Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fuckside
Мнения: 182
Регистриран на: 14 авг 2009 16:38
Контакти:

Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот fuckside » 11 юни 2019 15:13

Щом на Ивелин Попов му е дошло на акъла, че ценностната система е изкривена и подменена значи има шанс. Но. Докато национализма не завладее всеки аспект на живота в България от детски градини, през училища, икономика и спорт, та до армията няма да се оправят нещата. Нихилизма вони от всеки ъгъл и това е пагубно за всичко и всички ни. Същевременно ако не се въведе изискване в А група 60% от играчите на терена да се Българи (за Б група може и повече), Национала няма го бъде близките петилетки. А иначе Е КРАЙНО ВРЕМЕ БЕРБАТОВ ДА ИЗПЪЛНИ ОБЕЩАНИЕТО СИ И ДА ЗАСТАНЕ НАЧЕОЛО НА ФУТБОЛА НИ!! Остава отворен въпроса за самочувствието, характера и себераздаването на играчите, които никога повече не трябва да допускат ситуация като в мача снощи. Нагледахме се на това да пазим минимален резултат или да играем за хиксчето, и същевременно да го изкарваме като успех при Хубси. Снощи видяхме и най - жалкия отбор, който някога е носил фланелката. Никога не съм бил по - разочарован от Национала. Берба да постъпи като мъж, да удържи на думата си и да покаже, че е горд Българин, както каза по - рано през седмицата!

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот Romanisto » 11 юни 2019 15:42

Аз съм против Бербатов. Човекът, който няма смелост да сложи официално край на футболната си кариера да ръководи футбола ни? Да, като футболист бе добър, но Бербатов не е лидер! Българският футбол трябва да се води от лидер. Бербатов говри само какво трябва да се прави, а самият той нищо не прави. Някой от вас ще ми кажете, че има фондации, школи участва в благотворителни дейности, но кой голям футболист няма такива фондации, школи и не участва в благотворителност. Последните седмици говори само глупости.

Потребителски аватар
The deacon
Мнения: 595
Регистриран на: 31 яну 2009 07:45
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот The deacon » 11 юни 2019 15:45

Защо реши, че точно Барбито ще ни спаси футбола?! И Господ да слезе в сградата на БФС, с този манталитет, който се разви ударно през последните 30 години на т.нар. "демокрация", няма да има никакъв шанс! Едно време нямаше много пари, но децата играеха футбол от улицата до училищния двор ежечасно! Имахме клубен футбол на едно доста прилично ниво, побеждавахме от време на време някой гранд! Имахме и национален футболен отбор на едно прилично ниво - от време на време участвахме на финалите на световни първенства! Но нямаше криминални президенти на футболните клубове!!! Сега погледнете само кои са хората, начело на клубовете и ще разберете защо няма да имаме и национален отбор! Но някои хора си чешат егото, като купуват шампионски титли, "футболист на годината" и т.нат., а ограничения откъм интелект фен смята, че сме нещо велико! Само дето това великото нещо си е за наша вътрешна консумация, с допотопен, пещерен футбол........

Вълчан
Мнения: 4279
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот Вълчан » 11 юни 2019 16:07

Не съм сигурен дали има Бербатов нужните знания и умения да ръководи БФС.А и тои тогава леко се изхвърли че ще оправятам каквото и да е било.....Мисля че се осъзна.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот Alex » 11 юни 2019 16:36

Като чета от снощи коментарите и имам чувството, че основен приоритет на народа е да се въведен задължителен футбол за всички и някакви хора да са задължени да ходят и да печелят неща, за да може Гошо, 47-годишен чичко с бирено коремче от Люлин, да е горд каква велика нация сме...

Играят някакви момчета... Толкова си могат и толкова са имали желание да се развиват, толкова са постигнали... Като искате успехи, ходете и тренирайте, играйте, побеждавайте... Ако сте стари вече (надявам се сте имали хубава ценностна система като младежи и сте постигнали много на футболното игрище), можете да почнете да управлявате, вместо само да говорите... Ако до БФС не можете да се доберете, съберете юношеско отборче, развивайте играчи, дайте им правилния морал...

Мен лично единственото, което ме дразни в националния по футбол е бюджетът от над милион на федерацията... Не може спортове, в които печелим медали, такива, в които сме в световния елит или сме печелили титли от отборни първенства да взимат колкото футбола (та и по-малко), при положение ,че нито сме футболна сила, нито сме имали някакви забележителни успехи (бледнеят пред много от отброните спортове в България)... сестри Стоеви са европейски шампионки и се карат с федерацията, че не им изплаща финансиране от колосалните 900лв на месец, а някакви манекени са си оправили живота на по 22-23 години.... Та, който иска да си рита за здраве, да си бъдат посредствени, просто да престане да е за сметка на бюджета.
[center]Изображение[/center]

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот KellyB » 11 юни 2019 16:40

На великото Барби му организираха маса мачове със слабаци само и само да мине Хр. Бонев по голове за национала. И за благодарност си захвърли най-демонстративно фланелката с герба и се изниза като пръдня от аутлинията в последния си мач! Как такава примадона може да ръководи футбола ни?!

MCFC
Мнения: 20
Регистриран на: 29 май 2019 16:24
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот MCFC » 11 юни 2019 16:40

Тоз пък, какъв световен елит, кви пет лева. :)
Кви титли си печелил в отборните спортове в близките 20 години.
И къде отиде да сравняваш федербал, с футбол.

Sole
Мнения: 4558
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот Sole » 11 юни 2019 17:26

Такива като Бербатов, Казийски ,Гришо и близнаците Деян и Калоян Иванови ще се запомнят само с това ,че се отказаха да играят за България :!: :oops: Такива въобще няма какво да се коментират и споменават! :evil:

Ozzimozzi
Мнения: 7142
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот Ozzimozzi » 11 юни 2019 17:39

Бербо е прекалено интелигентен и това го отличава от масата ни футболни ръководители. Ако някой е забравил само да напомня какво каза през 2010 година, когато си тръгна - на 29 години:
"Аз си тръгвам от националния отбор, но не и от България. Аз съм българин, сигурно пак ще живея тук някой ден. Сигурно няма да е толкова далеч времето, в което няма да съм активен футболист. Ако ви омръзне да ви лъжат, може да ме потърсите, за да ви оправя футбола. Надявам се да сте разбрали защо държа дистанция с вас и защо съм се държал така до момента. След някоя друга година може да ме потърсите, ако искате футболът ви да върви нагоре. Това го казвам наистина сериозно"


А ето какво казва сега, почти 10 години по-късно:
“Имам много амбиции, свързани с различни неща. За да ръководиш българския футбол, трябва да си добре подготвен. Трябва да си наясно къде отиваш и как да работиш с хората там, защото няма да си сам. Трябва да имаш съмишленици и да сте на една и съща вълна. Да знаем каква е целта, която искаме да постигнем. Един човек да мисли по различен начин и проблемите ще започнат”, заяви Бербатов.
“Много добре помня какво съм казал, въпросът е кога ще дойде моментът, в който да съм готов да кажа: “ОК, хайде”. Защото може да има и по-подготвени хора от мен. Тези думи ги казах едно време, когато бях млад и наперен и самочувствието ми бе доста високо. То и в момента е такова, но тогава, изхождайки от младостта и емоцията, съм си позволил да го кажа. Мислел съм го и продължавам да мисля по този начин, защото имам совите амбиции и вярвам, че подобно нещо ще ми подхожда. Ако дойде този момент, когато дойде, аз трябва да съм убеден, че съм напълно готов. Не мога да ходя и да казвам: “Ходи свърши това, аз съм шефът тук и аз ще казвам какво да се случва”
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот Warped » 11 юни 2019 17:49

Бербатов е един предател. П****, който избяга от националния отбор.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта