WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот DanailG » 26 мар 2021 12:31

Ясене със набедени дърводелци толкова.Димитър Илиев,Занев,Божиков отдавна са приключили.Костадинов дървото капитан.Пацо Тигъра е карикатура.Цветанов дебютант ,той не беше ли по голям от теб.Изобщо отбора е трагедия като теб.

Odessit
Мнения: 422
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот Odessit » 26 мар 2021 13:07

Малко повече оптимизъм! След фаталната 13-та минута нашите се стегнаха и логично само вкарваха, без да допуснат гол. Ако не бяхме проспали началото, можеше и да бием.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 26 мар 2021 13:24

Има ли информация каква е контузията на Десподов?
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 455
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот Аврамов » 26 мар 2021 13:40

През първото полувреме нашите не приличаха на национален отбор, а на махленски такъв. Нито тактика, нито желание за игра, да не говорим за битка. Второто полувреме беше прилично, но пък швейцарците значително намалиха темпото.
Убеден съм, че този отбор може много повече и именно затова ме е яд. С горе-долу същите футболисти Петър Хубчев победи отбори като Швеция, Холандия и Норвегия и благодарение на него играхме бараж за класиране на европейското. След него обаче нещата отиват от зле на по-зле. Според мен Ясен Петров сбърка сериозно и със състава. Пламен Илиев отдавна показва, че не е във форма и че не става за титуляр, като почти във всеки мач допуска поне по един елементарен гол. Дори и ръстът му не е подходящ. Божиков и Занев според мен също са приключили за националния отбор, същото се отнася и за Димов, макар че това му беше първи мач. В студиото на БНТ Иван Иванов правилно каза, че в защита трябва да се налагат Антов и двамата братя Петко и Андреа Христови. В предни позиции също се допуснаха грешки, като напр. пускането на Д. Илиев като нападател, при положение, че в Локо Пд той играе зад нападателя. Трябваше да пусне от самото начало Атанас Илиев (който се включи много добре след почивката, заедно с Делев, Чочев и останалите) като централен нападател и Д. Илиев зад него.
Лично за мен това трябва да е титулярния състав: Наумов, Ст. Попов, Антов, П. Христов, Недялков, Ил. Груев, Чочев, Неделев, Десподов, Д. Илиев и Гълъбинов. Резерви: Луков, А. Христов, Кр. Димитров, Работов, Ед. Йорданов, Д. Велковски, Г. Костадинов, Кр. Малинов, Ил. Илиев, Вутов, Ковачев, Д. Янков, Ф. Кръстев, Б. Цонев, Ст. Шопов, Здр. Димитров, М. Минчев, Ст. Иванов, Ат. Илиев, Г. Минчев и Боруков.
Имаме нелоши футболисти, като при правилно подбран състав и тактика, националният ни отбор може да бъде поне от средна европейска класа.

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот Вълчан » 26 мар 2021 14:26

Тотално подмладяване...нови лица....нов отбор с ново начало. И накрая започнаха титуляри същите мърди. :o Щеше ли някои да му каже копче ако бе започнал със наистина нов отбор. Но тои гонеше равният като за първи мач. Егати тактиката за отбор домакин.

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 26 мар 2021 14:50

Че нямаме топ футболисти е повече от ясно,това няма какво да го коментираме.Въпростъ е ,че много нации и клубни отбори са показвали добри игри и резултати без звезди,но с добра тактика,себераздаване и желание.При нас това липсва според мен,защото изродите от БФС назначават само послушковци,които пускат които имена им се нареди отгоре.Спомнете си мачът с Унгария,който се явяваше най-важния за нас в последните 15 години.Вратар,защитник и халф титуяри,които за 2020г. имаха по 1 или 0 мача...Сори,ама тва не треньор,а квартален фиркач да си няма да го направиш ако не ти е спуснато отгоре.Ясенчо и той викнал сума ти тотално свършили като Занев,Пацо Тигъра,Божиков,Момчил Цветанов,Чочев.БФС алкажите и мениджърските интереси убихва футбола в България.С наличния материал един сериозен треньор от тези,които успяват от нищо да направят нещо,може би няма да се класираме за световно,но поне ще успяваме да изпотим фаворитите и да обиграваме отбор,а не съперника да ни бие с 13 мин игра.Виновни сме и ние феновете,че сме прекалено разединени,за да изметем тази пасмина.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4230
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот LoveAndPeace » 26 мар 2021 15:16

Говори за Левски , но като цяло си важи на 110% и за националите. Няма мотивация , няма сърце , няма ташаци...
https://youtu.be/d6-4XuXt2YI?t=4984

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3747
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот Jürgen » 26 мар 2021 15:32

Martinez1948 написа:Аз предлагам заплатата на нац. селекционер да е хонорар на победа или престижен хикс. За срам като този..... глоба.

1:3 загуба не е срам. Погледни къде играят нашите.... ние се радваме на някой средняк като Г. Костадинов дето поне го пускат в Русия :( Сърбите и хърватите не искам да знам какво си говорят за нас :|

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот ivan56 » 26 мар 2021 16:10

Седим и чакаме последният талант от "продуктивната" школа на Гришата да се пенсионира и може да станат нещата.
От как тежките ментета на Гришата са в отбора, резултатите са плачевни.
Добавяме и послушковци за треньори и ето го резултата.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот Martinez1948 » 26 мар 2021 17:10

Jürgen написа:1:3 загуба не е срам. Погледни къде играят нашите.... ние се радваме на някой средняк като Г. Костадинов дето поне го пускат в Русия :( Сърбите и хърватите не искам да знам какво си говорят за нас :|

Играта е срам, хъсът с който излизат е срам, това че им плащат да играят за националният е срам, това че идват с нежелание е срам.
Но ме дразнят скапаните старши треньори, които говорят едни и същи глупости /ново начало, младите, бъдеще, гръбнак на отбора/, постигат едни и същи резултати /нулеви/. Но си взимат заплатата всеки месец !
Че защо.
от 10 мача правят 9 загуби /петевци, хубчовци, шуби, путки майни/. Такава статистика и аз да съм треньор мога да постигна.

Последно Любо Пенев говореше за отлепяне на ютията и успя ! Факт. А на стадиона с Дания Чехия, Хърватия и тн. имаше над 20к човека, признак че нещо се свършило...
На ултра важният ни мач с Унгария можеше да има до 6000човека максимален капацитет , само дето дойдоха 1000 / и не защото ги е страх от ковид/...
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта