Лига на нациите на УЕФА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

favaca8888
Мнения: 4126
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот favaca8888 » 06 сеп 2020 20:25

Има ли лекар ? Спешно се нуждаем от такъв.
Съгласен съм да искаме оставките на цялото БФС.Но и двата мача за мен отбора се бори.И не бих го плюл.Само Гарет Бейл струва колко целия ни футбол.Шансовете остават.Вземем ли 4 т. от Финландия,напълно постижимо,бием тук Уелс и отиваме на финал в Ирландия.Дори хикс със Уелс ни върши работа,защото се съмнявам финландците да ги бият всички.
Българи юнаци ! Не удържахме Шипка днес ;)
П.С. И честит празник днес на всички форумци!Като че ли изпростяхме прекалено..
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

realitybites
Мнения: 175
Регистриран на: 27 юли 2019 07:18
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот realitybites » 06 сеп 2020 20:52

rebelheartous, ти някакъв PR на БФС ли го раздаваш във форума? :lol: :lol: Звучиш ми като троловете на ГРОБ. Другият вариант е стокхолмски синдром, така типичен по нашите ширини. Два мача дърводелци ни вкарват в 93-а минута с приом, който и баба знае, че ще използват, но как може това да бъде подлагано на критика, чиста случайност и гавра от съдбата, момчетата се стараха. Отбор като Косово ни скрива топката в два мача, Англия спокойно можеше да вкара 10, ако се бяха отнесли сериозно, нямаме класиране на голям форум от 16 години, а треньорите са слуги, на които им спускат кои некадърници да играят и накрая стигаме до Спасчо, покриващ човек за висока топка във вратарското поле пред замръзнал вратар, който никой на света не може да обясни защо е на вратата. Ама големи патриоти сте, признавам, кандидатствайте да отидете в студиото на БНТ, там всяка поредна загуба я изпращат с оптимизъм и призив да подкрепим момчетата. :lol:

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот rebelheartous » 06 сеп 2020 22:58

Не че аз съм патриот, просто ти имаш ниско национално самочувствие. :oops:

Не разбирам защо ми задаваш въпроси, след като не си отговорил на моите. Говори ми за тролове някой си, дето е от цяла 1 година във форума. Няма аватар, абсолютен анонимник. "А ти кой си, къде си?", както се пее в една песен. :P

Естествено, че да вкараш в 90 и някоя си е шанс, особено когато дори не си мачкал преди това съперника и почти не си имал положения. Аз така и не научих други техни футболисти освен Гарет Бейл. Сигурно са много известни, сигурно са много добри. Били даже полуфиналисти от последното Евро. Ми не си пролича на терена, сори.

Да наричаш може би най-успешният БГ треньор "слуга" говори, че си нямаш понятие от футбола в тази страна.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот ImmortaL_1000 » 06 сеп 2020 23:36

ХАха Германия как се излага . ХАхахааххахххх
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот Bernaleo » 06 сеп 2020 23:39

Кристиано Роналдо ще пропусне мачовете на Португалия за Лигата на нациите, призна наставникът на Португалия Фернандо Сантош.
Причината е инфекция на палеца на крака,получена след ужилване от пчела. :mrgreen:

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот doktora25 » 06 сеп 2020 23:50

Много са ми интересни тези проекти как би изглеждал бундестима без играчи на Байерн, дето ги редяха през последните 2 години. Хубава картинка се получи, особено през второто полувреме. Набързо ще му напиша направление ако някой пак реши да се изявява с такива. Дано смяната на Сане не е принудителна, защото нещо съмнително лежеше след последния съдийски сигнал на първото полувреме.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот redhooligan » 07 сеп 2020 04:33

ImmortaL_1000 написа:ХАха Германия как се излага . ХАхахааххахххх


Часовникарите не са отбор за подценяване. Винаги могат да поднесат някоя изненада и това се видя във мача с Германия. Дори можеха да вземат трите точки. С показаното в този мач, много ме озадачава загубата им от Украйна. Не съм гледал мачът им в Украйна, но този го изгледах с голям интерес. Също така Германия нещо не се представя добре в този нов турнир!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот DanailG » 07 сеп 2020 07:52

Видно е, че льов експериментира с този турнир. Вчерашния състав далеч не е този, с който ще изглежда Германия на европейското например. Все пак не забравяйте, че турнира е с приятелски корени и в него големите отбори въртят колкото може повече състезатели.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5462
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот insaneboy1 » 07 сеп 2020 09:09

Bernaleo написа:Кристиано Роналдо ще пропусне мачовете на Португалия за Лигата на нациите, призна наставникът на Португалия Фернандо Сантош.
Причината е инфекция на палеца на крака,получена след ужилване от пчела. :mrgreen:

Е той вече пропусна първия мач ти късно се сещаш. Португалия без него размазаха Хърватия, очевидно са по-добър отбор без него както те, така и Ювентус
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 сеп 2020 10:15

Сори, ама за к'во ги сменяме треньорите, като играем едно и също ? :? :lol:
Снощи все едно Хубчев беше треньор.... Само че при него можеби щяхме да измъкнем точката.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 11 госта