EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4315
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот vvessel » 22 мар 2019 23:03

Абе пълни глупости се говорят тук. Спори се за някви бездарници и лимитирани футбалери с качества за трета дивизия на голямо първенство, а не се вижда общата картина. А тя е трагична. Едвам додрапваме до равен на собствен терен с Черна Гора.
Черна Гора!!
Треньора е уникален гьонсурат, чиято тактика сработва при суперкъсмет или с някой подценил ни отбор. Черногорци ако бяха си повярвали отначало можеха да ни направят за смях. Има някои футболисти които преждевременно трябва да се пенсионират има други, които са силно надценени има и трети, които не трябва да припарват до националния. Но с този треньор- толкова.
Аз до края на квалификациите ще гледам и ще се смея само, щото ако им се връзвам на тия смешници си е за моя сметка.

bluesupport
Мнения: 260
Регистриран на: 16 май 2008 15:56
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот bluesupport » 22 мар 2019 23:04

Onq написа:
bluesupport написа: Колкото до Минчев, той изобщо няма нужда от хвалби в момента. У нас много обичаме с един пас и един удар да ги правим световни звезди. После момчето отива директно в чалготеката, спокоен, че е голяма работа. Нататък го знаем всички - или отива в някой почти анонимен отбор малко по на запад, където не помирисва терен или става на 30 и още е "млада" надежда.


Tук си в голяма грешка. Марто няма нищо общо с лекетата подвизаващи се по кръчмите. За разлика от Китанов, който на неговите години не излизаше от Плаза и друсаше като животно ( то се видя до къде я докара) . Марто е режимлия и има най-добрият учител - Жоро Илиев. Жорката винаги е бил изцяло отдаден на футбола и не стъпва по дискотеки, не случайно взе малкия под крилото си и от две години делят стая по лагерите. Стига да е здрав, тепърва ще слушаме много за Минчев и то само добро.


Абе, дано да си прав, ама дори и да е така, хвалбите няма да му помогнат в момента. Дори самото стоене в България е вредно, колкото и да не ми се иска да го казвам. Огромна част от средата тук е пагубна, а средата колкото и да внимаваш влияе. Задържи ли се у нас, ще потъне в блатото на посредствеността. От времето на Бербатов, Мартин и Стилиян нямаме развит талант, а те изчезнаха от тук на има-няма 20 години. Да не забравяме, че и тогава първенството беше по-силно от сегашното.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6851
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот veni__85 » 22 мар 2019 23:06

Ако такава дузпа се свири тук за Левски, ЦСКА-София или Лудогорец сигурно ще стане гражданска война. А "специалистите" по телевизията ми обясняват , колко добре сме играли.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот Onq » 22 мар 2019 23:09

bluesupport написа:
Onq написа:
bluesupport написа: Колкото до Минчев, той изобщо няма нужда от хвалби в момента. У нас много обичаме с един пас и един удар да ги правим световни звезди. После момчето отива директно в чалготеката, спокоен, че е голяма работа. Нататък го знаем всички - или отива в някой почти анонимен отбор малко по на запад, където не помирисва терен или става на 30 и още е "млада" надежда.


Tук си в голяма грешка. Марто няма нищо общо с лекетата подвизаващи се по кръчмите. За разлика от Китанов, който на неговите години не излизаше от Плаза и друсаше като животно ( то се видя до къде я докара) . Марто е режимлия и има най-добрият учител - Жоро Илиев. Жорката винаги е бил изцяло отдаден на футбола и не стъпва по дискотеки, не случайно взе малкия под крилото си и от две години делят стая по лагерите. Стига да е здрав, тепърва ще слушаме много за Минчев и то само добро.


Абе, дано да си прав, ама дори и да е така, хвалбите няма да му помогнат в момента. Дори самото стоене в България е вредно, колкото и да не ми се иска да го казвам. Огромна част от средата тук е пагубна, а средата колкото и да внимаваш влияе. Задържи ли се у нас, ще потъне в блатото на посредствеността. От времето на Бербатов, Мартин и Стилиян нямаме развит талант, а те изчезнаха от тук на има-няма 20 години. Да не забравяме, че и тогава първенството беше по-силно от сегашното.


Спокойно, хвалят го отдавна и не се е променил грам. Изгледай му няколко интервюта и ще разбереш. Той още няма 18, а изкриви защитите на трите гранда. Още годинка-две при нас, а след това в чужбина. Изобщо не му трябва трансфер в страната, просто първенството не е нивото му.

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот vratar4eto » 22 мар 2019 23:11

Гледам, че някои хора сърцето ги боли, че само Костов и Михайлов спасиха точката :mrgreen: Без тях (особено Михайлов) - "почетна" загуба.
Факт е, че и двамата са доста лимитирани, но в царството на слепите едноокият е цар.
А с тая двойка централни защитници с Англия не ми се мисли :(

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот hydetoshi » 22 мар 2019 23:15

Като гледам,какво правят англичаните с чехите,направо не ми се мисли,какво ще правим,като стъпим на Уембли. :shock:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот NOMER14 » 22 мар 2019 23:31

Повтарям. Колкото по-рано Хубчев се махне, толкова по-добре. С нереализирани футболисти от слаби чужди отборчета не става. И не ми говорете, че това ни са футболистите. Те са футболисти на мениджъерите - таневци и други боклуци, тормозенщи футбола ни вече 20 години. Да идва Чичовото и да маха отрепките в националния.

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот openminded » 22 мар 2019 23:34

Това 5-0 за англичаните е прекалено, чехите не играят толкова зле, но тотално не им върви, два от головете паднаха след рикошет и автогол.За мен тези два отбора би трябвало да завършат на първо и второ място в групата

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот hydetoshi » 22 мар 2019 23:39

openminded написа:Това 5-0 за англичаните е прекалено, чехите не играят толкова зле, но тотално не им върви, два от головете паднаха след рикошет и автогол.За мен тези два отбора би трябвало да завършат на първо и второ място в групата

На нас ,ако не ни върви, двуцифрения на Уембли не ни мърда.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот openminded » 22 мар 2019 23:45

hydetoshi написа:
openminded написа:Това 5-0 за англичаните е прекалено, чехите не играят толкова зле, но тотално не им върви, два от головете паднаха след рикошет и автогол.За мен тези два отбора би трябвало да завършат на първо и второ място в групата

На нас ,ако не ни върви, двуцифрения на Уембли не ни мърда.

За Уембли не знам, следващите два мача са гостувания на Косово и Чехия, където също не е много ясно как ще вземем точки


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта