Революционна промяна за националния отбор

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Революционна промяна за националния отбор

Мнениеот ogrizko » 10 сеп 2019 18:21

Така ......понеже новата революционна промяна нищо съществено няма да промени в нивото на българския национален отбор, реших сам да измисля революционна промяна, която ще доведе до реални резултати и вдигане нивото както на клубния ни футбол, така и на националния отбор.

Идеята ми е следната - да се търсят футболисти на възраст между 18 и 21 години от чужбина, които показват добри футболни качества и реално могат да вдигнат нивото на клубните ни отбори. Обаче да им се предлага при добро представяне да остават в нашето първенство поне 5 сезона и оттам - на по 23-26г. да стават български национали. Така само за 6-7 години ще може съществено да вдигнем нивото както на клубния си футбол, така и на националния. С приоритет разбира се би следвало да са бразилците, защото няма какво да си кривим душите - там има много талант и са гладни за изява. Пък и колко пъти Бразилия е ставала световен шампион? Какво пречи след 10-на години България да бъде световен шампион при наличието на 15 бразилци в националния ни тип - вече станали българи разбира се?! Но пък за мен е важно да имаме и няколко човека от Африка, защото имат страхотна физика и са издръжливи и могат да са доста полезни в националния ни отбор. И примерно ако вземем няколко човека от Азия, че са доста повратливи и при сгъстена защита ще може да слаломират между играчите на противниците ни.

Според мен в перфектен вид националния ни отбор след 10 години би трябвало да изглежда в точно този вид ако говорим за един състав от 20 човека:

13 българи-бразилци
3 българи-африканци
3 българи-японо-китайци нещо от сорта
1 българин - българин - бългороциганин

При наличие на повече чистокръвни българи може да се объркат нещата и затова предлагам да няма повече от един чист българин, за да може да имаме успехи и евентуално да се борим за титла от СП :idea:
Друго - трябва да бъде задължително за всички натурализирани българи да знаят и да пеят химна, за да може повече да се надъхва и публика и играчи. Единствено изключение може да се направи за чистокръвния българин, който сам да реши дали да научи химна и дали да го пее. Все пак не е натурализиран и следва да може да прави каквото си иска :idea:

Ами, това е в основни линии ....ако се питате как да задържим играчите за по 5 години в нашите отбори ...просто държавата ще помага и ще се въведе в спортно министерство и като държавна политика - програма за натурализация на чужденци :!:
Така освен друго и като спечелим домакинство за европейско или световно първенство след 15на години с модерните стадиони, които скоро ще изградим, домакинството допълнително ще ни направи нещо като фаворит за спечелване на тия първенства :arrow:

И накрая само ще кажа едно:

БЪЛГАРИ!!! ЮНАЦИ!!! БЪЛГАРИ!!! ЮНАЦИ!!!
Изображение

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Революционна промяна за националния отбор

Мнениеот Soulen » 10 сеп 2019 19:10

Не знам дали тролиш, но идеята е много добра. Това е и единствения шанс отбора да тръгне нагоре. Швейцария, ако играеха само швейцарци, нямаше никога да играят на ЕП и СП, че и да си излизат от групата.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3987
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Революционна промяна за националния отбор

Мнениеот Странджата » 10 сеп 2019 20:45

13 българи-бразилци
3 българи-африканци
3 българи-японо-китайци нещо от сорта
1 българин - българин - бългороциганин

Гениално! Но тази революционна идея защо е с такъв стеснен хоризонт. Не е ли по-добре в това съотношение да си примамим направо народ. Може да се дискутира съдържателно - иначе структурно е добре - само с един местен и то от устойчивия етнос. След десет години и правителство ще имаме като хората, и електорат - мечта! Остава идеята да се технологизира - като как ще привлечем младежите, които ще подменят гена на вековната ни нация, който нещо не се възпроизвежда със желани тенденции. На днешните управници можем само да разчитаме наполовина - че ще опразнят територията. Ама как да се напълни????

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Революционна промяна за националния отбор

Мнениеот favaca8888 » 10 сеп 2019 20:48

:lol:
Имаме достатъчно добър матриал , просто нямаме треньори,условия,пари и прочие и темата се изчерпа/
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Революционна промяна за националния отбор

Мнениеот sandi74 » 10 сеп 2019 21:01

На българските футбалери трябва със закон и указ на президента да им бъде забранено да играят за националният отбор на България по футбол.Само и единствено така ще се оправим.СТИГА ВЕЧЕ СРАМ :!: :idea:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Революционна промяна за националния отбор

Мнениеот ogrizko » 10 сеп 2019 21:03

Soulen написа:Не знам дали тролиш, но идеята е много добра. Това е и единствения шанс отбора да тръгне нагоре. Швейцария, ако играеха само швейцарци, нямаше никога да играят на ЕП и СП, че и да си излизат от групата.

И аз не знам дали троля ....просто давам работеща алтернатива. Ама не знам дали хората са готови за такава алтернатива. Във всеки случай идеята като цяло е актуална и забавна. Актуална заради двамата бразилци в националния. И забавна, защото е абсурдна. Но ако хората са готови реално за подобни идеи, може да бъде и работеща.

Не знам дали знаеш по едно време се бях наточил премиер да ставам и че ще променям държавата най-после да се оправим, че ми писна. Ама се отказах заради две неща - първо, много силно ме завладя агресията, защото взех още повече да се вглеждам във всички проблеми и това супер много ме изнервяше и бях готов да скачам и на политици и на кметове и т.н. И тази агресия хич не ми допадна. Но втората причина беше точно тая ....макар да знам, че идеите дето имам в главата си могат да променят всичко към по-добро ....не знам дали хората в държавата са способни да приемат такива нестандартни идеи. Въпреки че не са толкова абсурдно звучащи колкото тая с националния.

Ще дам пример само един ....въпреки че идеите ми са много и във всяко направление, но много трябва да обяснявам за другите. Та..... за мен реално е глупаво да се учи до 18 години за средно образование. Според мен средното образование трябва да приключва на 16 години. Просто на 17 и 18г. учениците мислят за всичко друго, но не и за учене ....ходят по кафетата, почват да мислят за адреналин, за секс, за какво ли не ....искат да са големи и да се правят на големи ....и изобщо не им се стои в училище. Едно приключване на средното на 16г. ще позволи да се занимават с по-малко простотии като цяло, защото вече може да почнат да работят. Което пък значи, че по-бързо ще се сблъскат реално с живота, което е полезно за тях по-бързо да съзреят ....а не примерно жените да приключват с ученето на 25, да градят кариера и да раждат на 35 както често се случва ....сигурно не го обяснявам добре, но просто в главата ми е една мрежа от плетеници какво точно и как се променя в много направления ако средното образование приключва на 16г. Проблем е, че не ме бива толкова добре да го обясня.

Друга идея ми е да се ходи задължително в казарма - както мъже, така и ЖЕНИ!!! Ама тук не ми се обяснява, защото идеите ми са по-особени ....то ще е нещо и като подготовка за живота :roll:

Само че сега помисли ако заговоря такива неща ......веднага ще ми скочат учителите, защото ще се почувстват застрашени ...ще кажат ти искаш да ни вземеш хляба и там кой знае какво още ще мислят само защото искам да направя промени в структурата и хода на нещата, а промяната плаши........ също и някой като чуе казарма за жени веднага ще скочи, защото звучи стряскащо и абсурдно сякаш ще ги пращам на война жените и разни такива глупости :lol: а ти гарантирам, че поне 75% от хората държат на статуквото и трудно биха приели толкова мащабни реформи .......но това не прави идеите неработещи като цяло :roll:

Лошото е, че в нашата държава всичко трябва да се срине и промени до основи, за да заработи .....с тия козметични промени на управляващите никога няма да се оправим, но то това е и целта ....а за оправянето не мисля, че хората са готови и това го казвам напълно сериозно.... както и да е, май малко се отклоних .... :lol: :lol:
Изображение

Bikel
Мнения: 14
Регистриран на: 06 май 2019 13:30

Re: Революционна промяна за националния отбор

Мнениеот Bikel » 10 сеп 2019 22:11

Нека обобщим - имаме първенство, което свършва юни месец и почва юли, имаме схема на първенство, където отбор с 5 точки могат да се спасят, и на вратата ни тази вечер е 37 годишен вратар, 1.76 висок, а по фланга бяга негър на име Георги Пашов.. ако има по-голям цирк от нашия здраве му кажи.

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Революционна промяна за националния отбор

Мнениеот organzata » 10 сеп 2019 22:20

ogrizko написа:Така ......понеже новата революционна промяна нищо съществено няма да промени в нивото на българския национален отбор, реших сам да измисля революционна промяна, която ще доведе до реални резултати и вдигане нивото както на клубния ни футбол, така и на националния отбор.

Идеята ми е следната - да се търсят футболисти на възраст между 18 и 21 години от чужбина, които показват добри футболни качества и реално могат да вдигнат нивото на клубните ни отбори. Обаче да им се предлага при добро представяне да остават в нашето първенство поне 5 сезона и оттам - на по 23-26г. да стават български национали. Така само за 6-7 години ще може съществено да вдигнем нивото както на клубния си футбол, така и на националния. С приоритет разбира се би следвало да са бразилците, защото няма какво да си кривим душите - там има много талант и са гладни за изява. Пък и колко пъти Бразилия е ставала световен шампион? Какво пречи след 10-на години България да бъде световен шампион при наличието на 15 бразилци в националния ни тип - вече станали българи разбира се?! Но пък за мен е важно да имаме и няколко човека от Африка, защото имат страхотна физика и са издръжливи и могат да са доста полезни в националния ни отбор. И примерно ако вземем няколко човека от Азия, че са доста повратливи и при сгъстена защита ще може да слаломират между играчите на противниците ни.

Според мен в перфектен вид националния ни отбор след 10 години би трябвало да изглежда в точно този вид ако говорим за един състав от 20 човека:

13 българи-бразилци
3 българи-африканци
3 българи-японо-китайци нещо от сорта
1 българин - българин - бългороциганин

При наличие на повече чистокръвни българи може да се объркат нещата и затова предлагам да няма повече от един чист българин, за да може да имаме успехи и евентуално да се борим за титла от СП :idea:
Друго - трябва да бъде задължително за всички натурализирани българи да знаят и да пеят химна, за да може повече да се надъхва и публика и играчи. Единствено изключение може да се направи за чистокръвния българин, който сам да реши дали да научи химна и дали да го пее. Все пак не е натурализиран и следва да може да прави каквото си иска :idea:

Ами, това е в основни линии ....ако се питате как да задържим играчите за по 5 години в нашите отбори ...просто държавата ще помага и ще се въведе в спортно министерство и като държавна политика - програма за натурализация на чужденци :!:
Така освен друго и като спечелим домакинство за европейско или световно първенство след 15на години с модерните стадиони, които скоро ще изградим, домакинството допълнително ще ни направи нещо като фаворит за спечелване на тия първенства :arrow:

И накрая само ще кажа едно:

БЪЛГАРИ!!! ЮНАЦИ!!! БЪЛГАРИ!!! ЮНАЦИ!!!




Аз предлагам,вместо всички тези бавни и трудно постижими промени,просто да закрием националния отбор,и припознаем нечий друг (модерно е последно време)!Кеф ти Германия,кеф ти Бразилия,всеки може сам да си припознае,които си хареса!И най-хубавото е,че всеки път ще сме световни шампиони :mrgreen:

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9236
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Революционна промяна за националния отбор

Мнениеот bubka » 10 сеп 2019 22:22

Понеже няма тема за мача с Ирландия ще пиша тук - значи, пускам на мача, някъде 31-ва минута е и хващам точно момент, когато нашите изнасят топката пак по същия начин в наказателното с къси пасове - вратарят подава на единия защитник, той пак към вратаря, той към другия защитник, вторият защитник към бека пред него, и понеже вече всички знаят тая мега малоумна схема, която Балъков налага, естествено нашите са пресирани силно - бекът връща пак към защитника ни назад, нескопосано разбира се - и понайте какво - ами топката излиза в корнер в полза на Ирландия :lol: :lol: :lol: . Държа се за главата и не мога да повярвам на ушите си. Това, ако сложат треньор от А окръжна на националите, той по-ще се усети мамка му, че така не трябва да изнасяме.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Революционна промяна за националния отбор

Мнениеот W84me » 10 сеп 2019 22:48

Краев 18 класи над псевдо-футбалерчетата в А група + Космонавта.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта