Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

favaca8888
Мнения: 4124
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Мнениеот favaca8888 » 19 ное 2020 21:55

Чичо Гошо ще го изгонят.Предполагам ще сложат някоя друга мижитурка...
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Мнениеот ogrizko » 20 ное 2020 10:01

ogrizko написа:За мен Дерменджиев със сигурност трябва да остане начело на националния и всичко останало би било крачка назад ....най-после виждам отбора да се мъчи да играе футбол, да има желание и едно друго .....изобщо не разбирам защо всички гледат да си измият ръцете с Дерменджиев :x :x Кралев, Лечков и всякакви коментатори и полуидиоти...... досега никога не ми е харесвал националния последно време чисто като игра, дори да сме имали по-добри резултати от сегашните ....сега резултатите верно не са много добри, но имахме добри мачове и полувремена .....просто мача с Унгария беше супер ключов в психологическо отношение и след него срив в следващите мачове не виждам да е голяма изненада след като си се прецакал в най-важния мач ....да ама тоя мач с Унгария макар да паднахме като игра не мисля, че заслужаваше да го загубим ...малшанс да не отбележим и тръгнаха нещата в грешната посока :roll: малшанс в няколко мача все в последната минута да ни вкарват и то психологически се наслагват нещата да загубиш увереност малко и т.н. .....след това постоянно промени на играчите заради Ковид и контузии и какво ли не ......за мен Дерменджиев е най-малкия виновник за каквото и да е и задължително трябва да остане! Всички останали да си ходят, че ми писна да си измиват ръцете ....айде Костадинов, Лечков, Кралев и т.н. вън ...въпреки че Кралев реално не ме дразнеше толкова преди и той да обвини днеска четох - Дерменджиев уж, че в него бил проблема.... айде бе :evil: :evil: :evil:
искам да се успокоят малко нещата с контузиите, ковид и да се остави Дерменджиев спокойно да поработи и да изгради нещата и да почне да си интегрира младежите и така ...но смени ли се треньора не знам, лично аз ще се ядосам доста :idea:

аз напълно си държа на мнението обаче .....дори при Хубчев не ми харесваше като игра как се държим, макар да бихме Нидерландия.... просто тук много роля изигра мача с Унгария и след разочарованието тръгнахме надолу, което е нормално ...и с всичките тия контузени и наказани пак нормално и вече натрупаните кофти мачове и резултати, голове в последната минута и подобни ....и макар всичко да изглежда зле, като стил на игра, като борба ми харесва как се държим и се стараем да играем футбол за първи път от над 10 години :idea: ако изгонят Дерменджиев лично аз не знам дали ще гледам повече национала....... тотално много ме дразни да си измиват ръцете с него!!! да се маха Лечков, Костадинов и другите капацитети на хранилка и да оставят чичо Гошо да си нареди нещата както трябва сега след отпадането и възмъжаването на младежите....
Изображение

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Мнениеот ImmortaL_1000 » 03 дек 2020 18:04

favaca8888 написа:Чичо Гошо ще го изгонят.Предполагам ще сложат някоя друга мижитурка...

Да ще си тръгне Гошето и ще сложат друг който и него ще изгонят . Чудя се кога ще изгонят некъдърните футболисти и мъката да спре.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Мнениеот doktora25 » 04 дек 2020 01:38

Харесвам Дерменджиев като треньор, но не съм убеден че той е точният човек за националния отбор в момента и май и за него е по-добре да се отърве от мъките да го ръководи. Не съм особено доволен от селекцията която прави и от някои решения, които взима (напр. налагането на Галин Иванов). Няма я и химията между него и играчите, между него и ръководството да го оставят да работи на спокойствие и не ми се струва че може да обедини феновете да желаят оставането му на поста. Всички тези неща са важни, а и резултатите ги няма, което е от съществено значение. Да, сигурно си измиват ръцете с него и много други от БФС също са криви, но това не променя фактите доколко той би бил полезен в момента.

