EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот samobotev » 24 мар 2019 18:16

Е по тази логика как щеше да завърши ако беше играл Десподов. Както се казва ако, ако ама се сещай нататъка. Според мен и двата отбора имаха шанс да бият можеше и ние да ги обърнем накрая ако онзи удар беше минал педя по вдясно. Ама не мина.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 24 мар 2019 18:57

Непринуден написа:Аз лично бих пуснал всички млади български футболисти, които са играли напоследък в ЧМ и Етър.

----------------------------------------------------------Дюлгеров(Хр.Иванов)-----------------------------------------
--------------Панов(Здр.Илиев)----------------Генев(Гълъбов)----------------Пл.Димов----------------Енчев------------
-----------------------------Панайотов(Сърмов)--------------Г.Илиев-----------Витанов-----------------
-------------------Минчев--------------------Р.Василев(М.Ангелов)---------------Младенов--------------------
Изображение
Отсега виждам как другите отбори в групата са се насрали от страх.
Като ти казвам, че си много зле - не ти се вярва...
Ама то и на лудите, като им кажат, че са луди - не вярват.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 24 мар 2019 19:07

hydetoshi написа:
rusev написа:Аз изобщо не знам след тази контузия дали Чочев не приключи с футбола, много тъжно

Ако правилно съм разбрал контузията на Чочев е фрактура на капачката на коляното. Честно да си призная,не съм чувал за подобни контузии или те са много редки. Така или иначе това е много,много тежка контузия,и ако Чочев не попадне на добър лекар смятам,че кариерата му е до тук. Наистина много тъжно! В такива моменти се сещам за Кайзер Франц Бекенбауер,който от много години ,като шеф на Байерн повдига въпроса за играта на футболистите в националните отбори.Те хем получават заплати в отборите си,хем играят в националните отбори,хем играейки там,доста често се връщат с тежки контузии.Сега в тази ситуация с Чочев,Палермо ще трябва да претендира за солидна компенсация от УЕФА.

Днес са го оперирали - фрактура на капачката и скъсано сухожилие. Ако няма някакви по-сериозни усложнения се очаква да е аут между 6 и 8 месеца. Наистина годината за него приключи! Жалко за момчето! :(
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот openminded » 24 мар 2019 22:16

Непринуден написа:Аз лично бих пуснал всички млади български футболисти, които са играли напоследък в ЧМ и Етър. Двата отбора не участват в далавери с БФС и играха истински футбол. Треньорите им са футболисти от онова последно гигантско поколение и разбират нещата, минали са през истинския футбол. Дори и слаби да са футболистите лъха на футбол там. Защо да не ги пробвам?

"Истинския футбол" започва някъде на запад от България на територията на бивша Югославия, тамошните школи и начина по който се работи там с подрастващите и продължава в западна посока, но не и в източна.То и в Царско село и Враца лъха на футбол, дай да вземем някоя млада надежда и оттам?Няма как да очакваш чудеса от играч, който до 18г. възраст не е научен на основни неща и когато отиде в клуб от западна Европа задникът му лъсва като циганско дупе на месечина.Краев, Вутов, Неделев - провал до провала, само част от плеядата млади и надеждни БГ играчи, трансферирани в чужбина.
И когато пишеш, че българския клубен футбол бил виновен се пояснявай кого имаш предвид - собственици, мениджъри, треньори, БФС, отговорността винаги е персонална, такива обобщения бият по хората, които се опитват да си вършат добре работата и да се развиват, защото има и такива

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот Непринуден » 25 мар 2019 04:53

Ами от изброените от теб всички без треньорите имат вина. Българските треньори не мисля, че са по-зле от идващите от чужбина. Всъщност с изключение на Люпко Петрович всички останали най-добри подвизавали се в България са българи.

А че виновни има ще го подчертая само с един факт. Прословутото, че парите отиват при богатите, пак там най-добрите играчи, разделението става все по-голямо, източна Европа като цяло изостава от западна е така, но има някои типично български различия, които не се вписват с цялостната картина. Например Черна гора, страна при всички положения с по-малък капацитет, също от източна Европа, част от бивша държава, която не е и член на ЕС, никакви футболни традиции и т.н. има първите трима футболисти по стойност на цена от 65 милиона евро. Нашият топ е Десподов с 5 милиона. Слеващите ще са и по-малко, но дори и да са като него от първите трима правим 15 милиона...........срешу 65 милиона. Разлика не от 10,20,30 или 40%, а 13 пъти!!! (2 пъти е 100%). При тези обективни факти за мен звучи изненадващо как дори спечелихме точка. Нещо повече. За тях трябва да е обидно това реми. Все едно някой 13 пъти по-слаб от нас, тоест тримата му топ играчи да са на обща стойност 1 милион и това вероятно насочва към Малта или Люксембург, да има някакви нелепи очаквания, че трябва да ни бие. Смешно е. И това не може да се обясни с липсата на държавата от соца, продължаващ преход или каквото и да е там. Насреща ни надминава нещо 13 пъти при същата или дори по-лоша среда.

А Косово? Това трудно може да се нарече и държава и мнозина още не я признават.........сигурно и нейните футболисти са по-скъпи. Тогава за какво говорим? Какво е паднало тук, атомна бомба ли, че не можем да се сравняваме и с някакво формирование претендиращо, че е държава, където е бойно поле и последното нещо за което се сещам там е да се развиват ДЮШ-ове? Очевидно е, че тук съзидателно нещо по-различно става и е необходима революция. ЛП е прав. Да си ходят от БФС дори и да не са виновни. Аз ако бях при тези много години неуспехи и резили на всякакви нива, дори и да полагам честен труд и да не крада, ще си замина. Факта е, че е апокалипсис и ако съм честен трябва да оставя футбола. Очевидно не успявам дори и да имам най-добро желание. Поне като е имало падение да е като при другите. Да речем да сме като Черна гора с играчи за десетки милиони, такива играещи под ръководството на Симеоне и т.н.

Ако ние не възпроизведем нещо типично българско без уникат другаде, то в най-добрия случай ни чака унгарската история. Знае се там за един уникален отбор от 54-та и след това почти нищо. Само си спомнят за онзи отбор. 10,20,30 годии така вече почти 70 години и времето си върви и те все нищо не правят. В нашия случай ще отброяваме от 94-та вместо 54-та и от четвъртите. Идва 2050 и ние все така редовно не се класираме на големите форуми и помним че там някога е имало някакъв великолепен отбор.
Последна промяна от Непринуден на 25 мар 2019 04:58, променено общо 2 пъти.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот Непринуден » 25 мар 2019 04:55

blue avalanche написа:
Непринуден написа:Аз лично бих пуснал всички млади български футболисти, които са играли напоследък в ЧМ и Етър.

----------------------------------------------------------Дюлгеров(Хр.Иванов)-----------------------------------------
--------------Панов(Здр.Илиев)----------------Генев(Гълъбов)----------------Пл.Димов----------------Енчев------------
-----------------------------Панайотов(Сърмов)--------------Г.Илиев-----------Витанов-----------------
-------------------Минчев--------------------Р.Василев(М.Ангелов)---------------Младенов--------------------
Изображение
Отсега виждам как другите отбори в групата са се насрали от страх.
Като ти казвам, че си много зле - не ти се вярва...
Ама то и на лудите, като им кажат, че са луди - не вярват.


Аз не излизам с очаквания в тези квалификации. Просто ще направят нещо не по-различно от сега играещите, тоест нищо, тоест същото. Все пак мога повече да очаквам при редовни игри 3-4 години и мачове в националния от тези след няколко години отколкото от сега играещите в националния като наближат 40. Че те на 20 и на 30 винаги са падали и на 40 какво трябва да стане според теб?

А и честно да ти кажа предпочитам изписаните от теб отколкото познатите мутри, които все не могат нищо в националния.

И за финал да уточня, че казах "основно" с тези играчи от ЧМ и Етър, а не изцяло. Нищо не ти пречи вътре да вкараш Десподов, Неделев, Пацо и там където все още има хляб. Дори сега като се замисля сборен отбор на ЧМ и Етър с тези тримата доста би ми се понравил. Определено ще има живец и тръпка, а като мине и време може и да задобреят. Така че не виждам нищо смешно. Симпатичен отбор би бил колкото и да го подценяваш.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта