Балъков е новият национален селекционер

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Балъков е новият национален селекционер

Мнениеот Red Warrior » 20 май 2019 19:23

Pichichi написа:Балъков ако се съблече по екип и излезне да играе повече може да помогне на този отбор, виж вече по риза и от
пейката трудна работа. Ще ни опукат доста в квалификациите.

Съвсем искрено му желая успех! Знаейки за досегашните му постижения просто... :roll:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

botevplovdiveoe
Мнения: 822
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: Балъков е новият национален селекционер

Мнениеот botevplovdiveoe » 06 юни 2019 10:47

Въпреки че за мен Бала винаги е бил спорен треньор му желая успех. Със сигурност е по-добре от противния некадърник - Хубси! Браво и че вкарва свежест в отбора, звезди нямаме така че път на младите момчета,стига с разни тотално спрели и често пияни чалгари.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Балъков е новият национален селекционер

Мнениеот ImmortaL_1000 » 09 юни 2019 16:54

Всички Бг треньори са на едно ниво и то е най-слабото в Европа !!!
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Балъков е новият национален селекционер

Мнениеот ivan56 » 13 юни 2019 12:52

Нищо не се е променило при Балъков, мега слаб треньор.
Тактически, технически, избор на играчи, абе всичко.
Ако не друго, поне левскарите, един два месеца, ще превъзнасят предният несретник, какъв тактик и мега треньор е бил, след като е взел два X с Черна Гора и Косово, с тия ливади.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Балъков е новият национален селекционер

Мнениеот sandi74 » 16 юни 2019 08:40

k_oleto написа:аз пък смятам, че е по-добър от Хубчев. В интерес на истината, Етър играе прилично под негово ръководство, а предния сезон се бореха за оцеляване. А и ми е кеф да видя нещо по-различно от кюскане и ритане на топката. Не знам дали Балъка ще направи това - по-различното, но с ръка на сърцето: По-дефанзивен и труден за гледане футбол на национално ниво не съм виждал. Та, Хубчев доста свали летвата и си мисля, че Балъка ще може да я прескочи

Хубчев отлепи ютията и вдигна летвата а Балъчето и с овчарски скок трудно ще достигне до 1/3 от височината и ама ти Коле си доказан футболен лаик и е невъзможно да ги вденеш тези неща.ФАКТ.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Балъков е новият национален селекционер

Мнениеот Red Warrior » 17 юни 2019 19:49

Абе някой може ли да се сети за накакъв успех на Балъков през петнайсетгодишната му треньорска кариера, че го сложиха национален селекционер?
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

rusev
Мнения: 206
Регистриран на: 17 юли 2015 00:20
Контакти:

Re: Балъков е новият национален селекционер

Мнениеот rusev » 28 авг 2019 09:45

Red Warrior написа:Абе някой може ли да се сети за накакъв успех на Балъков през петнайсетгодишната му треньорска кариера, че го сложиха национален селекционер?


не

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Балъков е новият национален селекционер

Мнениеот Warped » 28 авг 2019 17:07

Извиканите футболисти от А група са леш....
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19612
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

България

Мнениеот Drunken_Master » 08 сеп 2019 09:47

Не, че има особено значение, но макар и страхотен като футболист Красимир Балъков е изключително посредствен треньор. Преди няколко години в Черноморец накупи една дузина чужденци, изхарчи едни пари и какво постигна ? Абсолютно нищо...
Основният проблем на националния отбор, обаче няма как да бъде той, просто такова ни е нивото. За последните години най-добре играхме при Христо Стоичков и Любослав Пенев. Мъри също имаше своите добри срещи, караше играчите да пресират съперника, но силите на родните национали им стигаха до към тридесетата минута...
С такова пародийно родно първенство с 65% чужденци, няма как да се очаква различна развръзка. Тук имаше хора, които потриваха ръчички, относно натурализирането на определени футболисти от родните грандове. Видяхме ефектът... Все пак предпочитам Марселиньо и Вандерсон пред Георги Сърмов. Това момче още докато играеше в Левски и беше по-млад не един и не двама журналисти го наричаха талант...с кавички обаче.
Както и да е. С подобен боклук, който години наред се е впил като кърлеж в тялото на слон в БФС и не желае изобщо да изпуска кокала - толкова. Преди време бях говорил с един треньор от долните дивизии на първенството за въпросния човек. Думите му бяха: "Любо Пенев желаеше да се кандидатира за президент на БФС. Абсурд е това да се случи, защото в долните дивизии има изключително много клубове-фантоми, които изобщо никога не са съществували и всички те гласуват за Перуката. Цялата система е направена така, че Боби да не може да слезе от власт...!"
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

botevplovdiveoe
Мнения: 822
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: Балъков е новият национален селекционер

Мнениеот botevplovdiveoe » 08 сеп 2019 19:56

Балъка ,че не е никакъв треньор е ясно като бял ден,но поне от него очаквах като човек успял във футбола в Европа да има самочувствие и да не позволява разните там мутри и мениджърчета да му редят състава.Явно доста съм грешал.Поредният импецил от "златните момчета".Стоичков и Супата може да ги плюете колкото искате,ама поне са мъже.
КАУЗА КОЛЕЖА!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта