WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3510
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот rebelheartous » 25 мар 2021 21:19

Непринуден написа:
rebelheartous написа:Факт е, че второто беше по-добро, но нямаш право на такива първи 15 минути.


Дрън-дрън факт. Фактите са-

1. Три гола за 13 минути и решен мач.


И аз казах същото.

Непринуден написа:2. Един наш гол от тяхна грешка. Не плод на нещо което сме създали.

Извод от първите две точки. Те правят колкото гола си искат, в случая с 3 за 13 минути решиха, че не искат повече, ние сме 0 гола колкото и време от мача да го искаме ако не стане нещо несвързано с нас.


Да, и три техни гола от три наши грешки. Особено третия им гол, няма такъв вратарски. Не си спомням дали съм виждал точно такъв гол във вратарския ъгъл.

Та да си перифразирам поста, когато даваш толкова евтин троен хендикап на противника, няма как да очакваш да вземеш нещо от мача.

Непринуден написа:3. Ударите им второто полувреме бяха някак си като на тренировка. Леко, без засилка, спокойно, все едно наблюдавам вчерашната им тренировка когато са се запознавали със стадиона. При всички положетния ако им трябваше още един, два, три гола за класиране на голямо първенство съвсем други щяха да са изпълненията им и още по-зле щяха и да влязат.

Просто те играха 13 минути и взеха каквото си взеха и нищо не са искали повече. Ние 90 минути се надявахме на чудеса и един път ни огря от тяхна грешка. При тях може много повече за още 77 минути, при нас нищо повече и надолу ако няма чужди грешки. Следователно резултата 1-3 при друга игра има потенциал безкрайно да скача второто число, а първото може да слезе и на нула.


Ми Пацо извади 100%-ов гол в 90 минута, па не знам как са биели спокойно. И допуснаха гол. Ето ти две неща, които уж „не били искали“, но ги допуснаха.

Като цяло мнението ти е доста необективно.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот Groucho » 25 мар 2021 21:39

Италианците ще ги онодим мошно в неделя! Толкова мошно, че Бонучи ще си каже: "WTF, защо българите ни оноджат толкова мошно в неделя" :lol:
2-0, автогол на Донарума и Спас Делев в 88-а :lol:

Потребителски аватар
streetbard
Мнения: 142
Регистриран на: 09 апр 2011 02:48
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот streetbard » 25 мар 2021 21:45

Отдавна не бях писал, но днес останах поразен. Не от мача, то си беше ясно. От мненията след него. Ние изоставаме , не на светлинни години, а на мярката която е десет пъти по-голяма. Тактически. Велизар го каза. В България не се учим. Караме на тактика от не знам коя епоха. Отделно, не знам как биха се учили. Не знам колко от тях, треньорите, говорят чужд език, до степен, че да вникнат в някакъв материал учебен. Петев сигурно знае, Мъри само руски, Ясен, че е бил в Китай, може би английски. Но до там.
После физически. Погледнете втория гол на швейцарците. Вижте как пази равновесие нападателят и как я вкара с лекота. Във вътрешното първенство има точно един нападател, който пази равновесие и я рита подобно и той е Кешеру. Знаем къде е играл, къде е тренирал.
Пуснете си мнението на Лечков след мача. Журналистите му зададоха повече въпроси за конгрес на бфс, отколкото за мача тази вечер. И те бяха на мнение, че нашите едва ли не, са изиграли голям мач през второто полувреме.
Нямаме ясна самооценка къде се намираме, а то е на нивото на Сан Марино и Гибралтар. Мислим си , че можем, и затова не искаме да се учим.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот tiamat » 25 мар 2021 21:48

Пуснете си Цеца Пиронкова да си оправите настроението малко :)

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2454
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот sinqkrepost1914 » 25 мар 2021 22:07

Groucho написа:Италианците ще ги онодим мошно в неделя! Толкова мошно, че Бонучи ще си каже: "WTF, защо българите ни оноджат толкова мошно в неделя" :lol:
2-0, автогол на Донарума и Спас Делев в 88-а :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Не знам как изобщо продължавате да гледате този сбирщайн от многократно доказали се некадърници. Писал съм го и преди - никаква национална гордост не буди в мен този отбор, никаква емоция, ниакъв трпет. Тотална апатия, тотални безличници. Просто поглеждам резултата като от някое рандъм първенство в събота следобед на флашскора. Докато не се изринат всички псевдо легенди на хранилка, наред с венци свинЯтА и сие. нема нищо различно да става. Те тия галоши не могат да вържат 2 изречения. Само ще се опорочи името и на Ясен и толкова. Докато дойде следващата шуба, а тия миндили ще отлагат конгреса за 2025. За започване на реформи да не говорим. А за някакви видими резултати изобщо. Поне след 10 години, и то ако се почне от утре. Ама нема. КЗАБФС !
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Dust
Мнения: 8025
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот Dust » 25 мар 2021 22:33

Докато работеха дискотеките нашите играеха по-добре, в този ред на мисли дано по-скоро да ги отворят за се пооправи малко положението.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

helemong
Мнения: 462
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот helemong » 25 мар 2021 22:36

Ако беше на разположение на Ясен, бившия капитан на бистришките тигри имахме шансове за нещо повече, ама той сега се крие в жипката, като хамстер в аквариум.

realitybites
Мнения: 175
Регистриран на: 27 юли 2019 07:18
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот realitybites » 25 мар 2021 22:47

Защо поне веднъж не ни се паднат Гибралтар или Сан Марино, това са си 4 точки. Ето какво визира Петела, когато всеки път напомня, че късметът съвсем ни е напуснал.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6105
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот KOPScousers » 25 мар 2021 23:12

Редно беше да свирят края още при 0:3. Лошото е, че в този си вид отборът изглежда най-добре откъм имена и вариант, а дори така сме на нивото на Гибралтар и Фарьорските острови. Не съм убеден, че ще ги бием, ако се изправим срещу тях, а и пъпешите от УЕФА така и не ни пускат срещу тях в квалификации, за да потвърдим тезата ми. Швейцария и Италия комфортно ще се класират за Катар от нашата група, от останалите три отбора единствено Северна Ирландия има някакъв шанс за второто място, но и той не е много по-голям от тоя на Попа да спи с Мис Свят. :mrgreen: :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот Martinez1948 » 25 мар 2021 23:26

sinqkrepost1914 написа:Само ще се опорочи името и на Ясен и толкова. !

Да ама същият този Ясенчо се е сагласил да си взима заплата предварително знаейки, че нито нищо зависи от него, нито се търсят спортни успехи, нито отговорност от поредицата загуби която ще направи.
Мръсник, лицемерен мръсник, който с идването говори как ще почне да работи, при положение, че и той и ние знаем, че нищо няма да направи.

Аз предлагам заплатата на нац. селекционер да е хонорар на победа или престижен хикс. За срам като този..... глоба.
А за виновниците, които само усвояват евро и национални средства им пожелавам народен съд.....
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта