАРИЯ - Черна гора?

Мнениеот metodito » 25 мар 2023 12:14

Drunken_Master написа:
metodito написа:Какви играчи сме нямали? Защо Филип играе вместо Чочев? Например. Какво прави Спас на терена 90 минути? И въобще е ясна работата. Боби Михайлов.

А не си ли мислиш, че и при обратният вариант пак щяхме да паднем? Просто нямаме играчи, това е...
Перуката е от ясно по-ясно, че няма да си подаде оставката, понеже ще му лъснат далаверите веднагически.

Според мен, първенството трябва да се разшири (примерно 20 отбора), да се премахне правилото за чужденците (от 5 африканеца на 2 примерно) и да се пускат поне двама-трима, които са под 23 години. По тоя начин, който и да е треньор ще има много по-голям избор от играчи. А не наш'те младоци, да търкат пейката и да ми пускат някакви "легионери", дето не са влизали в игра от 2 месеца.

Не.
Ето, казвам ти:
Чочев
Миланов
Виктор Попов и Виктор Генев
И още има. Е, чакаме следващите класификации, ама все тая. Докато в национала играят мениджъри, а отгоре е Боби.

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Защо няма тема БЪЛГАРИЯ - Черна гора?

Мнениеот CSKArforever » 25 мар 2023 12:20

Не бяхме чак такава трагедия, но имаше тотални дупки в състава. Тези анонимници по фланговете, които не ги бях чувал - Йорданов и Стоянов са ми в топ 5 на най-големите некадърници обличали националната фланелка, въпреки голямата конкуренция. За съжаление Недялков се контузи, а с него по левия фланг щяхме да сме по-добре. Другата дупка беше Илиян Илиев, който заедно с Фипо беше размазан в средата и цялостно нищо креативно не идваше от двамцата. Като фланговете ти не работят, а "креативните" ти халфове са тотално обезличени е обяснимо защо стигаш трудно до положения.
Грешка на Кръстаич е, че не викна Адриян Краев и Чочев, които биха били по-добра опция от Илиян, понеже са доста по-добре от него физически и щяхме да сме по-стабилни в центъра.
Не знам и защо никой не казва нищо за малоумната и абсолютно ненужна смяна на тренера, когато замени Петров с оня татар Карабельов, след което Груев беше преквалифициран като централен защитник, а Филип получи неговата задача да изнася топката, при което стана и грешката, довела до гола решил мача.

Цялостно харесвам Кръстаич, но вчера загубата си беше поради негови глупости и експерименти. Въпреки това го подкрепям на треньорския пост, за мен не е лош и най-важното подмлади състава. То, че ще падаме е ясно, но поне да падаме с младежи, които имат някаква перспектива, а не с едни и същи кочове, които играят от 10 години и отдавна се е видяло, че за нищо не стават. Аз лично в момента с по-голям интерес гледам България, отколкото при Ясен, Шубата и тн.
Въпреки пропуска, за мен Илия вчера беше най-добър от нашите. Вижда се, че и Никола Илиев има потенциал, но той тепърва трябва да трупа опит в мъжкия футбол. Космонавта прекалява със симулациите и лигавенето на моменти, но е ясно, че е един от двамата ни най-добри. На вратарския пост имаме прилични момчета, Наумов вчера направи страхотен мач. Плешо щеше да инкасира минимум тройка.

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: Защо няма тема БЪЛГАРИЯ - Черна гора?

Мнениеот kubrat » 25 мар 2023 12:44

Кръстаич чисто треньорски се справя, има някаква мисъл в играта и дух в отбора. Проблемът е, че чисто футболно момчетата не стават за нищо, някакви данни за професионален футбол има само в Наумов, Петко Христов, Груев и Десподов, а защо пуска младите неможачи вместо Неделевци, Чочевци и Милановци- ами на младите поне още им се играе и потичват, горните отдавна ги мързи да дишат и в резултат инкасираха по 5-6 парчето от който ги хване..

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17590
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Защо няма тема БЪЛГАРИЯ - Черна гора?

Мнениеот pomiqrat » 25 мар 2023 16:08

Явно сръбския квартал са ни много труден съперник в исторически план.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Защо няма тема БЪЛГАРИЯ - Черна гора?

Мнениеот Вълчан » 25 мар 2023 16:53

Десподов трябваше да прояви егоизъм и да не подава на Груев. И без това защитникът бе тръгнал защото очакваше паса. Избяга ни и късмета последните минути. Ще се обиграва този отбор няколко години пък ще видим.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21364
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Защо няма тема БЪЛГАРИЯ - Черна гора?

Мнениеот metodito » 25 мар 2023 23:27

Няма млади и стари, има можещи и неможещи. Погледнете възрастта на черногорците. Когато ви заговорят за "младите", винаги става дума за задкулисие. Така е в политиката, така е и във футбола ни.
Сега погледнах - черногорците масово на по 29 и 30.

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: Защо няма тема БЪЛГАРИЯ - Черна гора?

Мнениеот botevplovdiveoe » 26 мар 2023 15:43

Кръстаич ако иска да покаже,че реално иска да постигне нещо трябва от сега да започне да обиграва и изгражда състав за САЩ 2026 , за Еврото още в първия мач се видя,че няма да се класираме,но тези квалификации и Лигата на нациите са супер за обиграване на състава,ако смята всеки мач да вика по 5-6 нови чувани и нечувани работата няма да стане.
КАУЗА КОЛЕЖА!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Защо няма тема БЪЛГАРИЯ - Черна гора?

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 мар 2023 15:51

Съгласен съм с горното мнение, но за целта трябва да се изгради едно ядро от 15-16 човека, които да са константа за всеки двубой.
Бил той и приятелски.
Тръгнем ли един мач да го играем с едни играчи, а следващият със 7-8 различни, нещата няма да се получат.
Но да видим все пак... Ясно е, че в Унгария пак ще сме с тези.
Интересен ще е съставът за следващите два двубоя след няколко месеца ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 455
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: Защо няма тема БЪЛГАРИЯ - Черна гора?

Мнениеот Аврамов » 27 мар 2023 09:46

Нашите загубиха мача, защото не играха със същото желание, хъс и агресия, както в предните четири срещи. Видяхме напр. как казахстанците се раздадоха вчера срещу силния отбор на Дания и обърнаха мача от 0:2 до 3:2. Нима те играят в по-силни отбори от нашите или са нещо повече!? Със сигурност не са, но се раздават за националния отбор и имат по-голямо самочувствие. Отделно от това, според мен, Кръстаич обърка състава и тактиката и закъсня твърде много със смените, а и липсата на Недялков бе очевадна. Ако за Чочев има някакво оправдание, че е по-бавен и муден, то за мен е необяснимо защо не е повикан Кристиян Малинов, който играе в силното белгийско първенство, раздава се във всеки мач и е много агресивен и борбен. Би трябвало така да се каже от него да започва състава, но уви. Същото се отнася и за Едисон Йорданов от белгийския "Вестерло" и Божидар Краев, който, независимо че мнозина го плюят, се намира в добра форма, млад е и има място в отбора. Ако и Лукас Петков от немския "Гройтер Фюрт" намери място в състава, нещата биха изглеждали по съвсем друг начин. При правилно селектиране на отбора и ако футболистите се раздават максимално, както го правят напр. сърбите и хърватите, съм убеден, че ще имаме значително по-добри резултати.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Защо няма тема БЪЛГАРИЯ - Черна гора?

Мнениеот Vladislav » 27 мар 2023 13:03

Каквото и да си говорим Наумов ни спаси от разлика и безсмислено второ полувреме. Нямам никаква представа какво прави Спас Делев в този отбор. С много добри впечатления съм от Груев. Явно има разлика къде си учен да я играеш тази игра. Не разбрах какво се търси с влизането на Карабельов, там скоростта е нулева. Факт е че момчетата се помъчиха, стараха се, няма как да се отрече. Спокойно можехме и да изравним накрая. Предпочитам да гледам този национален отбор, отколкото онзи с Ивелин Попов и Сисиньо например.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта