WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот Непринуден » 25 мар 2021 20:58

Имало ли е подобен случай, за 13 минути, дори и велика сила, да е повеждала с класически резултат на наш, че дори и на чужд терен?

Майка плаче с Италия. Дежа вю на мача с англичаните. При условие, че даде почивка на някои титуляри, пусне някой от Серия Б и се държат в техен стил по-минималноп да бият. Ако ги няма тези фактори ще е и по-лошо от англичаните и отиде на десятка.
Щом една осакатена и невзрачна Швейцария ни сбуха с 3 за 13 минути и после просто не игра при италианците директно е ясно, че трябва да почваме да броим от 0-5 а колко точно нагоре ще отиде вече можем да прогнозираме. Аз прогнозирах оптимистичния вариант с почивка на звезди, серия Б играчи, минимални усилия на италианците и при този вариант може да го докараме до загуба само с 5-6 гола.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот TristaNNN » 25 мар 2021 20:59

Наздраве! :)
[offtopic]Изображение[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3522
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот rebelheartous » 25 мар 2021 21:00

Непринуден написа:серия Б играчи


Я кажи един такъв? :roll:

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17582
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот pomiqrat » 25 мар 2021 21:01

Непринуден написа:Имало ли е подобен случай, за 13 минути, дори и велика сила, да е повеждала с класически резултат на наш, че дори и на чужд терен?

Майка плаче с Италия. Дежа вю на мача с англичаните. При условие, че даде почивка на някои титуляри, пусне някой от Серия Б и се държат в техен стил по-минималноп да бият. Ако ги няма тези фактори ще е и по-лошо от англичаните и отиде на десятка.
Щом една осакатена и невзрачна Швейцария ни сбуха с 3 за 13 минути и после просто не игра при италианците директно е ясно, че трябва да почваме да броим от 0-5 а колко точно нагоре ще отиде вече можем да прогнозираме. Аз прогнозирах оптимистичния вариант с почивка на звезди, серия Б играчи, минимални усилия на италианците и при този вариант може да го докараме до загуба само с 5-6 гола.


Какви футболисти имат италианците, че да ни громят?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6161
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот ugly bug » 25 мар 2021 21:03

pomiqrat написа:
Непринуден написа:Имало ли е подобен случай, за 13 минути, дори и велика сила, да е повеждала с класически резултат на наш, че дори и на чужд терен?

Майка плаче с Италия. Дежа вю на мача с англичаните. При условие, че даде почивка на някои титуляри, пусне някой от Серия Б и се държат в техен стил по-минималноп да бият. Ако ги няма тези фактори ще е и по-лошо от англичаните и отиде на десятка.
Щом една осакатена и невзрачна Швейцария ни сбуха с 3 за 13 минути и после просто не игра при италианците директно е ясно, че трябва да почваме да броим от 0-5 а колко точно нагоре ще отиде вече можем да прогнозираме. Аз прогнозирах оптимистичния вариант с почивка на звезди, серия Б играчи, минимални усилия на италианците и при този вариант може да го докараме до загуба само с 5-6 гола.


Какви футболисти имат италианците, че да ни громят?

Такива при които Киро космонавта не може да хване ръка и седи на пейката а при нас е най голямата дзвездъ.
;)
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот Непринуден » 25 мар 2021 21:04

rebelheartous написа:Факт е, че второто беше по-добро, но нямаш право на такива първи 15 минути.


Дрън-дрън факт. Фактите са-

1. Три гола за 13 минути и решен мач.
2. Един наш гол от тяхна грешка. Не плод на нещо което сме създали.

Извод от първите две точки. Те правят колкото гола си искат, в случая с 3 за 13 минути решиха, че не искат повече, ние сме 0 гола колкото и време от мача да го искаме ако не стане нещо несвързано с нас.

3. Ударите им второто полувреме бяха някак си като на тренировка. Леко, без засилка, спокойно, все едно наблюдавам вчерашната им тренировка когато са се запознавали със стадиона. При всички положетния ако им трябваше още един, два, три гола за класиране на голямо първенство съвсем други щяха да са изпълненията им и още по-зле щяха и да влязат.

Просто те играха 13 минути и взеха каквото си взеха и нищо не са искали повече. Ние 90 минути се надявахме на чудеса и един път ни огря от тяхна грешка. При тях може много повече за още 77 минути, при нас нищо повече и надолу ако няма чужди грешки. Следователно резултата 1-3 при друга игра има потенциал безкрайно да скача второто число, а първото може да слезе и на нула.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

realitybites
Мнения: 175
Регистриран на: 27 юли 2019 07:18
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот realitybites » 25 мар 2021 21:04

pomiqrat написа:Какви футболисти имат италианците, че да ни громят?


Хахаха wtf?! Италия би с 9:1 Армения, които ще ни бият рутинно и в двата мача, ако ни хванат. :)

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот Martinez1948 » 25 мар 2021 21:06

Добре, че Швейцарците включиха на 1ва предавка та да изглежда, че футболистите на БФС опитват да играят нещо като футбол.
А тук веднага се появяват коментари от типа ''сбориха се'' ''опитаха се''
Случайност или не тези шизофренични мнения се прокарват от онези, които не различават червено от оранжево :lol:
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот Непринуден » 25 мар 2021 21:08

rebelheartous написа:
Непринуден написа:серия Б играчи


Я кажи един такъв? :roll:


Ми може и да повика. Аз ако съм Манчини сега е момента за дебюти и повиквателни на потенциални играчи. Дали ще бият с 5 или 10 или ако са крайно сакати като швейцарците само с 3 гола е все тая.

Няма начин да не вкарат поне 5 колкото и да са пестеливи италианците. Ние просто сме от ранга на Гибралтар и головете и да не искаш да вкарваш си влизат срещу квартално отборче.

Швейцария 3 за 13. Как виждаш Италия? Мисля, че е обидно ако са под 5.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

realitybites
Мнения: 175
Регистриран на: 27 юли 2019 07:18
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот realitybites » 25 мар 2021 21:09

Martinez1948 написа:Добре, че Швейцарците включиха на 1ва предавка та да изглежда, че футболистите на БФС опитват да играят нещо като футбол.
А тук веднага се появяват коментари от типа ''сбориха се'' ''опитаха се''
Случайност или не тези шизофренични мнения се прокарват от онези, които не различават червено от оранжево :lol:


Развълнувани са, че Заневини направи супер мач, беше виновен само за два гола. :)


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта