Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Мнениеот ogrizko » 21 окт 2019 15:20

Добър треньор, но е обречен на провал в националния отбор .....на националите им трябва Вили Вуцов според мен да ги нарежда, да им вика, да ги мотивира и т.н. нещо от сорта :oops:
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Мнениеот hydetoshi » 21 окт 2019 16:57

Аз чакам решението за наказанието. Някой знае ли, кога ще се реши?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17325
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Мнениеот slash1912 » 21 окт 2019 20:10

hydetoshi написа:Аз чакам решението за наказанието. Някой знае ли, кога ще се реши?

По-голямо наказание от това да гледаш този отбор на стадиона няма!Очаквам расистите да бъдат издирени и завързани с белезници за оградата на останалите домакински мачове.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Мнениеот hydetoshi » 21 окт 2019 20:38

slash1912 написа:
hydetoshi написа:Аз чакам решението за наказанието. Някой знае ли, кога ще се реши?

По-голямо наказание от това да гледаш този отбор на стадиона няма!Очаквам расистите да бъдат издирени и завързани с белезници за оградата на останалите домакински мачове.

Т'ва дет го чакаш няма да стане!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Вълчан
Мнения: 4271
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Мнениеот Вълчан » 21 окт 2019 20:57

Със 2 ръце ще подкрепя Дерменджиев.Аман от специалисти които уж са перспективни....визирам последните 3ма.....Чудеса едва ли ще направи но поне внася спокоиствие сред футболистите.Оставям на страна левашката постъпка на футболен клуб Левски спрямо него а и преди това на Лудогорец.Не знам дали не е по добре да ни праснат 1 година извън Европа за си променим изцяло начина на работа мисленето и наи вече нереалните надежди.Защо да влезем евентуално на бафта във тези квалификации напролет и да ни направят за смях.Няма футболът ни нужда от такова унижение.

Потребителски аватар
brovazogo
Мнения: 6
Регистриран на: 03 фев 2016 02:02
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Мнениеот brovazogo » 21 окт 2019 22:42

защо написа:Лечков нали подаде оставка? Мислех, че затова са се сетили за чичо Гошо, а то Лече бил преживял катарзис.

много лесно,забраняваш чалгата,стягаш дисциплината,утрояваш тренировките и резултатите няма да закъснеят,иначе има талантливи момчета

rusev
Мнения: 206
Регистриран на: 17 юли 2015 00:20
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Мнениеот rusev » 22 окт 2019 00:59

Дерменджиев е добър избор. Не мисля, че има две мнения.

Идеално е ще да ни забранят две години международен футбол, нали все някой трябва да ни спасява.

Тъпата фраза, какъвто футбола, такава държавата, клише вярно с пълна сила. Футболът е най точното огледалл на битовия тип, необразовани, лесно податливи на слава и забавления деца, да бъдат големи футболисти..

БФС си е бай тошово баш, не знам от къде в страни нещо трябва да се случи за да има коренна промяна, както всички искам, но да пак повтарям

Футболът е огледало на обществото в най пряк вид.

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Мнениеот botevplovdiveoe » 22 окт 2019 17:26

Успех на чичо Жоро. Смятам, че Белия би се представил по-добре, но на фона на расисткия скандал от Уефа ще ни отстранят завинаги с такова назначение. :lol:
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Мнениеот ImmortaL_1000 » 22 окт 2019 22:50

Давам му 3 месеца да седи . След това сам ще си подаде оставката,като види на какво ниво са. :lol:
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Мнениеот ogrizko » 19 ное 2020 12:46

За мен Дерменджиев със сигурност трябва да остане начело на националния и всичко останало би било крачка назад ....най-после виждам отбора да се мъчи да играе футбол, да има желание и едно друго .....изобщо не разбирам защо всички гледат да си измият ръцете с Дерменджиев :x :x Кралев, Лечков и всякакви коментатори и полуидиоти...... досега никога не ми е харесвал националния последно време чисто като игра, дори да сме имали по-добри резултати от сегашните ....сега резултатите верно не са много добри, но имахме добри мачове и полувремена .....просто мача с Унгария беше супер ключов в психологическо отношение и след него срив в следващите мачове не виждам да е голяма изненада след като си се прецакал в най-важния мач ....да ама тоя мач с Унгария макар да паднахме като игра не мисля, че заслужаваше да го загубим ...малшанс да не отбележим и тръгнаха нещата в грешната посока :roll: малшанс в няколко мача все в последната минута да ни вкарват и то психологически се наслагват нещата да загубиш увереност малко и т.н. .....след това постоянно промени на играчите заради Ковид и контузии и какво ли не ......за мен Дерменджиев е най-малкия виновник за каквото и да е и задължително трябва да остане! Всички останали да си ходят, че ми писна да си измиват ръцете ....айде Костадинов, Лечков, Кралев и т.н. вън ...въпреки че Кралев реално не ме дразнеше толкова преди и той да обвини днеска четох - Дерменджиев уж, че в него бил проблема.... айде бе :evil: :evil: :evil:
искам да се успокоят малко нещата с контузиите, ковид и да се остави Дерменджиев спокойно да поработи и да изгради нещата и да почне да си интегрира младежите и така ...но смени ли се треньора не знам, лично аз ще се ядосам доста :idea:
Изображение


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта