СК: България - Литва - 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

favaca8888
Мнения: 4126
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: СК: България - Литва - 1:0 FT

Мнениеот favaca8888 » 06 сеп 2021 14:31

Излизаме за 3 финала пък каквото стане !
Не забравяйте,че Ясен успя да вземе и равен на Сев.Ирландия като гост,според мен ще сме поне 3-ти.
И още нещо.Часовникарите нe са срещали Италия(имат доакинство и гостуване и като нищо могат да ги загубят) и имат и едно гостуване на Сев.Ирландия и като нищо могат да направят "простотията" :mrgreen: Ако да речем загубят от Италия два пъти и паднат като гости от северноирландците
ще имат 13 точки.Ние ако бием двата мача ще имаме 11.Т.е. една победа в последния кръг срещу тях си ни класира :mrgreen:
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: СК: България - Литва - 1:0 FT

Мнениеот miro_rz » 06 сеп 2021 14:37

favaca8888 написа:Излизаме за 3 финала пък каквото стане !
Не забравяйте,че Ясен успя да вземе и равен на Сев.Ирландия като гост,според мен ще сме поне 3-ти.
И още нещо.Часовникарите нe са срещали Италия(имат доакинство и гостуване и като нищо могат да ги загубят) и имат и едно гостуване на Сев.Ирландия и като нищо могат да направят "простотията" :mrgreen: Ако да речем загубят от Италия два пъти и паднат като гости от северноирландците
ще имат 13 точки.Ние ако бием двата мача ще имаме 11.Т.е. една победа в последния кръг срещу тях си ни класира :mrgreen:

Не съм фен на фантастиката, но дано си прав!
Изображение

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: СК: България - Литва - 1:0 FT

Мнениеот Dust » 06 сеп 2021 15:25

CSKA 78 написа:
Dust написа:Я първо посочи, къде хваля, който и да е футболист взел участие в мача тази вечер и оня срещу Италия?
Десподов ако може повече щеше да играе в Серия А, а не в Ефбет лига.


Dust написа:Асистенция в Италия, асистенция днес.
И твоято мрънкане прозира, но излей си злобицата поне да ти олекне.




Не, въобще не го хвалиш, само "малко"! Проблемът на идиота обаче е, че не се осъзнава като такъв! :lol:
Не се опитвай да вадиш цитати от контекста, типично по милиционерски.
Хайде сега отвори си очите по-добре и проследи дискусията.

Между другото точно вие феновете на отбора на Ганчев да наричате Десподов космонафт не е ли малко обидно за вас, явно си забравил в каква връзка му беше лепнат този прякор.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

favaca8888
Мнения: 4126
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: СК: България - Литва - 1:0 FT

Мнениеот favaca8888 » 06 сеп 2021 17:50

miro_rz написа:
favaca8888 написа:Излизаме за 3 финала пък каквото стане !
Не забравяйте,че Ясен успя да вземе и равен на Сев.Ирландия като гост,според мен ще сме поне 3-ти.
И още нещо.Часовникарите нe са срещали Италия(имат доакинство и гостуване и като нищо могат да ги загубят) и имат и едно гостуване на Сев.Ирландия и като нищо могат да направят "простотията" :mrgreen: Ако да речем загубят от Италия два пъти и паднат като гости от северноирландците
ще имат 13 точки.Ние ако бием двата мача ще имаме 11.Т.е. една победа в последния кръг срещу тях си ни класира :mrgreen:

Не съм фен на фантастиката, но дано си прав!

Вече са 14.Тряя хи бием 3-0 :mrgreen:
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СК: България - Литва - 1:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 сеп 2021 21:46

CSKA 78 написа:NOMER14, нещо си объркал схемата при Пената! Великият ни треньор, както и брилянтното ни поколение от САЩ 94 използваха схема 4-4-2, в която няма опорни халфове! Тази схема се смята за най-ограничаващата свободни пространства за противника!

Я подреди Лечков, Янков и Бала в 4-4-2 ? :lol:
Чичо Митко играеше с 4-3-3, Хубси и Туньо в центъра на отбраната, Кремелиев и Цанко бекове, Янков, Бала и Лече в центъра ( Янков рядко минаваше центъра, за разлика от Бала и Лече ) ... В атака бяха Емо, Ицо и Наско/Любо.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: СК: България - Литва - 1:0 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 07 сеп 2021 09:57

Наистина схемата на Пената беше 4-3-3, въпреки че бе възпята в песен като 4-4-2. Е, имаше мачове, в които трудно можеше да се определи каква е схемата, но с това най-големи проблеми имаха нашите съперници. :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта