СК: Литва - България - 3:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 454
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: СК: Литва - България - 3:1 FT

Мнениеот Аврамов » 11 окт 2021 11:50

На всеки може да се случи да изпусне дузпа, проблемът не е в това. Жалкото и тъжното е, че нашите футболисти играха бездушно през целия мач, без никакво желание, самочувствие и идея. Отделно от това титулярният състав за пореден път бе тотално объркан, като някои от футболистите за сетен път доказаха, че нямат място в нац. отбор, напр. Божиков и Витанов. Също така Йомов не е подходящ за титуляр при гостуванията - лично аз не се сещам за негов силен мач при гостуване на ЦСКА или нац. отбор. Димитър Илиев не е централен нападател и поради това бе бледа сянка на себе си. В състава трябва да са задължително Георги Миланов, Мартин Минчев и Преслав Боруков, а защо не и Илия Груев и Филип Кръстев, които според мен трябва да преминат при мъжете. Истината е, че без себераздаване за нац. отбор във всеки мач, нищо няма да се промени. Нищо няма да се промени и докато сегашното ръководство на БФС, което е затънало в корупция, безхаберие и пошлост, не бъде изметено, защото с конгреси и избори е ясно, че няма да стане.

Вълчан
Мнения: 4274
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: СК: Литва - България - 3:1 FT

Мнениеот Вълчан » 11 окт 2021 13:31

Никои нищо не пише за тези Кръстеви двамата. Еми играят изключително наивно и слабо. Хубаво ги налагаш но е видно ,че са доста далеч от правилната игра. За изпуснатата дузпа....слабо изпълнение няма какво да се коментира. Този път последният му подскок не бе на нужното ниво :) . Друг е въпросът ,че този играч досега не е направил силен мач за отбора. С 2 думи това си е твърда резерва в предвид игрите му. Аз също мисля ,че Илия Груев и Филип Кръстев трябва да се налагат. Един Карагерен с нищо не е по добър от тях.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СК:Литва-България , 09.10.21 /16:00ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 окт 2021 21:44

ivan56 написа:
THE G.A.M.E написа:"Кажи ми какви са ти халфовете, за да ти кажа какъв ти е отбора".
1-2-ма бранители, и крилата ни долу-горе стават, останалото е леш.

Някой питаше кои други да се извикат... Айде нЕкой да ме убеди, че Жоро Миланов е по лош от наличните халфове ? :roll:


Колко да е добър щом играе в някакъв опашкар в ебемти лигата. :roll:
Ем да, нема кЪ да се сравнява с останалите ни халфове, ритащи за Челси, Ман. С. и Ливърпул. :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта