Жребий за квалификациите за Евро 2020

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10822
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот ivan56 » 03 дек 2018 13:18

rebelheartous написа:
ivan56 написа:Алооооооо, този "специалист" е само за вас, да ви промива празните тикви, за харизми, синьото БФС, за заверите срещу вас и как кълцат живо месо от вас, а и да назначава цялата рода на хранилка в любимият ви клуб.
За въпроса ти, можеш да се обърнеш към левскарската общност.


Аз пак те питам. Ще ми кажеш ли един такъв като него от синия лагер, станал 2 пъти шампион в последните години? :oops: Няма какво да се обръщам към тях. Те са тези, дето трябва да ни гледат като най-титулуваният клуб в БГ. А с кавичките се самоцитираш, тъй като ти първи използва думата "специалист".


Хасковският 8-)
Доволен ли си :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13789
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот Pichichi » 03 дек 2018 23:05

Чехите ще ни разкостят!
Виктория Пилзен почти само с чешки играчи сгънаха Реал М в последните минути на Бернабеу. Варно е че Реал М бяха в тежка криза тогава ама кой български отбор с български играчи ще се опъне на Реал?
Имат играчи в топ първенствата и то млади които играят а не са пейки!

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот ImmortaL_1000 » 10 дек 2018 10:17

Най-лесният жребий и пак ще сме на четвърто място :mrgreen:
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот modor » 04 мар 2019 15:45

Билетите за първия мач от евроквалификациите на България - срещу Черна гора на 22 март (петък), вече са в продажба в мрежата на Eventim.bg . Двубоят ще се състои от 19:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".
Цените за двубоя са както следва:
Сектор "А" - 40 лв.
Сектор "В" - 30 лв.
Сектори "Б" и "Г" - 12 лв.
ВИП 1 категория - 300 лв.
ВИП 2 категория - 100 лв.
Притежателита на билети категория ВИП 1, освен ексклузивни места във ВИП ложите на стадиона, изискан кетъринг и отлично обслужване, при закупуването на 2 билета ще получат безплатен пропуск за паркинг, който ще им бъде предоставен след изпращане на номера на тяхната заявка на info@eventim.bg .

БФС и официалният партньор на съюза Vivacom също така продължават инициативата "Семеен сектор", която дава възможност на родителите да заведат децата си в обособена за целта зона (сектор А, блок 8) на преференциални цени - възрастният купува билет на реалната му цена за сектор А (40 лв.) и има право да заведе до три малолетни лица срещу допълнителни 2 лева на пропуск. Напомняме, че родителят или настойникът е длъжен да попълни изискваната от закона декларация за придружител.

Билети за мача между България и Черна гора могат да се закупят от:
OMV
Orange Center
Office 1 superstore
Български пощи
Билетен център на НДК
Каса Арена Армеец
ТЕХНОПОЛИС
Продължава и продажбата на пакетен билет за четирите домакински квалификационни срещи на България. Всеки фен, закупил електронен пропуск за двубоите през 2019-а, получава над 50-процентно намаление от сумарната стойност на билетите за стадион „Васил Левски“. Това на практика означава, че срещу номиналната цена за първите две срещи – с Черна гора на 22 март и с Косово на 10 юни, запалянковците ще имат безплатен достъп до трибуните за финалните битки с Англия (14 октомври) и Чехия (17 ноември).
Очакваме ви на стадиона, за да подкрепим отбора на нацията! #ВинагиЗаедноВинагиЛъвове
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10822
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот ivan56 » 04 мар 2019 15:50

изискан кетъринг и отлично обслужване


За тия пари лично Боби трябва да сервира, а кака Преслава да ми пее на уше на полувремето, иначе няма им стъпим :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

rusev
Мнения: 206
Регистриран на: 17 юли 2015 00:20
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот rusev » 11 мар 2019 20:40

Какво мислите за селектираните в отбора, Ники Михайлов е с 2 мача :roll:
Кефи ме, че Мартин Минчев от Черно Море в отбора, мен.

Dust
Мнения: 8036
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот Dust » 12 мар 2019 22:54

Назови трима вратари, които към момента се представят на сравнително добро ниво?
Аз освен за повиканите, за друг не се сещам.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

rusev
Мнения: 206
Регистриран на: 17 юли 2015 00:20
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот rusev » 13 мар 2019 12:43

Dust написа:Назови трима вратари, които към момента се представят на сравнително добро ниво?
Аз освен за повиканите, за друг не се сещам.


Ами не се сещам, но все трябва да има по - подготвен вратар, не ме разбирай погрешно не деля отбора на сини и червени.
Все пак колко време не е играл, някаква полвинчата подготовка и два мача, не знам.

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 мар 2019 12:04

Водачът при голмайсторите в "Елита" не е извикан.
Не се вижда светлина в тунела... Не казвам, че Хубси робува на мениджърски интереси... Но честно казано, по добре да е точно това, щото иначе говори лошо за селекционерските му възможности.
Ест. лесно може да натрие носа на критикарите с положителни резултати от двата предстоящи мача.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10822
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот ivan56 » 19 мар 2019 15:34

THE G.A.M.E написа:Водачът при голмайсторите в "Елита" не е извикан.
Не се вижда светлина в тунела... Не казвам, че Хубси робува на мениджърски интереси... Но честно казано, по добре да е точно това, щото иначе говори лошо за селекционерските му възможности.
Ест. лесно може да натрие носа на критикарите с положителни резултати от двата предстоящи мача.


Ае "Игра" на Хубчев не му трябват тарани, ти някога да си виждал отбор при него да играе нападателен футбол :lol:
Ще ги нареди 10 човека в две линии пред вратата и ще джаскаме топчето.
п.п. А и Костов още не си е намерил дясната патерица в Кольо Ганчево :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта