ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот ivan56 » 08 юни 2019 14:04

Само не ми е ясно кво искате от литъл Перуци, и с Косово и вчера, ни спаси от унизителни резултати.
Вниманието трябва да е насочено към оня коматевски дървар, обявен за мега защитник, за който се избиват всички родни отбори, Божикоfff, който имаше едно единоборство в цял мач, и не успя да го спечели, и другият свършил с футбола Сърмов, дори и той самият не знаеше кво прави на терена. ТошкУ с всеки изминат мач се вижда, защо макс нивото му е Ботев, да ги приказва тия за вярност към клуб на папагалите, колкото и да е тъп, му е ясно, че махне ли се от там, свършва с футбола.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот Red Warrior » 08 юни 2019 15:12

ivan56 написа:Само не ми е ясно кво искате от литъл Перуци, и с Косово и вчера, ни спаси от унизителни резултати.
Вниманието трябва да е насочено към оня коматевски дървар, обявен за мега защитник, за който се избиват всички родни отбори, Божикоfff, който имаше едно единоборство в цял мач, и не успя да го спечели, и другият свършил с футбола Сърмов, дори и той самият не знаеше кво прави на терена. ТошкУ с всеки изминат мач се вижда, защо макс нивото му е Ботев, да ги приказва тия за вярност към клуб на папагалите, колкото и да е тъп, му е ясно, че махне ли се от там, свършва с футбола.

На теб кой ти хареса? За мен целия отбор беше трагичен, а играта най-вече, и за съжаление в такива случаи трябва да се търси вината в треньора. Уж щяхме да държим повече топката, а не можахме да се срещнем с нея. Дори нямаше този импулс за първия мач на новия треньор, който обикновено има. Един фен беше питал по-назад в темата - с какво Балъков е заслужил да води националите освен, че е от поколението '94?
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот ivan56 » 08 юни 2019 15:48

Red Warrior написа:
ivan56 написа:Само не ми е ясно кво искате от литъл Перуци, и с Косово и вчера, ни спаси от унизителни резултати.
Вниманието трябва да е насочено към оня коматевски дървар, обявен за мега защитник, за който се избиват всички родни отбори, Божикоfff, който имаше едно единоборство в цял мач, и не успя да го спечели, и другият свършил с футбола Сърмов, дори и той самият не знаеше кво прави на терена. ТошкУ с всеки изминат мач се вижда, защо макс нивото му е Ботев, да ги приказва тия за вярност към клуб на папагалите, колкото и да е тъп, му е ясно, че махне ли се от там, свършва с футбола.

На теб кой ти хареса? За мен целия отбор беше трагичен, а играта най-вече, и за съжаление в такива случаи трябва да се търси вината в треньора. Уж щяхме да държим повече топката, а не можахме да се срещнем с нея. Дори нямаше този импулс за първия мач на новия треньор, който обикновено има. Един фен беше питал по-назад в темата - с какво Балъков е заслужил да води националите освен, че е от поколението '94?


Чак хареса :lol:
Ама Перуци, от нашите е играч на мача.
Как да задържаш топката с Сърмата и Малинов и напълно неорентираният Неделев.
Тотално ****** състав.
А по-големият проблем е, че на Балъка този тип игра му била харесала и момчетата ке били раздали.
Ама аз на неговите глупости съм се наслушал като ни беше треньор в Черноморец и с бюджет над 15 милки, завърши седми.
Абсолютен неможач, но все си виках няма как да е по зле от хубчевата мъка, която гледахме.
Е, може.
п.п. Емо Костадинов и той днес е изкарал тапия да треньор :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот Warped » 08 юни 2019 15:53

Бербатов е станал неква кифла е, вече по всички теми се изказва.
Или и преди е било така но сайтовете не му обръщаха внимание?
Или може да си почва кампания? ;) :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот Red Warrior » 08 юни 2019 16:10

ivan56 написа:
Red Warrior написа:
ivan56 написа:Само не ми е ясно кво искате от литъл Перуци, и с Косово и вчера, ни спаси от унизителни резултати.
Вниманието трябва да е насочено към оня коматевски дървар, обявен за мега защитник, за който се избиват всички родни отбори, Божикоfff, който имаше едно единоборство в цял мач, и не успя да го спечели, и другият свършил с футбола Сърмов, дори и той самият не знаеше кво прави на терена. ТошкУ с всеки изминат мач се вижда, защо макс нивото му е Ботев, да ги приказва тия за вярност към клуб на папагалите, колкото и да е тъп, му е ясно, че махне ли се от там, свършва с футбола.

На теб кой ти хареса? За мен целия отбор беше трагичен, а играта най-вече, и за съжаление в такива случаи трябва да се търси вината в треньора. Уж щяхме да държим повече топката, а не можахме да се срещнем с нея. Дори нямаше този импулс за първия мач на новия треньор, който обикновено има. Един фен беше питал по-назад в темата - с какво Балъков е заслужил да води националите освен, че е от поколението '94?


Чак хареса :lol:
Ама Перуци, от нашите е играч на мача.
Как да задържаш топката с Сърмата и Малинов и напълно неорентираният Неделев.
Тотално ****** състав.
А по-големият проблем е, че на Балъка този тип игра му била харесала и момчетата ке били раздали.
Ама аз на неговите глупости съм се наслушал като ни беше треньор в Черноморец и с бюджет над 15 милки, завърши седми.
Абсолютен неможач, но все си виках няма как да е по зле от хубчевата мъка, която гледахме.
Е, може.
п.п. Емо Костадинов и той днес е изкарал тапия да треньор :mrgreen:

Перуци не ми го хвали. Гледаше топката все едно си беше сложил очила за 3Д и не мърдаше. Само едно положение хвана, ако не се бъркам. Докато не отслабне с 10 кила ще ми връща спомена за Лилчо Арсов. Това пък е другото нещо - Тигъра му беше резерва......откъде-накъде? Малинката не го слуша главата, но за мен игра най-сърцато. Сърмата ясно, че само Балъков си знае защо го е взел. Може би да ни покаже какъв неоценен треньор е бил в Етър пък вижте сега... Не ми стана ясно с каква схема играем. Май беше 4-1-4-1, но защо играхме с едно чисто крило като Минчев? Неделев не пипна топката, но и на него не му намериха място Хубчев и сега Балъков. То беше ту отляво, ту отдясно, а според мен мястото му е центъра. Абе какво да обяснявам на фен на Черноморец за треньорските качества на Балъков. Желая му успех и дано нещо промени, ама.... А новината, че и Емо Костадинов е станал треньор ме хвърли в ужас. Тамън си мислих, че след Балъков затваряме '94-та страница. :lol:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот rebelheartous » 08 юни 2019 16:15

4-2-3-1 беше схемата. Крилата бяха Минчев и Неделев. Попето зад нападателя Иса. Но схемата като цяло се и окей. Проблемът е, че Бала сбърка част от титулярите. И то не от незнание или неможене, а защото им се беше предоверил. Този Сърмов нали е от тима, който води – Етър. Съответно явно Бала е бил вътрешно убеден, че щом срещу Верея и Дунав Сърмата може да прави играта, същото ще е и срещу Чехия.

От друга страна Кристиан Димитров е супер рисков и това се видя снощи. По принцип е снажен бранител и влиза остро, но също така е способен и на детински грешки. Но както някой каза по-нагоре, това му беше едва първият сезон на най-високо ниво (не знам преди това къде е играл) и да се очаква повече от него е наивно.

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот openminded » 08 юни 2019 16:20

Наскоро четох интервю със селекционера на Швейцария Владимир Петкович, в което той споделя, че една от причините за прогреса на швейцарския футбол е подготовката на местните треньори, особено на тези, които работят с подрастващите, като според него подготовката на един футболен треньор отнема около 6г.Разбира се, нещата са свързани и с финанси и инфраструктура, но общо взето тук някъде трябва да се търсят причините защо един трансфериран от българското първенство играч в силно първенство се оказва в небрано лозе и смятаните тук за тежки тренировки там се оказват нормални.
Колкото до мача с Чехия много неща могат да се коментират, но е факт, че се сменят треньори, играчи , схеми, но посредствеността продължава да властва

Ozzimozzi
Мнения: 7164
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 08 юни 2019 16:21

Red Warrior написа:
ivan56 написа:
Red Warrior написа:
ivan56 написа:Само не ми е ясно кво искате от литъл Перуци, и с Косово и вчера, ни спаси от унизителни резултати.
Вниманието трябва да е насочено към оня коматевски дървар, обявен за мега защитник, за който се избиват всички родни отбори, Божикоfff, който имаше едно единоборство в цял мач, и не успя да го спечели, и другият свършил с футбола Сърмов, дори и той самият не знаеше кво прави на терена. ТошкУ с всеки изминат мач се вижда, защо макс нивото му е Ботев, да ги приказва тия за вярност към клуб на папагалите, колкото и да е тъп, му е ясно, че махне ли се от там, свършва с футбола.

На теб кой ти хареса? За мен целия отбор беше трагичен, а играта най-вече, и за съжаление в такива случаи трябва да се търси вината в треньора. Уж щяхме да държим повече топката, а не можахме да се срещнем с нея. Дори нямаше този импулс за първия мач на новия треньор, който обикновено има. Един фен беше питал по-назад в темата - с какво Балъков е заслужил да води националите освен, че е от поколението '94?


Чак хареса :lol:
Ама Перуци, от нашите е играч на мача.
Как да задържаш топката с Сърмата и Малинов и напълно неорентираният Неделев.
Тотално ****** състав.
А по-големият проблем е, че на Балъка този тип игра му била харесала и момчетата ке били раздали.
Ама аз на неговите глупости съм се наслушал като ни беше треньор в Черноморец и с бюджет над 15 милки, завърши седми.
Абсолютен неможач, но все си виках няма как да е по зле от хубчевата мъка, която гледахме.
Е, може.
п.п. Емо Костадинов и той днес е изкарал тапия да треньор :mrgreen:

Перуци не ми го хвали. Гледаше топката все едно си беше сложил очила за 3Д и не мърдаше. Само едно положение хвана, ако не се бъркам. Докато не отслабне с 10 кила ще ми връща спомена за Лилчо Арсов. Това пък е другото нещо - Тигъра му беше резерва......откъде-накъде? Малинката не го слуша главата, но за мен игра най-сърцато. Сърмата ясно, че само Балъков си знае защо го е взел. Може би да ни покаже какъв неоценен треньор е бил в Етър пък вижте сега... Не ми стана ясно с каква схема играем. Май беше 4-1-4-1, но защо играхме с едно чисто крило като Минчев? Неделев не пипна топката, но и на него не му намериха място Хубчев и сега Балъков. То беше ту отляво, ту отдясно, а според мен мястото му е центъра. Абе какво да обяснявам на фен на Черноморец за треньорските качества на Балъков. Желая му успех и дано нещо промени, ама.... А новината, че и Емо Костадинов е станал треньор ме хвърли в ужас. Тамън си мислих, че след Балъков затваряме '94-та страница. :lol:

Перуци хвана две топки, защото и двете го уцелиха право в тялото. Всеки удар който не е право в него е голов. Реакцията при отмененият им гол поради засада пък бе комична. За никой не мога да кажа добри думи от снощи, но опитните играчи в отбора са длъжни да поведат останалите и да внесат малко спокойствие. Нищо подобно не се случи. Бързо трябва да го забравяме този мач и следващият да покажем поне малко дух, защото за качества е ясно, че нямаме.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот Red Warrior » 08 юни 2019 16:22

rebelheartous написа:4-2-3-1 беше схемата. Крилата бяха Минчев и Неделев. Попето зад нападателя Иса. Но схемата като цяло се и окей. Проблемът е, че Бала сбърка част от титулярите. И то не от незнание или неможене, а защото им се беше предоверил. Този Сърмов нали е от тима, който води – Етър. Съответно явно Бала е бил вътрешно убеден, че щом срещу Верея и Дунав Сърмата може да прави играта, същото ще е и срещу Чехия.

От друга страна Кристиан Димитров е супер рисков и това се видя снощи. По принцип е снажен бранител и влиза остро, но също така е способен и на детински грешки. Но както някой каза по-нагоре, това му беше едва първият сезон на най-високо ниво (не знам преди това къде е играл) и да се очаква повече от него е наивно.

Ами Неделев не е никакво крило. Това, че е левичар не значи че може да играе крило. Нито има скорост, нито скоростна техника за крило. Да беше пуснал Десподов отляво, Минчев отдясно, а Неделев за плеймейкър в средата. Попов не знам дали е играл зад Иса. Аз го виждах повече като централен защитник. :lol:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот ivan56 » 08 юни 2019 16:31

Warped написа:Бербатов е станал неква кифла е, вече по всички теми се изказва.
Или и преди е било така но сайтовете не му обръщаха внимание?
Или може да си почва кампания? ;) :lol:


Еми нормално, най-добрият ни футболист през последните 20 години.
Кой да търсят за интервюта.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта