Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот Ozzimozzi » 11 юни 2019 18:07

Warped написа:Бербатов е един предател. П****, който избяга от националния отбор.

За това пък Боби Михайлов е голям патриот и вече 15 дава своят принос за развитие на футболът ни.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот NOMER14 » 11 юни 2019 18:51

Бербатов никой не го приема на сериозно. Мързи го дори треньор да стане.

MCFC
Мнения: 20
Регистриран на: 29 май 2019 16:24
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот MCFC » 11 юни 2019 18:57

Warped написа:Бербатов е един предател. П****, който избяга от националния отбор.


Що е предател, щото отказа да играе по свирката на Перуката и Ко.
Щото не беше съгласен оня овчар Лечков да го плюе за щяло и нещяло, и разни капацитети да се опражняват върху него.
Само с млади и интелигентни хора като него и Стилян, можем да излезем от блатото.
Ама да видим първо как ще разкараме ония пиявици от БФС.
Значи ония от БФС викат, че вина нямали, Балъков нямал вина, играчите нямали.
Е, кой е виновен, аз и ти ли?
Или трябва да чакаме премиера СлънцИ да каже, махайте Перуката.
Онзи ретард Марков, нали е футболен човек, може да му се помоли. :lol:

Вълчан
Мнения: 4265
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот Вълчан » 11 юни 2019 22:13

Ще доиде и тяхното време.....Бербатов...Илия Груев...Стилиян Петров....Георги Илиев та дори и Гонзо заедно да са във БФС.Но трябва да се измете тази спирала навързана със връзки и роднински истории.....Хубаво е да се правят банкети и подобни сплотяващи някакви групички но всичко е до време.

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот парци » 12 юни 2019 09:36

fuckside написа:... Докато национализма не завладее всеки аспект на живота в България от детски градини, през училища, икономика и спорт, та до армията няма да се оправят нещата...

Джи, фъкинг, зъс...
Изображение

Потребителски аватар
Hameleon4o
Мнения: 8
Регистриран на: 18 авг 2014 16:45
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот Hameleon4o » 12 юни 2019 09:45

Sole написа:Такива като Бербатов, Казийски ,Гришо и близнаците Деян и Калоян Иванови ще се запомнят само с това ,че се отказаха да играят за България :!: :oops: Такива въобще няма какво да се коментират и споменават! :evil:

Те се отказаха, защото отказаха да бъдат все те виновни за всичко - направиха добри игри, станаха звезди и после се очакваше да дърпат пълнежа от за нищо не ставащи "Калинки" и дървета покрай тях, за да може да се пробутат в чужбината и да си "уредят живота". Както се казва - един път стомна за вода, втори път стомна, но трети път няма - казаха " Край, тая повече няма да я бъде, чао, оправяйте се нататък." И както се вижда - в скоро време ще падаме геройски от Фарьорските острови на футбол, от волейболните гиганти Косово, от баскетболната сила Кипър, а Гришо - той с пада вече и без това...

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот vratar4eto » 12 юни 2019 10:20

Все очакваме някой харизматичен да дойде и да ни спаси :mrgreen:
Бербатов е футболист, като Боби Михайлов. Видяхме какво става като човек, учен да рита топка, реши, че това го прави компетентен да управлява федерация (била тя и футболна). Та, ако му се занимава въобще, не вярвам да има огромна разлика от сега

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот Ozzimozzi » 12 юни 2019 11:12

vratar4eto написа:Все очакваме някой харизматичен да дойде и да ни спаси :mrgreen:
Бербатов е футболист, като Боби Михайлов. Видяхме какво става като човек, учен да рита топка, реши, че това го прави компетентен да управлява федерация (била тя и футболна). Та, ако му се занимава въобще, не вярвам да има огромна разлика от сега

Бербатов нали точно това казва! Извинявам се, че го цитирам пак!
“Имам много амбиции, свързани с различни неща. За да ръководиш българския футбол, трябва да си добре подготвен. Трябва да си наясно къде отиваш и как да работиш с хората там, защото няма да си сам. Трябва да имаш съмишленици и да сте на една и съща вълна. Да знаем каква е целта, която искаме да постигнем. Един човек да мисли по различен начин и проблемите ще започнат”, заяви Бербатов.
“Много добре помня какво съм казал, въпросът е кога ще дойде моментът, в който да съм готов да кажа: “ОК, хайде”. Защото може да има и по-подготвени хора от мен. Тези думи ги казах едно време, когато бях млад и наперен и самочувствието ми бе доста високо. То и в момента е такова, но тогава, изхождайки от младостта и емоцията, съм си позволил да го кажа. Мислел съм го и продължавам да мисля по този начин, защото имам совите амбиции и вярвам, че подобно нещо ще ми подхожда. Ако дойде този момент, когато дойде, аз трябва да съм убеден, че съм напълно готов. Не мога да ходя и да казвам: “Ходи свърши това, аз съм шефът тук и аз ще казвам какво да се случва”
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот hydetoshi » 12 юни 2019 15:24

Romanisto написа:Аз съм против Бербатов. Човекът, който няма смелост да сложи официално край на футболната си кариера да ръководи футбола ни? Да, като футболист бе добър, но Бербатов не е лидер! Българският футбол трябва да се води от лидер. Бербатов говри само какво трябва да се прави, а самият той нищо не прави. Някой от вас ще ми кажете, че има фондации, школи участва в благотворителни дейности, но кой голям футболист няма такива фондации, школи и не участва в благотворителност. Последните седмици говори само глупости.

Това с фондациите и благотворителноста се прави за да се правят врътки с цел намаляване на данъци. Затова го правят всички. Хубаво е за децата и прочее,но не се разбира доколко конкретния футболист го прави за собствена ублага и доколко наистина влага сърце в тази дейност.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот THE G.A.M.E » 12 юни 2019 15:33

Футболът ни, не бива да се управлява от бивши или настоящи футболисти или така-наречените - "футболни хора".
Те ДОКАЗАНО нищичко не отбират от управление на структури, бизнес и мениджмънт, каквото всъщност представлява един Национален Футболен Съюз.
Също както един стругар няма как да управлява успешно цяла фирма за металообработване.

Същото се отнася и до Държавата... Когато разни номенклатурчици и бизнесмени, издънки от бившите БКП и ДС спрът да се занимават с политика, тогава имаме шанс да дръпнем.

Общо-взето и за двете посочени неща си трябват СПЕЦИАЛИСТИ, а не любители-аматьори и интересчии.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта