СК: Литва - България - 3:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: СК: Литва - България - 3:1 FT

Мнениеот paceto » 09 окт 2021 21:39

Щом казваш, само че те като играеха друго нещо гледахме на терена, че и се класирахме на турнир.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СК: Литва - България - 3:1 FT

Мнениеот NOMER14 » 09 окт 2021 21:54

paceto написа:Щом казваш, само че те като играеха друго нещо гледахме на терена, че и се класирахме на турнир.

Класира ни Балъков и дузпата на Боримиров срещу Белгия. Помогна и съдията Колина, който не даде дузпа на белгийците за нарушение на Коловати.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9094
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: СК:Литва-България , 09.10.21 /16:00ч.

Мнениеот bubka » 09 окт 2021 22:06

Sstefanov написа:Цялата отговорност пада върху, смешното бфс и отборчето на гриша ганчев и дебелия пудел венци. Антов миниус 10, Малиов миус 15, Йомов минус 20. Смешни припознавачески лигли. Чочев, Божиков, на дебелия смешното лапе Христов, литовците го правят сам да си говори. 24 години във футбола, Г.Г успя да го съсипе. Срам и позор са оня манекен Димитър Илиев и другата майна Ниделев. Който е дал пари за Антов, трябва да го обесят на плаца !


Всичко това е много хубаво, ама за последните 10-15 години никой не е наложил вето върху Левски да намери, създаде, развие и пласира в чужбина цял отбор нови национали, които да са на нивото на четвъртите в света :). Нали така :). Или аз нещо грешно съм разбрал и в момента на Герена се спотайват десетина футболисти готови да са бъдещите лидери на Челси, Реал, Байерн и т.н. Да няма някаква конспирация около вас, дето не ни е ясна :). Иначе за Малинката съм съгласен. Уникален кютук. Още не мога да повярвам, че го пласирахме в чужбина, пък и от всичкото нагоре играе там и не са го натирили в Ц отбора им.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СК:Литва-България , 09.10.21 /16:00ч.

Мнениеот NOMER14 » 09 окт 2021 22:39

Warped написа:С ментата от ЦСК и пловдивския поп и тумбак толкова

Нямало други, казват.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СК: Литва - България - 3:1 FT

Мнениеот NOMER14 » 09 окт 2021 22:43

Защо Ясен игра без двата бека. Защо игра с четирима централни защитници?

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: СК:Литва-България , 09.10.21 /16:00ч.

Мнениеот mark1926 » 09 окт 2021 22:49

ugly bug написа:Проблема не е в краката!
Проблема е в главата!
Едва ли има някой който да вярва че литовците са по добри като футболисти.
Самото изпълнение на дузпата е доказателство.
Може би вината за това е и в нас но най вече в журналята, когато нашите ритнитопковци направят някой що годе приличен мач и започва величаенето и онези се вземат за големите футболисти.
Митко Илиев-играч на годината и кво ,.... дузпа като първолак!


Митко Илиев има 20 дузпи вкарани за Локомотив по същия начин както днес изпусна. Като чета коментарите се радвам, че Митака пропуска за националния отбор, а не за Пловдивския любимец!!!

САМО ЛОКО

ДИМИТЪР ИЛИЕВ ОСТАВИ ИМЕТО СИ В ИСТОРИЯТА и ще има паметник в цял ръст на Лаута...

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: СК:Литва-България , 09.10.21 /16:00ч.

Мнениеот mark1926 » 09 окт 2021 23:05

sandi74 написа:Тоя некадърник Брадата Митко Илиев кой изобщо го излъга и се изгаври с него като му каза че става за футболист и кой го извика в национала че и титуляр го пуска :?: КОЙ :?: Не случайно играе в отпадащ отбор от нашето първенство :!: :idea: Лично аз от много време не бях виждал толкова некадърно изпълнена дузпа.Срам,позор и абсолютен смях е този брадат палячо.Факт.


Колкото и да те боли, коментираш най-добрият български футболист. Митко има магически отигравания, с които записа името си до велики футболисти.

Г- н Илиев предизвиква злоба заради огромния си успех с Локомотив Пловдив. Той головете си ги пази за Пловдивския любимец :)

САМО ЛОКО

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: СК:Литва-България , 09.10.21 /16:00ч.

Мнениеот КАН » 10 окт 2021 00:49

mark1926 написа:
sandi74 написа:Тоя некадърник Брадата Митко Илиев кой изобщо го излъга и се изгаври с него като му каза че става за футболист и кой го извика в национала че и титуляр го пуска :?: КОЙ :?: Не случайно играе в отпадащ отбор от нашето първенство :!: :idea: Лично аз от много време не бях виждал толкова некадърно изпълнена дузпа.Срам,позор и абсолютен смях е този брадат палячо.Факт.


Колкото и да те боли, коментираш най-добрият български футболист. Митко има магически отигравания, с които записа името си до велики футболисти.

Г- н Илиев предизвиква злоба заради огромния си успех с Локомотив Пловдив. Той головете си ги пази за Пловдивския любимец :)

САМО ЛОКО

Виж дузпата на Дания за 2 : 0 срещу Молдова и си го носи брадаткото в къщи . Сега чакаме Антов да стане номер 1 и да почне да ни бие Лихтенщайн и Фариорските острови .

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10770
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СК:Литва-България , 09.10.21 /16:00ч.

Мнениеот ivan56 » 10 окт 2021 00:52

THE G.A.M.E написа:"Кажи ми какви са ти халфовете, за да ти кажа какъв ти е отбора".
1-2-ма бранители, и крилата ни долу-горе стават, останалото е леш.

Някой питаше кои други да се извикат... Айде нЕкой да ме убеди, че Жоро Миланов е по лош от наличните халфове ? :roll:


Колко да е добър щом играе в някакъв опашкар в ебемти лигата. :roll:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: СК:Литва-България , 09.10.21 /16:00ч.

Мнениеот mark1926 » 10 окт 2021 02:27

КАН написа:
mark1926 написа:
sandi74 написа:Тоя некадърник Брадата Митко Илиев кой изобщо го излъга и се изгаври с него като му каза че става за футболист и кой го извика в национала че и титуляр го пуска :?: КОЙ :?: Не случайно играе в отпадащ отбор от нашето първенство :!: :idea: Лично аз от много време не бях виждал толкова некадърно изпълнена дузпа.Срам,позор и абсолютен смях е този брадат палячо.Факт.


Колкото и да те боли, коментираш най-добрият български футболист. Митко има магически отигравания, с които записа името си до велики футболисти.

Г- н Илиев предизвиква злоба заради огромния си успех с Локомотив Пловдив. Той головете си ги пази за Пловдивския любимец :)

САМО ЛОКО

Виж дузпата на Дания за 2 : 0 срещу Молдова и си го носи брадаткото в къщи . Сега чакаме Антов да стане номер 1 и да почне да ни бие Лихтенщайн и Фариорските острови .


Колкото и да те боли, Димитър Илиев е футболист на годината! Избран от футболните хора за най-добрият български футболист и то за последните две години!

Долу ръцете от Митко!!!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта