Тотално подмладяване на националния отбор по футбол

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

DanielGeorgiev
Мнения: 635
Регистриран на: 02 юли 2010 09:05
Контакти:

Тотално подмладяване на националния отбор по футбол

Мнениеот DanielGeorgiev » 29 мар 2021 02:16

Не мислите ли, че е време за пълно подмладяване на отбора? Да, в началото ще губим, но ние и сега си губим. Ако тези момчета долу се обиграят на 2-3-4 квалификации за европейско и световно могат след 10 години, когато повечето ще са на по 30 години вече да са достатъчно опитни, добри и да са свикнали един с друг, а таланта мисля, че всеки от тях го има.

------------------------------------Даниел Наумов------------------------------------
Виктор Попов---Валентин Антов---Станислав Работов---Антон Недялков (к.)
-----------------------Светослав Ковачев---Доминик Янков-----------------------
------------------------------------Илиян Илиев Jr.-------------------------------------
Мартин Минчев-----------------Филип Кръстев------------------Георги Йомов

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9223
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Тотално подмладяване на националния отбор по футбол

Мнениеот bubka » 29 мар 2021 07:54

Ами според мен не. Тотално подмладяване, ако им е кеф да експериментират и така ги влече могат да правят Холандия, Германия, Италия, Франция....Такива държави като нашата принципът е да играят най-можещите, ако ще да означава отбор от 10 играча на по 40 години, та поне и малкото млади да научат нещо. С един Мартин Камбуров, в последните няколко групи за Лига на Нации и Европейско, щяхме да имаме средно поне 2-3 до 5-6 точки отгоре :? .

Щото ще излезат младите, ще паднат лошо един мач и групичката дегенерати от типа хора, дето винаги са недоволни и псуват Гришо, Кубрат, Пиронкова, Бербатов и т.н, ще излезат от мишите си дупки и ще почнат да се подиграват, тъй като само това си могат и са страхливци. Е, ясно как това ще се отрази на психиката на такъв състав.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Тотално подмладяване на националния отбор по футбол

Мнениеот Blagoy » 29 мар 2021 14:10

Аз пък тотално подкрепям подмладяването. Може да се добави и някой по-опитен, но играещ в силно първенство, като Гълъбинов. Или Страхил Попов, който все пак е в елита на Турция. Иначе виждам състава по малко по-различен начин:
Наумов - Страхил Попов - Антов, Кристиян Димитров - Недялков/Горанов - Илия Груев - младши, Димо Кръстев / Доминик Янков - Десподов / Филип Кръстев - Станислав Иванов - Мартин Минчев - Гълъбинов / Боруков / Николай Тодоров
Не мисля, че тези ще се справят по-лошо от дърводелците, които гледаме до втръсване от години без никакво развитие.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Тотално подмладяване на националния отбор по футбол

Мнениеот doktora25 » 29 мар 2021 18:46

Не мисля че трябва да делим футболистите нито на млади и стари, нито на можещи и неможещи. Ключът е на друго място - в колектива и сработеността. Ще изключим най-старите, твърдите резерви в отборите си, представителите на тимове, допускащи много голове, практикуващи безидеен и свързан основно с рушене на играта футбол, както и доказаните провали с националния отбор. От всички останали трябва да се търсят и изберат футболисти които играят или са играли заедно в клуб, юношески формации и имат някакво изградено взаимодействие помежду си поне по линиите - примерно двамата централни защитници, двамата опорни халфове, бек-крило, тройката зад или с нападателя. Където е възможно това нещо да се приложи. Когато се изберат играчите - да се налагат твърдо в продължение на поне 2 квалификационни цикъла, независимо от резултатите в първия. Летни, зимни лагери - ако са възможни да се събират. Така и колективът ще е по-силен и ще се работи със стратегия и мисъл за бъдещето. И един акцент върху статичните положения няма да е излишен.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17571
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тотално подмладяване на националния отбор по футбол

Мнениеот pomiqrat » 29 мар 2021 19:48

Какво стана с оня мега талант, който отиде в Спартак Прага. За младите питам
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17571
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тотално подмладяване на националния отбор по футбол

Мнениеот pomiqrat » 29 мар 2021 20:45

Младите идът
Македония - България 5:1
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Тотално подмладяване на националния отбор по футбол

Мнениеот favaca8888 » 30 мар 2021 18:37

Млади,стари,можещи,неможещи,все тая.
Всичките са страхливи курви !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

CSKA_FEN4E
Мнения: 850
Регистриран на: 02 авг 2011 15:52
Контакти:

Re: Тотално подмладяване на националния отбор по футбол

Мнениеот CSKA_FEN4E » 31 мар 2021 10:29

За какво подмладяване говорите,нашите младежи са трагедия,мислят само за пари,прически,кой каква тутайровки да си направи и дискотеки. Вижте какво правят младежите на Румъния на европейското за младежи,кога ще ги стигнем Румънците.

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Тотално подмладяване на националния отбор по футбол

Мнениеот Вълчан » 31 мар 2021 20:20

На мен съставът най горе ми хареса доста. Само без Йомов.....може Делев. Десподов също има място.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта