Лига на нациите на УЕФА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот dreben23 » 06 сеп 2020 19:30

Всички оставки на националния отбор и партията днес искам! Да ви помогна да се отървете от два вида орезиляване! :lol:

Бати феновете сте, щом смятате, че това е добра игра! Всеки път, откакто е назначен чичо Гошо едно и също се случва. Ама как може изобщо някой да си помисли да дава националния отбор на такъв слаб треньор! Вие давате ли си сметка, че аз, този който е гледал най-много и винаги отбора им я искам. Не им ги искат хората по протестите, а аз. Отказах се от националния отбор бе, плюх си на всичко любимо. Ще се отказвам и от другите си отбори, направил съм си схема със стрелкички като почнат и те да лягат. Никога не съм се отказвал от нищо, сега от всичко любимо ще се откажа. Махаме всичко тази вечер и да не берем повече срам. :lol: :lol:
Последна промяна от dreben23 на 06 сеп 2020 19:37, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

favaca8888
Мнения: 4125
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот favaca8888 » 06 сеп 2020 19:32

realitybites написа:
favaca8888 написа:Аре признайте си,че всички ни е яд,че миналия мач ни изравниха накрая,а сега ни биха накрая. :lol:


Най-малко ги е яд тези, които позволиха изравняването. Хайде, в София имаше нерви от един-двама, но днес бяха доволни, че мачът е завършил и се прибират в съблекалнята, където няма дъжд и камери. :lol: Може ли някой да ми посочи ЕДИН играч с характер в тази селекция? Не говоря за качества, а за характер. Да виждаш, че го е яд при загуба, че може да подвикне, да надъха. В изявленията след мача говорят едни и същи клишета, даже си личи, че са ги заучили, защото са малоумни даже да произведат собствена мисъл. Оттам тръгва всичко, а те в студията ми коментират някакви тактически сблъсъци и клопки между бате Жоро и прелюбодееца Гигс, хахахаха. :lol:


Хареса ми вратаря.Обра бая корнери.Неделев също като за пръв път го виждам да гони.Георги Костадинов също даде всичко.Горанов направи добър мач,както и Сисиньо.Всичко по-хубаво започваше от него.
Чичо Гошо ни каза ,че е почнал без 5 основни играчи.Абе верно,Вас как Ви търпят жените вкъщи :lol:
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот dreben23 » 06 сеп 2020 19:38

Ще ви постна схемата по отказването и фентъзи даже съм им направил. Една секунда.. :lol:

[offtopic]Схема на турнира за Купата на Едикое си Лежане от Едикой си Шампионат или Лига на Европа ", известен ще е още като "Купата на КЕЛЕШ ЛЕ" си се казва най-новия турнир! Фентъзи - ментъзи лигата ни ще се казва - " Келеш
Фентъзи - Ментъзи Лига"!

Бюджет: 1 млрд и 800 000 долара
Брой играчи: 6х5 =30 броя



Правила и точкуване:
3т -при победа
1 т. - при равен резилтат
3 т - при загуба

Брой трансфери : 6 безплатни
Уайлдкард: Тук няма и такива благинки
Бонус точки:

2т - спъване за фаул пред големия пеналт
4-т - спъване за дузпа до 15 мин.
6т - спъване за дузпа у малкия пеналт до 25 мин.
8т. -противников играч те преминава като конусче на тренировка след 25 та минутка
10т- спъване за гол от пряксвободен удар след централната зона на терена

12т. -гол от неразчетено излизане на вратаря
14т. - гол след спъване за пряксвободен удар от 35 тия метър
16 т. - гол от непряксвободен удар от 35 тия метър
18т. - гол след колективна грешка карамболи из цялата отбрана
20т- гол след центриране от фланга, ляв или десен

22т.- спъване за дузпа за нарушение извън наказателното поле, но маркирано чрез ВАР за дузпа!

24т - гол от откровена засада, немаркирана от главния арбитър и ВАР!

26т- гол след отсъдена дузпа, но маркирана от ВАР за несъществуваща с последвала контраатака на противника

28т - гол от 80 до 90 та минута

30т. - гол в добавеното време или и извън добавеното, когато се играе до гол

заб. В някои случаи може ситуацията да е такава, че да получите два-три вида бонус точки, ако ВАР и главният арбитър зачетат гола! При други необичайни и различни начини за гол от посочените в бонусите, БАН за 3 кръга!

Край на сезона


........................................................................................................
Промените из фенклубовете на отборите:

1.Англия/ Арсенал -> Манчестър Юнайтед ->Ливърпул -> Ман. Сити-> -> Уулвс -> Астън Вила-> Фулъм->Шефийлд Юнайтед-> Тотнъм-> Челси -> Уест Хям ->Уест Бромич Албиън-> Арсенал -> Ман. Юнайтед-> Ливърпул-> Ман Сити-> Уулвс и т.н.
2. Испания/
а/Барселона-> Реал М -> Хетафе-> Бетис->Севиля> Виляреал-> Селта ->Атлетик Билбао-> Реал Сосиедад-> Реал Валядолид -> Майорка-> Барселона-> Еспаньол-> Барселона-> Еспаньол-> Барса-> Еспаньол и т.н.
б/ Валенсия ->Леванте->Валенсия -> Леванте-> Валенсия и т.н.

3.Италия/
Парма-> Ювентус-> Верона-> Интер-> Милан-> Сампдория-> Дженоа-> Торино-> Ювентус->Парма-> Ювентус-> Рома-> Лацио--> Рома-> Лацио-> Рома-> Лацио-> Рома -> Лацио->Рома-> Лацио и т.н

4. Германия
Байер ->Байерн -> Херта-> Хофенхайм->Шалке 04-> Лайпциг-> Борусия Д-> Байерн ->Байер -> Байерн->Байер -> Байерн->Байер -Байерн-> Херта ->Хофенхайм-> Шалке->Лайпциг-> Брусия Д-> Байерн->Байер -> Байерн -> Борусия Д -> Байерн-> Херта и т.н.

5. Франция/

Монако-> ПСЖ-> Марсилия-> Лион-> Страсбург-> Тулуза-> Бордо-> Нант-> Ланс-> Троа-> Анже-> Оксер->Сошо-> Амиен-> Кретей-> Каен> Монако-> ПСЖ-> Марсилия-> Лион-> Страсбург-> Тулуза->Бордо->Нант->Ланс и т.н.

6 България /

ЦСКА-> Левски-> ЦСКА-> Лудогорец-> Родопа-> Пирин-> Етър-> Славия-> Берое->Локо сф-> Монтана-> ЦСКА-> Левски-> Лудогорец-> Родопа-> Пирин-> Етър-> Славия-> Литекс->Берое-> Локо пд -> Ботев-> Локо пд -> Левски-> ЦСКА -> Левски-> ЦСКА-> Лудогорец-> Родопа-> Пирин-> Етър -> Славия > Литекс -> ЦСКА и т.н.


Фикчърз

1 кръг

Арсенал -Фулъм
Барселона-Елче отл.
Валенсия -Леванте (ой)
Парма-Наполи (офф)
Верона-Рома
Лацио -Аталанта
Волфсбург-Байер Леверкузен
Монако-Нант
ЦСКА-Бате Борисов[/offtopic]
Последна промяна от dreben23 на 06 сеп 2020 19:42, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот rebelheartous » 06 сеп 2020 19:41

realitybites написа:
favaca8888 написа:Аре признайте си,че всички ни е яд,че миналия мач ни изравниха накрая,а сега ни биха накрая. :lol:


Най-малко ги е яд тези, които позволиха изравняването. Хайде, в София имаше нерви от един-двама, но днес бяха доволни, че мачът е завършил и се прибират в съблекалнята, където няма дъжд и камери. :lol: Може ли някой да ми посочи ЕДИН играч с характер в тази селекция? Не говоря за качества, а за характер. Да виждаш, че го е яд при загуба, че може да подвикне, да надъха. В изявленията след мача говорят едни и същи клишета, даже си личи, че са ги заучили, защото са малоумни даже да произведат собствена мисъл. Оттам тръгва всичко, а те в студията ми коментират някакви тактически сблъсъци и клопки между бате Жоро и прелюбодееца Гигс, хахахаха. :lol:


Благородни, не говорят ли абсолютно всички футболисти по света едно и също сред мачове бе? :lol: Ти какво очакваш, нещо по Фройд и Юнг ли да говорят?? :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот dreben23 » 06 сеп 2020 19:54

Погледните офтопика, легне ли ми любим отбор, ставам от вечните му съперници фен. По-голямо наказание от това да си изгубят истински фен, аз не виждам. :mrgreen: Плюл съм вече на всичко заради това тяхно църно тото. Мнозина знаят, че съм фен на Локомотив пд отскоро. Аз тоя отбор никога не ме е кефел, но ще му бъда фен, докато не легне на лошите и ставам от Ботев пд. Дал съм и бонус ако надвият Тотнъм, три наши издънчици, тъй като към тази дата съм болен локомотивец, три мача лежане и вече на четвърти чак съм ботевистче. За националните отбори схемата е още по-жестока - пълно отказване от всеки, който е полягвал. Завинаги, българските национали изгоряха първи при мен. Днес кат вървеше мача, аз се къпах. После се върнах и от 60 та минута изчаках да падне голът. Да искам оставките, които им искам през целия ден. :) :mrgreen: Длъжни са ги подадат, защото ми прецакаха любовта към отборите. На никой няма да му се размине ей така, той да прецаква трийсет години моите любими отбори. При някои нали отбори ще се завърна, но едва след като се извъртят другите отбори, на които ще съм фен. Всички трябва да се влагат оттук нататъка за мен и ако искат моята либов, оставките пак при мен да дават. :mrgreen:
Последна промяна от dreben23 на 06 сеп 2020 20:03, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот DanailG » 06 сеп 2020 19:59

Явно нивото на форума и журналистиката ни са достигнали много ниски нива, щом след като не минаваш цял мач центъра накрая обвиняваш съдбата, че са ти вкарали гол в последната минута. Разберете, че седейки по този начин на терена това което ни се случва е най-нормалното нещо. Българските треньори и фенове трябва да разберат смисъла и философията на играта, а той е да се надиграваш с противника и да отбелязваш голове. Докато играем с 11 човека отзад за 0-0 ние няма да играем футбол и няма да имаме успехи в него, без значение дали ще ни вкарват в 90 Мин.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот rebelheartous » 06 сеп 2020 20:04

DanailG написа:Явно нивото на форума и журналистиката ни са достигнали много ниски нива, щом след като не минаваш цял мач центъра накрая обвиняваш съдбата, че са ти вкарали гол в последната минута. Разберете, че седейки по този начин на терена това което ни се случва е най-нормалното нещо. Българските треньори и фенове трябва да разберат смисъла и философията на играта, а той е да се надиграваш с противника и да отбелязваш голове. Докато играем с 11 човека отзад за 0-0 ние няма да играем футбол и няма да имаме успехи в него, без значение дали ще ни вкарват в 90 Мин.


И ти ли се некъв благодорник, дето говори за българите и националния отбор в 3л мн.ч.? :lol: Ей хейтърите сте опасна работа. Ще ви видим къде ще се скриете ако баражите за Еврото бъдат спечелени. :roll:

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот DanailG » 06 сеп 2020 20:06

Ти си пълен смешник, и интелектуалното ми ниво не е като твойто, че да водя диалог с теб. За това така ти изглежда.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот rebelheartous » 06 сеп 2020 20:08

Личи си.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот dreben23 » 06 сеп 2020 20:10

DanailG написа:Явно нивото на форума и журналистиката ни са достигнали много ниски нива, щом след като не минаваш цял мач центъра накрая обвиняваш съдбата, че са ти вкарали гол в последната минута. Разберете, че седейки по този начин на терена това което ни се случва е най-нормалното нещо. Българските треньори и фенове трябва да разберат смисъла и философията на играта, а той е да се надиграваш с противника и да отбелязваш голове. Докато играем с 11 човека отзад за 0-0 ние няма да играем футбол и няма да имаме успехи в него, без значение дали ще ни вкарват в 90 Мин.


Нивото е трагично. Влиза тук най-големият и им казва, че първи път се случва да се къпи, когато играе България, а братлета, знаете ли от коя година ги подкрепях, някъде от 1989 г. :lol: . Аз по-дълго съм бил във футбола от тях, те тръгнали мен да отказват от националния отбор. И другите ми резили ще видите и от моите, когато стана и фен на лошите. Ще съм отражение на тяхното ниво. Когато ставам фен на лошите, все едно ще виждат себе си в огледалото, когато полягваха на тоя или оня. С тази разлика, че аз без пари да зимам ще ставам фен на кви ли не отбори, когато усетя, че са полегнали или не са се влагали. Не всички загуби ще наказвам бре, само когато не са прилични на външен вид. :lol: :mrgreen:

Какво им обясняваш на тези във форума, те разбират от футбол, колкото и чичо Гошо и онези от студиото ги лъжат всяка седмица и прикриват резил след резил! :lol:

Има ли нолмален отбор, който да пусне гол в 93 та и 94-та минута? Тази сбирщина е най-слабата от всички предишни издания и на националите! В 23.00 часа всички политици, футболисти и треньори да са излезли с прессъобщение за оставки. Лека вечер от мен! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта