Избраниците на Дерменджиев за ЛН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17561
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Избраниците на Дерменджиев за ЛН

Мнениеот pomiqrat » 24 авг 2020 19:40

Има ли нещо смущаващо или тези са най-добрите

Вратари: Николай Михайлов (Левски), Георги Георгиев (Черно море), Мартин Луков (Локомотив Пловдив);

Защитници: Петър Занев (ЦСКА-София), Страхил Попов (Хатайспор), Васил Божиков (Слован Братислава), Антон Недялков (Лудогорец), Кристиан Димитров (Хайдук Сплит), Иван Горанов (Шарльороа), Сисиньо (Лудогорец), Виктор Попов (Черно море), Станислав Работов (Ботев Пловдив);

Полузащитници: Георги Костадинов (Арсенал Тула), Тодор Неделев (Ботев Пловдив), Кристиян Малинов (Льовен), Александър Цветков (Берое), Галин Иванов (ЦСКА 1948), Янис Карабельов (Славия), Бирсент Карагарен (Локомотив Пловдив), Светослав Ковачев (Арда), Филип Кръстев (Славия);

Нападатели: Димитър Илиев (Локомотив Пловдив), Божидар Краев (Мидтиланд), Спас Делев (Арда), Исмаил Иса (Черно море).
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22625
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Избраниците на Дерменджиев за ЛН

Мнениеот NOMER14 » 25 авг 2020 01:47

Докъде я докарахме...
Футболист, ритащ в Сирия, да го викнат в националния. Дерменджиев, и той ли изпращя?!

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3522
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Избраниците на Дерменджиев за ЛН

Мнениеот rebelheartous » 25 авг 2020 14:02

pomiqrat написа:Има ли нещо смущаващо или тези са най-добрите


Единственото смущаващо е че Гълъбинов не е викнат, което не е малко. Останалите са горе-долу най-доброто към настоящия момент.

Теб някой конкретен играч ли те притеснява?

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4228
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Избраниците на Дерменджиев за ЛН

Мнениеот LoveAndPeace » 25 авг 2020 14:34

Този голобрадия защитник на ЦСКА-София :?

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Избраниците на Дерменджиев за ЛН

Мнениеот CaptainBertorelli » 25 авг 2020 17:10

LoveAndPeace написа:Този голобрадия защитник на ЦСКА-София :?

Да, доста е странно да викне Занев, а не Антов.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Избраниците на Дерменджиев за ЛН

Мнениеот doktora25 » 25 авг 2020 17:36

Губи ми се и Йомов, според мен най-добрият славист през миналия сезон. Последните му изказвания не му правят чест, но те не променят спортно-техническите му качества и перспективността му. За Антов се каза. За Камбуров съм си казвал мнението и то не се е променило. Не може едно и също оправдание да бъде използвано години наред и грешката да бъде повтаряна и повтаряна. Текущата му форма обаче е от първостепенно значение. Според мен при тези извикани футболисти трябва да излезем в схема с двама нападатели, защото всеки от тях е работлив и полезен, но в никой не виждам лидера, който да води атаката и около който да се гради играта.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17561
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Избраниците на Дерменджиев за ЛН

Мнениеот pomiqrat » 25 авг 2020 21:19

rebelheartous написа:
pomiqrat написа:Има ли нещо смущаващо или тези са най-добрите


Единственото смущаващо е че Гълъбинов не е викнат, което не е малко. Останалите са горе-долу най-доброто към настоящия момент.

Теб някой конкретен играч ли те притеснява?


Двама от вратарите, един от защитниците (от доста от тях нямам впечетление) много от полузащитата, един от нападателите
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3522
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Избраниците на Дерменджиев за ЛН

Мнениеот rebelheartous » 25 авг 2020 21:29

Вратар най-вероятно ще е Перуци, защита – Попов отдясно, Горанов отляво и Божиков и Кристиан Димитров централни. Халфове ми е малко трудно да преценя, но може би Малинов, Неделев и Костадинов .Напред предполагам, че Спас и Краев. Само се надявам да не сложи Спас на фланга, защото не му там местото. Може би и Димитър Илиев на някаква позиция. Нещо такова ми се върти. :roll:

Поправка: Недялков би трябвало да е левия титулярен бек.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Избраниците на Дерменджиев за ЛН

Мнениеот doktora25 » 26 авг 2020 00:57

Значи аз бих пуснал такъв състав от повиканите, но имам сериозни съмнения:
Георгиев - Горанов, Недялков, Божиков, Сисиньо - Краев, Цветков, Костадинов, Неделев - Карагерен, Илиев
През второто полувреме бих вкарал Исата, Кръстев, Малинов, някой измежду Работов и Попов и ако нещо се наложи. В първия мач Георгиев на вратата, защото той се представи повече от достойно до момента с националната фланелка, във втория Луков най-после да получи шанс за изява за сравнение преди най-важните срещи.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Избраниците на Дерменджиев за ЛН

Мнениеот tatusindo » 26 авг 2020 10:14

При тези тримата извикани вратари е мега задължителното Луков да е на вратата!!!!
Камбура с тази му форма, лидерски качества и хъс не знам защо не е викнат - пък било то и за два мача!
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта