ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22827
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот NOMER14 » 26 мар 2019 20:12

Не съм следил новините днес...
Хубчев подаде ли оставка?
Изобщо докога му е договорът?

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот защо » 26 мар 2019 20:24

blue avalanche написа:
samobotev написа:Тия африканци дето ги споменаваш 95% от тях са минали в западни школи или най малкото са играли в школи финансирани в родината им от пак западни отбори. Просто при нас до преди 3-4 години нямаше и тренировъчни игрища. Сега поне в това отношение има подобрение но резултат ще има чак след едно 6-7години.

И като нямаше тренировъчни игрища как имахме Искренов, Сираков, Б.Михайлов, П.Панов, Ем.Спасов и т.н., и т.н. Да не изброявам всички. Визирам Левски. Всеки може да изкара такъв списък. Да не би те да тренираха в "балони"??? Да не би да провеждаха подготовки в Австрия, Кипър, Турция???

Да, освен Панов, че е малко по-стар, останалите тренираха на Герена в балон. Ама се замислих, като ги прочетох, че май сме били млади и впечатлителни тогава. Първите трима излязоха в чужбина на по 24-25 години, на Искренов най-силният отбор беше Сарагоса, игра в три мача към половин час общо за половин година и го пуснаха да върви където ще. А не е бил стар или контузен, после заблестя в Лозана, ама Лозана бяха нещо като сега Вадуц или най-много Дюделанж. Сираков и той горе-долу по същия начин се представи, Михайлов даже не помириса първите дивизии в Англия и Франция, ама за него както и да е, ти си го споменал, та затова и аз така. Светът беше по-затворен, не че ние сме имали толкова велики футболисти и тогава. А как си представяш по онова време в България, примерно, футболист като Барнс да минава за техничен? :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот защо » 26 мар 2019 20:30

hydetoshi написа:
blue avalanche написа:При гола на Косово топката промени траекторията си при полета и подлъга Михайлов. Повторенията на БНТ бяха катастрофа, разбира се, но който има очи е видял.
Ако Михайлов беше перфектен, нямаше да е в България. Същото се отнася и за останалите вратари, дето ги "промотирате" за национали.
А тези, които винят Михайлов за гола, да си спомнят какъв гол пусна Де Хеа на световното.

Не си прав! БНТ само препредава картината,иначе повторенията са си на Косоварската телевизия.
Използвам момента да поздравя БНТ за концепцията на програмата си. Предаваха във всеки от дните по един мач от всички часови пояси и с днешните мачове,за 6 дни създават атмосфера сякаш се провежда Европейско първенство.Пък то само квалификации. ;)

Това кой предава никога не е сигурно. За един мач с Германия преди време дойдоха да снимат RTL, с тяхна техника, и аз го гледах тогава по RTL мача. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот matador1 » 26 мар 2019 20:33

samobotev написа:Има много успели българи в цял свят. Не само в спорта но и в много други дейности. Но истината е че в колективните спортове сме слаби, медали и успехи имаме само в индивидуалните спортове. В колективните и да постигнем нещо е по скоро изключение. То така и ни учат още от първи клас всеки сам да си реши задачата сам да се оправя не помагай на съученичка си сам, сам и пак сам. Нямаме колектив няма уважение към колегата, към комшията дори ако щеш към фена на другия отбор.


Чак много... и чак много успели на такова високо ниво... Тц. Няма.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот volf » 26 мар 2019 20:56

Това че нямаме конкурентни на Европейскиге стандарти футболисти е вярно, но че неможе да се сглоби в България отбор, който да доминира над футболни пеленачета, като Косово и Гибралтар е нерепо твърдение. Чисто демографски, логиката не допуска такава възможност.
Че какви школи има или е имало в Косово.
Ясно е че този отбор не е изграден въз основа на качествен подбор, а е олицетворение ината на Хубчев в комплект с нечии близкиму бизнес страсти в футбола.
Липсва прокламираното като оправдание за посредственост подмладяване, а просто старите муцини са подменени с други, но без дарба. Това, че някой друго младо момче топли пейката със задните си части не прикрива старческата немощ на отбора.
Не че самите футболисти са в кой знае каква напреднала възраст, а защото п са изразходвани за футбола / Славчев, Попов, момчето от Ключ,/ или просто нямат потенциал, който да разкрият /Костадинов, Малинов/ Със сигурност пропускам някой, защото е играл "дупка" или "празно пространство".
11 овце да беше вкарал Хубчев, немоможеш ги запладни на торлкова тясно, както ни бяха свряли в пеналта косоварите.
Споменавам само онези които е недопустимо са национали, защото за останалите може да се търси реванш с друг наставник.
Не си заслужава писането......

THE G.A.M.E
Мнения: 49976
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 мар 2019 20:59

Т'ва... "Ние сме малка страна, нема как да имаме силен Нац. тим"... Винаги ме е разсмивало.
Хората с подобно мислене, дали са проверявали Хърватия колко е "голяма", като население ? :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

botevplovdiveoe
Мнения: 828
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 26 мар 2019 21:12

Освен Кун Теменужков,имаме някакви близнаци в Арсенал,момче в Челси и такова във Валенсия.Интересно ми е дали някой от БФС или пък някой човек на Хубси ги следи тия момчета?Сега чета,че полуграмотния Лечков казал "Какво ще правим на Евро2020?" и тва ти го казва отгворника за националните отбори в БФС....Проблемът не е нито в школите,нито в тва дали сме бедна държава,нито в броя на населението.Проблемът е там където се налива уиски,въртят се кючеци и се усвояват пари,вместо да се работи.
КАУЗА КОЛЕЖА!

rusev
Мнения: 206
Регистриран на: 17 юли 2015 00:20
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот rusev » 26 мар 2019 21:15

botevplovdiveoe написа:Освен Кун Теменужков,имаме някакви близнаци в Арсенал,момче в Челси и такова във Валенсия.Интересно ми е дали някой от БФС или пък някой човек на Хубси ги следи тия момчета?Сега чета,че полуграмотния Лечков казал "Какво ще правим на Евро2020?" и тва ти го казва отгворника за националните отбори в БФС....Проблемът не е нито в школите,нито в тва дали сме бедна държава,нито в броя на населението.Проблемът е там където се налива уиски,въртят се кючеци и се усвояват пари,вместо да се работи.


Да, и като човек, който три дни преди това е казал "целта е класиране", аджеба ти изобщо знаеш ли тоя отбор какво му е състоянието, противниците по два мача изгледа ли им?

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот galin56 » 26 мар 2019 21:26

blue avalanche написа:
galin56 написа:
blue avalanche написа:
botevplovdiveoe написа:
blue avalanche написа:Още чакам пловдивския разбирач да анализира фамозната игра на най-адекватния футболист в България, а.к.а Тодор Неделев, вчера...


Ами отчете се със асистенция и докато Хубчев не го премести от фланга успешно помагаше в дефанзивен план. Ти ако очакваш да играе като Меси и Роналдо,проблемът си е твой. Аз пък още чакам да предложиш негов адекватен заместник?

На центриране от корнер "асистенция" ли му викат вече???
Ние имахме и други корнери. Що не се "отчете" с още няколко "асистенции"?
Предния мач един пас, от който нищо не излезе, сега - центриране от корнер. Нещо много слабичко като за "Най-адекватния"...
"Успешно помагал в деф.план"... Нещо "отнети топки", "пресечени пасове"... Или разгягаме локуми?

Айде стига глупости. Какво му беше на Тошко. Игра момчето колкото може, че ни е слаб отбора е друг въпрос.

Аз не споря, че "момчето" игра колкото може. Просто това "колкото може" е едно ала-бала...

ОК за другия мач ще викнем момчето Меси да не играе ала-бала.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот galin56 » 26 мар 2019 21:37

rebelheartous написа:
galin56 написа:
rebelheartous написа:
galin56 написа:Напълно си прав, че сме аутсайдера в групата и може би 5тото място ни е резервирано. А защо смяташ, че това е добре нямам никаква идея. Не само че не е добре но е и трагично.


Странно, класирането не го показва.


Наистина странно, и аз се чудя. Явно луд късмет, че отървахме 2 точки след дербитата с Черна Гора и Косово. От тук до края на кампанията имаме само един мач в който няма да сме аутсайдери и това е домакинството на Косово. В останалите като им напълнят кошницата ще улегнат на заслуженото 5то място. Още следващия мач през юни като идем в Чехия едва ли ще имаме късмета от мачовете с Косово и ЧГ.


Да ти кажа чувал съм теории, че и на Парк де пренс и в САЩ'94 сме били с адския късмет, та в някво мачле с Косово ли ще да не сме късметлии. :P

Мен честно казано не ми дреме (и не следя букита) кой е фаворит и кой аутсайдер. Интересува ме единствено като излязат на терена да го изорат, това първо, и второ, да вземат точка или пълният комплект. Засега се получава. А ако си мислиш, че Чехия са някакъв солиден отбор, сериозно се залъгваш. Та нали сега ако те питам за един техен играч и 100 про няма да можеш да ми кажеш...

Ми да ти кажа мача с Франция го гледах, доста малък бях, но помня малко от него. Гола си беше чист късмет, а и не само това, по принцип развитието на последните мачове в групата бе някъв невероятен късмет за България който ще се случи един на един милион. И мача на Франция с Израел и още няколко. В САЩ вече не беше само късмет, но какво значение има тогава и сега. По онова време ако първите ни 2 мача в квалификациите ни бяха с Черна гора и Косово можеше да ти кажа колко точки щяхме да имаме след тях - 6, и то с голова разлика от по 2-3 гола и двата мача. Сега с триста зора два хикса,
А иначе за мача в Чехия няма значение кой какви футболисти знае факта е че загубата ни е 99% вероятна.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта