Ще ни изхвърли ли ФИФА от футбола?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12308
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Ще ни изхвърли ли ФИФА от футбола?

Мнениеот TristaNNN » 15 окт 2019 15:24

doktora25 написа:4. Забрана рекламирането на букмейкърски компании и правото им да бъдат спонсори на клубовете от професионалния футбол.

A сетне ти ли ще спонсорираш клубовете? :roll:
Щото отстрани е лесно да се казва кой НЕ трябва да дава пари, понеже, нали останалите милиони спонсори в България се избиват да рекламират в Ефбет лигата.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Ще ни изхвърли ли ФИФА от футбола?

Мнениеот doktora25 » 15 окт 2019 15:41

TristaNNN написа:
doktora25 написа:4. Забрана рекламирането на букмейкърски компании и правото им да бъдат спонсори на клубовете от професионалния футбол.

A сетне ти ли ще спонсорираш клубовете? :roll:
Щото отстрани е лесно да се казва кой НЕ трябва да дава пари, понеже, нали останалите милиони спонсори в България се избиват да рекламират в Ефбет лигата.

Букмейкърите са част от проблема, измърсители на капиталите, управляващи българския футбол и гаранция че феърплей няма да има. Както футболните хулигани са причина редица цивилизовани фенове да не желаят да посещават мачове на живо, така и букмейкърите са причина редица големи печеливши компании да не желаят да заделят средства в тази отровна среда. Щом може водещи европейски клубове да имат за спонсори телекомуникационни компании, енергийни дружества, авиокомпании, пивоварни, банки и ЗД и у нас те да са сред най-развитите фирми, значи има потенциал те да се заемат със спонсорска дейност, но трябва да се създадат необходимите условия и да се изчисти средата.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12308
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Ще ни изхвърли ли ФИФА от футбола?

Мнениеот TristaNNN » 15 окт 2019 15:52

doktora25 написа:
TristaNNN написа:
doktora25 написа:4. Забрана рекламирането на букмейкърски компании и правото им да бъдат спонсори на клубовете от професионалния футбол.

A сетне ти ли ще спонсорираш клубовете? :roll:
Щото отстрани е лесно да се казва кой НЕ трябва да дава пари, понеже, нали останалите милиони спонсори в България се избиват да рекламират в Ефбет лигата.

Букмейкърите са част от проблема, измърсители на капиталите, управляващи българския футбол и гаранция че феърплей няма да има. Както футболните хулигани са причина редица цивилизовани фенове да не желаят да посещават мачове на живо, така и букмейкърите са причина редица големи печеливши компании да не желаят да заделят средства в тази отровна среда. Щом може водещи европейски клубове да имат за спонсори телекомуникационни компании, енергийни дружества, авиокомпании, пивоварни, банки и ЗД и у нас те да са сред най-развитите фирми, значи има потенциал те да се заемат със спонсорска дейност, но трябва да се създадат необходимите условия и да се изчисти средата.

Ти се шегуваш, нали? :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Ще ни изхвърли ли ФИФА от футбола?

Мнениеот doktora25 » 15 окт 2019 16:03

Ни най-малко. Не казвам, че връзката е пряка и буквална, а просто че букмейкърите са сред отровителите на средата и че големите компании не желаят да инвестират, защото средата е отровена. Или с други думи: букмейкърите са част от проблема и не могат да бъдат негово решение.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Ще ни изхвърли ли ФИФА от футбола?

Мнениеот Вълчан » 15 окт 2019 16:46

loko1 написа:Да ни изхвърли, че да си боледуваме спокойно :oops:

Дали наистина едни 2 години изолация няма ни помогнат да тръгнем в правилна посока.Никои обаче не спомена за поредните палячовци на стадиона довели до тези сътресения сега.А те откровенно мяукаха и се правеха на маимуни каквито и всъжност са.И после си излязоха под строи еи така да ги видят всички. :o

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12308
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Ще ни изхвърли ли ФИФА от футбола?

Мнениеот TristaNNN » 15 окт 2019 17:18

Вълчан написа:
loko1 написа:Да ни изхвърли, че да си боледуваме спокойно :oops:

Дали наистина едни 2 години изолация няма ни помогнат да тръгнем в правилна посока.Никои обаче не спомена за поредните палячовци на стадиона довели до тези сътресения сега.А те откровенно мяукаха и се правеха на маимуни каквито и всъжност са.И после си излязоха под строи еи така да ги видят всички. :o

A, дали не почнахте полека-лека да разбирате защо тия същите са недосагаеми и си правят каквото си искат (им наредят) по стадионите. :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Ще ни изхвърли ли ФИФА от футбола?

Мнениеот Вълчан » 15 окт 2019 19:10

Съжалявам но аз съм убеден че това бяха фенове на Левски.Същите които правят поразии навсякъде.Еднакъв е почеркът на простотията.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Ще ни изхвърли ли ФИФА от футбола?

Мнениеот hydetoshi » 15 окт 2019 19:52

Момчетата,заради които цялата нация е квалифицирана, като расистка стоят на кадрите с открити лица. МВР пак ли ще каже, че "се води следствие срещу неизвестен извършител"? И пак ли накрая ще излезе, че няма как да бъдат наказани?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Ще ни изхвърли ли ФИФА от футбола?

Мнениеот hydetoshi » 15 окт 2019 19:55

doktora25 написа:Ни най-малко. Не казвам, че връзката е пряка и буквална, а просто че букмейкърите са сред отровителите на средата и че големите компании не желаят да инвестират, защото средата е отровена. Или с други думи: букмейкърите са част от проблема и не могат да бъдат негово решение.

Букмейкърите са основен проблем! Който и мач да гледаш ( по телевизия или стадион) 2/3 от рекламите са на нещо завършващо на BET. Това е много по- страшно от расизма!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Ще ни изхвърли ли ФИФА от футбола?

Мнениеот hydetoshi » 15 окт 2019 20:01

vratar4eto написа:Каква поредна футболна драма дами и господа!
След поредният шамар с не 5, а 6 пръстов отпечатък по бузата, след като цяла Европа е скандализирана от поведението на публиката ни, се задава нещо много по-сериозно, благодарение на футболния (и не само) Цар-слънце, България може да бъде изхвърлена от всички турнири под егидата на УЕФА и ФИФА.
Припомням, че Нигерия беше изхвърлена през 2010 г. за намеса на държавна намеса, която се състоеше в, цитирам:
Нигерийският съд възпрепятства членовете на федерацията на изпълняват своите обязаности, повдигайки обвинения срещу тях. Гансекът на НФФ пък подаде оставка под натиска на кабинета.


Очаквате ли да се стигне до това и честно, ще съжалявате ли ако стане :lol:

Този сценарий съм го споделял поне 10 пъти по различни поводи, в този форум, но не съм убеден, че някой е обърнал внимание. По добре 2 години изолация, отколкото 40-50 години мъка! На кой ще му липсват за 2 години мачове, като вчерашния?
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта