Контроли през юни 2021 - Словакия (01.06), Русия (05.06) и Франция (08.06)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Контроли през юни 2021 - Словакия (01.06), Русия (05.06) и Франция (08.06)

Мнениеот favaca8888 » 08 юни 2021 23:48

Ебаси , как го изпусна тва бе ! :o :shock: :lol:
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Контроли през юни 2021 - Словакия (01.06), Русия (05.06) и Франция (08.06)

Мнениеот favaca8888 » 08 юни 2021 23:55

Логчното се случи. Сега могат да вкарат и още, но аз лично съмо доволен и бих дал вот на доверие на Яската, поради една причина.
Смел е.Погледнете стартовата ни единасйсеторка за мача.Не смел, а трябва да си доста луд , да излезеш така/
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

botevplovdiveoe
Мнения: 822
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: Контроли през юни 2021 - Словакия (01.06), Русия (05.06) и Франция (08.06)

Мнениеот botevplovdiveoe » 09 юни 2021 00:34

Ясен Петров ми е противен,но не може да се отрече ,че ако не друго то поне разкара познатите до болка муцуни , които години наред ни тровиха нервите.Наумов е много добър вратар,защитата не стоя толкова зле и ако не беше леко случайния гол на Гризмана то можеше и да паднем само 1-2 : 0 ,а като сметнем че Мбапе струва повече от цялата А група,барабар със бази и стадиони , то не можем да се сърдим на играчите.Лошото е,че голям форум скоро няма да видим.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 453
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: Контроли през юни 2021 - Словакия (01.06), Русия (05.06) и Франция (08.06)

Мнениеот Аврамов » 09 юни 2021 09:36

Мисля, че нашите млади момчета се представиха доста прилично срещу един от най-добрите отбори в света, при това като гост, след трети мач в рамките на една седмица. Да не забравяме и факта, че някои от основните футболисти в нашия отбор отсъстваха - Антон Недялков, Тодор Неделев, Кристиян Малинов, Кристиян Димитров, Георги Костадинов и Георги Йомов. Според мен има още доста футболисти, които имат място в националния отбор и с които нивото ще се вдигне значително - Мартин Минчев, Станислав Иванов, Филип Кръстев, Кун Теменужков, братята Цоневи, Илия Груев, Тонислав Йорданов, Радослав Кирилов и др. Трябва да бъде направено всичко възможно за България да играе и Лукас Петков от немския Аугсбург, който едва ли би намерил място в бундестима.

Потребителски аватар
Бисер Шматков
Мнения: 170
Регистриран на: 08 окт 2012 22:57
Местоположение: непостоянно, но по принцип София
Контакти:

Re: Контроли през юни 2021 - Словакия (01.06), Русия (05.06) и Франция (08.06)

Мнениеот Бисер Шматков » 09 юни 2021 10:13

Достойно представяне, особено през първите 80 минути (след това май и чисто физически сдадохме багажа). Франция си имаха положенията, но въпреки че Наумов на няколко пъти се отличи с много добри спасявания, не може да се каже, че редовно беше подлаган на канонада от удари. Не сме кой знае каква заплаха при статичните положения, а заучените комбинации (ако са тренирани такива) днес не се получаваха. Димитър Илиев все пак майсторски изигра ситуацията, при която Карагерен не успя да отправи голов удар към вратата на французите. Смятам, че с подобна компактна игра в защита бихме могли да вземем немалко точки в оставащите мачове от квалификациите за Мондиал 2022. Дано дотогава вече да са в строя и някои от ключовите ни играчи като Недялков и Неделев.

@Аврамов спомена Лукас Петков, което ме подсети и за Борис Тащи, българин с бесарабски корени, който е със сериозен стаж в немския футбол. Преди няколко години беше получил повиквателна от Петев, а впоследствие и Балъков се беше изказал ласкаво за него, но така и не го видяхме с националната фланелка.
България през розови очила!

http://www.youtube.com/watch?v=AuA3T9Mh2OE


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 7 госта