Според мен точният човек за поста е треньор с характер, здрава ръка, комуникативен, емоционален и с голямо его, привърженик на дисциплинирания футбол, масираната преса и контраатакуващия футбол. Тип Моуриньо, Клоп или Ван Гаал. От нашите най-много се доближава Любо Пенев, а също и Херо. И Хубчев да се върне пак съм за, но той има и някои минуси и разминавания от това което съм посочил. Бих подкрепил и идеята за чужденец, но да е от нашата езикова група, за да може да контактува директно с футболистите, а да не го възприемат като някой костюмар, дошъл само да лапа пари. Някой от бивша Югославия или пък Черчесов ако може да бъде опция.

С Александър Димитров би било катастрофа, аз съм сигурен че това е гнусна и отвратителна манипулация в анкетата. Ако наистина има някой гласувал за него, да се покаже да го видим кой е и да даде аргументи. Илиян Илиев и Киров са чудесни треньори за А група, но не мисля че притежават властността и арогантността, за които пиша че са необходими.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новият национален селекционер

Мнениеот ogrizko » 06 юни 2022 09:59

ogrizko написа:
ogrizko написа:За мен Дерменджиев със сигурност трябва да остане начело на националния и всичко останало би било крачка назад ....най-после виждам отбора да се мъчи да играе футбол, да има желание и едно друго .....изобщо не разбирам защо всички гледат да си измият ръцете с Дерменджиев :x :x Кралев, Лечков и всякакви коментатори и полуидиоти...... досега никога не ми е харесвал националния последно време чисто като игра, дори да сме имали по-добри резултати от сегашните ....сега резултатите верно не са много добри, но имахме добри мачове и полувремена .....просто мача с Унгария беше супер ключов в психологическо отношение и след него срив в следващите мачове не виждам да е голяма изненада след като си се прецакал в най-важния мач ....да ама тоя мач с Унгария макар да паднахме като игра не мисля, че заслужаваше да го загубим ...малшанс да не отбележим и тръгнаха нещата в грешната посока :roll: малшанс в няколко мача все в последната минута да ни вкарват и то психологически се наслагват нещата да загубиш увереност малко и т.н. .....след това постоянно промени на играчите заради Ковид и контузии и какво ли не ......за мен Дерменджиев е най-малкия виновник за каквото и да е и задължително трябва да остане! Всички останали да си ходят, че ми писна да си измиват ръцете ....айде Костадинов, Лечков, Кралев и т.н. вън ...въпреки че Кралев реално не ме дразнеше толкова преди и той да обвини днеска четох - Дерменджиев уж, че в него бил проблема.... айде бе :evil: :evil: :evil:
искам да се успокоят малко нещата с контузиите, ковид и да се остави Дерменджиев спокойно да поработи и да изгради нещата и да почне да си интегрира младежите и така ...но смени ли се треньора не знам, лично аз ще се ядосам доста :idea:

аз напълно си държа на мнението обаче .....дори при Хубчев не ми харесваше като игра как се държим, макар да бихме Нидерландия.... просто тук много роля изигра мача с Унгария и след разочарованието тръгнахме надолу, което е нормално ...и с всичките тия контузени и наказани пак нормално и вече натрупаните кофти мачове и резултати, голове в последната минута и подобни ....и макар всичко да изглежда зле, като стил на игра, като борба ми харесва как се държим и се стараем да играем футбол за първи път от над 10 години :idea: ако изгонят Дерменджиев лично аз не знам дали ще гледам повече национала....... тотално много ме дразни да си измиват ръцете с него!!! да се маха Лечков, Костадинов и другите капацитети на хранилка и да оставят чичо Гошо да си нареди нещата както трябва сега след отпадането и възмъжаването на младежите....

Продължавам да си държа на чичо Гошо и поне имаше огромно желание да води и помогне на националния. Другия сносен вариант е Хубчев. С Херо силно се съмнявам нещо да се получи и не защото е лош треньор ...просто за националния не ми се вярва. С Николай Киров не знам какво би станало, може и да стане...... но бих ги наредил така.

1. чичо Гошо
2. Хубчев
3. Белия
4. Херо
Изображение


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта