Кой е Ивелин Попов?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой е Ивелин Попов?

Мнениеот bsz1916 » 30 мар 2020 17:18

Интересни хора са родните хейтъри . По принцип това са посредствени хора . аутсайдери и в професията и в живота . Това което ги обединява е изключителната злоба , завист и омраза към успелите личности . Осмивани и обругавани у нас са биле много спортисти , много от тях и по - известни и значими от Ивелин Попов - Гунди , Жеков , Стоичков , Бербатов , Григор Димитпов , Кубрат Пулев и кой ли не - няма как да ги изброя всичките .

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Кой е Ивелин Попов?

Мнениеот loko29 » 30 мар 2020 22:05

Непринуден написа:Ивелин Попов в ония времена (соца) не съм сигурен дали щеше да е професионален футболист (тоест картотекиран в отбор от А или Б група). Резерва много ми се вижда. Та тогава играчи като Пашев от Ботев, Метков от Локо Сф или Драголов от Берое не бяха в националния, а са многократно по-добри от него. Мога да изброя още 50-100 имена без да се замислям. Ераносян, Величков, П.Александров, Мишо Вълчев, Илия Войнов, Георги Славков.

Е колега в ония времена дори в отбори в "Б " група имаше "Звезди" по големи от Ивелинчо.Сега на първочетене Братя Петрови от Марек,Заека от Пирин,Славов от Минюро,Да не казвам какво беше П.Гетов за Плевен,П.Петков за Берое,Е.Маринов за Враца,Притъргов за Бургас нарочно изпускам Софийските отбори където и левия бег беше по добър от великия Попов.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: Кой е Ивелин Попов?

Мнениеот Xamy » 01 апр 2020 01:45

bsz1916 написа:Интересни хора са родните хейтъри . По принцип това са посредствени хора . аутсайдери и в професията и в живота . Това което ги обединява е изключителната злоба , завист и омраза към успелите личности . Осмивани и обругавани у нас са биле много спортисти , много от тях и по - известни и значими от Ивелин Попов - Гунди , Жеков , Стоичков , Бербатов , Григор Димитпов , Кубрат Пулев и кой ли не - няма как да ги изброя всичките .

Тъй като съм посредствен аутсайдер, злобен и т.н. ще имам нужда от помощ. Да ми кажеш един запомнящ се мач в националния отбор на този така велик играч.

filo_123
Мнения: 53
Регистриран на: 23 фев 2017 14:06
Контакти:

Re: Кой е Ивелин Попов?

Мнениеот filo_123 » 01 апр 2020 11:48

Съгласен съм с мнението, че Попов е посредствен футболист.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Кой е Ивелин Попов?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 01 апр 2020 17:05

В селото на слепците този, който вижда с едното око, става кмет. На фона на сегашния футболен "мат'рял" в България, Ивелин Попов (поне за мен) изглежда като Меси... 8-) А това, че ние обичаме да оплюваме знаменитостите, също е вярно, но ... която мома не иска да я щипят, не се хваща на хорото. ;) Те са публични личности и трябва да търпят и "Осанна", и "Разпни го", дори само заради простия факт, че за 1 месец получават толкова пари, колкото някои хора не могат да изкарат през целия си живот ... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой е Ивелин Попов?

Мнениеот bsz1916 » 01 апр 2020 18:26

Captain Stottlemeyer написа:В селото на слепците този, който вижда с едното око, става кмет. На фона на сегашния футболен "мат'рял" в България, Ивелин Попов (поне за мен) изглежда като Меси... 8-) А това, че ние обичаме да оплюваме знаменитостите, също е вярно, но ... която мома не иска да я щипят, не се хваща на хорото. ;) Те са публични личности и трябва да търпят и "Осанна", и "Разпни го", дори само заради простия факт, че за 1 месец получават толкова пари, колкото някои хора не могат да изкарат през целия си живот ... 8-)

Към този изключително точен и обективен коментар , бих добавил само че никой от тия които го оплюват и ни обясняват че преди 30 години Ивелин Попов нямало да го вземат за резерва и в " Б " група , не посочи поне 1 роден национал , който е по - добър и успял от него след отказването на Димитър Бербатов от националния отбор преди 10 години - през 2010 година .

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Кой е Ивелин Попов?

Мнениеот loko29 » 01 апр 2020 20:40

В.Стоянов.С.Дяков,Й.Минев повече постигнали от Ивелинчо -Аулина!
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой е Ивелин Попов?

Мнениеот bsz1916 » 02 апр 2020 07:28

loko29 написа:В.Стоянов.С.Дяков,Й.Минев повече постигнали от Ивелинчо -Аулина!

Постиженията на тримата са свързани най - вече с успехите на Лудогорец , където големите звезди винаги са биле чужденци . В националния отбор тримата общо имат по - малко мачове от Ивелин Попов . За Йордан Минев ако става въпрос за класация за най - груб играч - всеки ще се сети за кого става дума , но поставен в класация за най - успели футболисти - сигурно доста от хората се чудят за кого става дума .

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Кой е Ивелин Попов?

Мнениеот loko29 » 02 апр 2020 12:51

Единствения гол в кариерата на Минев има по-голяма стойност от всичките на Ивелинчо.Стоянов е спасявал дузпа на Роналдо.Не знам дали Ивелинчо е въобще играл някога на един терен с него.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Кой е Ивелин Попов?

Мнениеот ticha i vladislav » 02 апр 2020 22:11

Слабо и посредствено поколение.
Последна промяна от ticha i vladislav на 03 апр 2020 21:06, променено общо 1 път.
Черно море-първият шампион по футбол в България


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта