WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот doktora25 » 25 мар 2021 23:45

Непринуден написа:Няма начин да не вкарат поне 5 колкото и да са пестеливи италианците. Ние просто сме от ранга на Гибралтар и головете и да не искаш да вкарваш си влизат срещу квартално отборче.

Швейцария 3 за 13. Как виждаш Италия? Мисля, че е обидно ако са под 5.

Италианците много ни уважават и почти никога не ни бият с изразителен резултат. Те ще намалят на по-ниска предавка след 2-я или 3-я гол. 4 в най-най-лошия случай, плод на случайност или фрапантна грешка. Англия, Германия и Испания биха натискали до последно, но Италия твърдо не.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот favaca8888 » 25 мар 2021 23:57

Тотал щета днеска! :oops:
Ясен тотално оплеска състава.
Нямаме нападател.С некви спринтьори не става.Няма и кой да върже играта.Изхледах Италия-Сев.Ирландия ,ами имаме шансове :lol:
Швейцария е най-добрия отбор в групата.
Едно не мога да разбера.Абе,знаеш че си по-слаб,ама излез ,ритай ги,блъскай,изкарай си жълт картон,удари ги през краката първите 10-мин. да видим дали така ще си разиграват коня....
Това не са футболисти,това са курви!
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Dust
Мнения: 8043
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот Dust » 26 мар 2021 00:08

Те не са виновни, че така са научени на футбол. Който е слушал Велизар Димитров след мача слушал.
Как може да знаете, че някой не може да сметне 2+2 и когато каже 5 да се нервите, при положение, че знаете, че не може да смята.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот NOMER14 » 26 мар 2021 00:18

realitybites написа:Защо поне веднъж не ни се паднат Гибралтар или Сан Марино, това са си 4 точки. Ето какво визира Петела, когато всеки път напомня, че късметът съвсем ни е напуснал.

Защото ние сме Гибралтар в групата. Все пак има си урни при жребия.

realitybites
Мнения: 175
Регистриран на: 27 юли 2019 07:18
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот realitybites » 26 мар 2021 00:49

Въобще не е нужно съперници от ранга на Италия и Швейцария кой знае колко да натискат, за да вкарат над 5 гола. Ние дотам пропаднахме, че вече отсрещният отбор буквално на ходом създава чисти положения. Днес не беше изключение. То само центриранията са поне 10 опасности пред вратата ни всеки мач, да не говорим, ако включат на скорост при разиграванията. Италианците колкото и да ни уважават, надали след първия гол ще тръгнат да си разцъкват 70-80 минути в собствената половина. Нека падаме разгромно, това поне усилва натиска върху боклуците в БФС, които чакат тиквата да си купи поредните избори, за да си се бетонират на топличките постове. Загубите с по 1:0 и 2:1 вече дори не се броят за провали, даже след тях понякога имаме медийни изяви на въпросните алкохолизирани типове.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот ivan56 » 26 мар 2021 10:19

Общо взето сте казали всичко за този мега спектакъл.
Венци Корема дали е избухнал след мача, че не съм чел :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

OT18
Мнения: 1030
Регистриран на: 30 ное 2013 10:43
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот OT18 » 26 мар 2021 10:19

Абе на Занев кой му попречи този път да покаже класата си? Изглеждаше все едно играе в изпадащ отбор. А Пацо тигъра не разбраха ли, че трябва да пази, когато футбола започне да се играе с юргани.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот ivan56 » 26 мар 2021 10:29

Занев е тотално свършил с футбола, как го търпят още в ЦСКА не ми е ясно.
Иначе на оправдания за терени и, че Локото ритали като магарета и играели грозно го докарва.
Ясен и той с глупостите, било рано за резки промени. Е още колко време ще ги викаме тези тежки ментета, до 50 години?
Пускаш младите и толкова, ясно е, че нямаме никакви шансове за класиране, поне дай път на младите и така що годе ще имаш обигран състав за евро квалификациите.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12291
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот TristaNNN » 26 мар 2021 12:20

Като стана дума за оранжевото капитанче, да си припомним едно негово изказване след последния им мач с Локомотив.
“Локомотив игра плътно с петима защитници, двама опорни халфа, седем човека постоянно бяха пред техния пенал. Не намерихме верния път, но за да се случи това, трябва 90 минути постоянно да поставяш под напрежение. Може би не намерихме верния път.“

“Локомотив Пловдив в повечето си мачове създават ситуации, днес лично аз не ги видях на терена. Вие видяхте ли ги? Имаха ли атака? По едно време имах чувството, че играем с изпадащ. Нали се борят за шампиони? Вината е наша”, допълни капитанът на „червените“.

Какъв ли е коментарът му за вчерашния мач? :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32579
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот 1914.1902 » 26 мар 2021 12:31

TristaNNN написа:Като стана дума за оранжевото капитанче, да си припомним едно негово изказване след последния им мач с Локомотив.
“Локомотив игра плътно с петима защитници, двама опорни халфа, седем човека постоянно бяха пред техния пенал. Не намерихме верния път, но за да се случи това, трябва 90 минути постоянно да поставяш под напрежение. Може би не намерихме верния път.“

“Локомотив Пловдив в повечето си мачове създават ситуации, днес лично аз не ги видях на терена. Вие видяхте ли ги? Имаха ли атака? По едно време имах чувството, че играем с изпадащ. Нали се борят за шампиони? Вината е наша”, допълни капитанът на „червените“.

Какъв ли е коментарът му за вчерашния мач? :mrgreen:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Това е този, който говори често за някакви конспирации в интервютата си.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта