WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот TristaNNN » 26 мар 2021 17:30

Ozzimozzi написа:Има ли информация каква е контузията на Десподов?

Балтия в глезена. В сайта-флагман на припознаването пише, че ще е вдигнат на крака до неделя.
Днес футболистът мина ядрено-магнитен резонанс, за да се установи от какъв характер е контузията. Оказа се, че той ще тренира още утре.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

DanailG
Мнения: 1670
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот DanailG » 26 мар 2021 17:44

Яска Илиев Занев Сисиньо Димов а и ОЩЕ три четири въобще не ги викай нали ще подмладяваме то е ясно че сме само за пълнеш в групата нека да са по млади момчета.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 мар 2021 17:54

2-рият и 3-тият гол са си чисто вратарски. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 26 мар 2021 18:20

Учуден съм как не са ни вкарали повече от 5 гола :shock:

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот Blagoy » 26 мар 2021 18:59

Добре, защо всеки нов треньор на националния преди първия си мач говори за подмладяване и все го няма?
Така или иначе - какво ще направим в тая група като резултати? Най-много да изпреварим Литва. Ами, пусни най-после тия млади момчета и почни да градиш ш*бания състав за европейските квалификации. А млади играчи не е като да няма. Но, ако не им се даде шанс, как да видим на какво са способни?
Ще почна с вратаря - дай шанс на Наумов.
Защитата - Антов, щом Болоня са го забелязали и взели, не е като да няма качества. Петко Христов е собственост на Фиорентина все още, играе добър сезон в Сериа C. Имаш и Кристиян Димитров, който е титуляр в Хайдук.
В халфовата линия има най-много потенциал Димо Кръстев тренира с първия отбор на Фиорентина, попадна няколко пъти в групата. въпрос на време е да направи официлен дебют според мен. Илия Груев-младши и той е в първия отбор на Вердер, направи официален дебют в Бундеслигата и за купата. Станислав Шопов прави хубави мачове за втория отбор на Хееренвеен, отделно имаме Филип Кръстев, който е в Троа, Станислав Иванов в Чикаго, Мартин Минчев в Спарта Прага. Николай Тодоров вкарва редовно в Шотландия. Че то се събра за цял отбор почти.
Пусни тия момчета, едва ли ще са по-зле от "звездите" от вчера.
Изображение

Martinez1948
Мнения: 1375
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот Martinez1948 » 26 мар 2021 19:39

Blagoy написа:Добре, защо всеки нов треньор на националния преди първия си мач говори за подмладяване и все го няма?

Вчера точно на това наблегнах, за заплатата на треньора !
Идва с обещанията, подмладяване, стратегии, западна европа модел, отборен дух.
А реално и той и ние знаем, че няма да свърши и 1% от това което е казал, а кераванът ще си по старата схема ''бфс и олигарсите казват, кой да играе и кой не'' треньор е нужен понеже някой трябва да обира хейта.

Единствено Любо прави някакво изключение в последните години. Матеус беше написал в неговата книга, че при престоят му в НРБ искал да изгони някой си футболист, най-вече за да служи за пример към останалите, но перуката не му дал. Било тема табу.
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария - 1:3 FT

Мнениеот Warped » 27 мар 2021 13:02

Ясенчо пак е приказвал глупости :lol: :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: WCQ: България – Швейцария

Мнениеот Непринуден » 28 мар 2021 16:39

Непринуден написа:
rebelheartous написа:
Непринуден написа:серия Б играчи


Я кажи един такъв? :roll:


Ми може и да повика. Аз ако съм Манчини сега е момента за дебюти и повиквателни на потенциални играчи. Дали ще бият с 5 или 10 или ако са крайно сакати като швейцарците само с 3 гола е все тая.

Няма начин да не вкарат поне 5 колкото и да са пестеливи италианците. Ние просто сме от ранга на Гибралтар и головете и да не искаш да вкарваш си влизат срещу квартално отборче.

Швейцария 3 за 13. Как виждаш Италия? Мисля, че е обидно ако са под 5.


И така и става.

Италия ще е с поне 4 промени в състава срещу "трикольорите"

Според пресата на Ботуша, опитният специалист ще ротира част от титулярите от срещата със Северна Ирландия

Аут за визитата в София са Доменико Берарди, Джорджо Киелини и Франческо Капуто, прибрали се в клубните си отбори.


Явно и те виждат същото, че така или иначе са най-силните в групата и ще вземат първото място от мачовете с другите отбори и няма смисъл България да се бие от 10 нагоре. Все тая колко са. Можеше да изпробват и U-17 или някоя друга формация. Пак ще бият. В крайна сметка благодарим и на почивката на почти половината състав титуляри. Ще е добрия вариант, като с англичаните, 5-6 гола. Горе главите с повече няма да паднем 8-)
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта