Жребий за квалификациите за Евро 2020

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3517
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот rebelheartous » 02 дек 2018 14:54

ivan56 написа:Ааа, това не е последната оф. среща, а и този резултат се води на онзи измислен специалист от село.Плоски, бляна на всеки цесекар 8-)
Последно паднахме тука в София с 0-1 в квалификация за СП


Измислен е баща ти. Този специалист е двукратен шампион на България. А я ти ми кажи кой е последният син треньор, който може да се похвали с подобно постижение?

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот modor » 02 дек 2018 14:58

Ванката не е говедо. Какво го налазихте веднага :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22561
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот NOMER14 » 02 дек 2018 15:00

ivan56 написа:
modor написа:
NOMER14 написа:Като си спомня последния официален мач с чехите....

6-0 :?: :mrgreen:


Ааа, това не е последната оф. среща, а и този резултат се води на онзи измислен специалист от село.Плоски, бляна на всеки цесекар 8-)
Последно паднахме тука в София с 0-1 в квалификация за СП

Забравих, трябваха ни две домакински победи за плейоф.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот Sisi 1914 » 02 дек 2018 15:06

Трудни са ни съперниците!
Англия е абсолютен фаворит. :cry:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10822
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот ivan56 » 02 дек 2018 15:10

rebelheartous написа:
ivan56 написа:Ааа, това не е последната оф. среща, а и този резултат се води на онзи измислен специалист от село.Плоски, бляна на всеки цесекар 8-)
Последно паднахме тука в София с 0-1 в квалификация за СП


Измислен е баща ти. Този специалист е двукратен шампион на България. А я ти ми кажи кой е последният син треньор, който може да се похвали с подобно постижение?


Алооооооо, този "специалист" е само за вас, да ви промива празните тикви, за харизми, синьото БФС, за заверите срещу вас и как кълцат живо месо от вас, а и да назначава цялата рода на хранилка в любимият ви клуб.
За въпроса ти, можеш да се обърнеш към левскарската общност.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12788
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот Eminem » 02 дек 2018 15:18

Хахаха г-н конспирация и вечна жертва станал два пъти шампион в най-смешното първенство и вече бил голямата работа и нищо не може да се каже срещу него.
Скочихте точно като секта, която защитава гуруто си.

Иначе за жребия - не знам дали съществува перфектната група за нас. Тази не е отлична, но не е и невъзможна.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10822
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот ivan56 » 02 дек 2018 15:20

ros написа:
ivan56 написа:
modor написа:
NOMER14 написа:Като си спомня последния официален мач с чехите....

6-0 :?: :mrgreen:


Ааа, това не е последната оф. среща, а и този резултат се води на онзи измислен специалист от село.Плоски, бляна на всеки цесекар 8-)
Последно паднахме тука в София с 0-1 в квалификация за СП


Очевидно ще си говорим за история... и блянове. "Разказвачът на приказки", който апропо дори не уважи днешния жребий, въпреки че е старши треньор на национален отбор в момента, бе селекционер и треньор на отбора на България, който в група с два от настоящите ни съперници звърши последен. Изказвайте се по-умерено, защото историята ни е обща ;)


Сектанти, щом някой напише нещо против хЪризмата и става задължително говедо.
Да ти напомня ли с какви играчи бяхме в състава като чехите ни размазаха или ще се сетиш сам.
Тоя същият "специалист" най-значимият му успех е да бие "говедата" и да ви промива мозъците.
След чичо Митко, ние добър треньор сме нямали в националният отбор.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот sandi74 » 02 дек 2018 15:30

Хубаво ще бъде да не сме последни в групата ни,ако евентуално го направим може да обявим нашите за национални герои и смирено да се преклоним пред нечовешкият им подвиг :idea: :!:

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот ros » 02 дек 2018 15:36

ivan56 написа:
ros написа:
ivan56 написа:
modor написа:
NOMER14 написа:Като си спомня последния официален мач с чехите....

6-0 :?: :mrgreen:


Ааа, това не е последната оф. среща, а и този резултат се води на онзи измислен специалист от село.Плоски, бляна на всеки цесекар 8-)
Последно паднахме тука в София с 0-1 в квалификация за СП


Очевидно ще си говорим за история... и блянове. "Разказвачът на приказки", който апропо дори не уважи днешния жребий, въпреки че е старши треньор на национален отбор в момента, бе селекционер и треньор на отбора на България, който в група с два от настоящите ни съперници звърши последен. Изказвайте се по-умерено, защото историята ни е обща ;)


Сектанти, щом някой напише нещо против хЪризмата и става задължително говедо.
Да ти напомня ли с какви играчи бяхме в състава като чехите ни размазаха или ще се сетиш сам.
Тоя същият "специалист" най-значимият му успех е да бие "говедата" и да ви промива мозъците.
След чичо Митко, ние добър треньор сме нямали в националният отбор.


Да ми напомняш???... С тези футболисти две тодини по-късно се класирахме на Евро 2004. Тогава ядрото беше на 20-22 години ( Бербатов 20, Стелиан 22, Мартин 22, Владо Манчев 22.. и т н.) И тогава тези момчета бяха на кантар за класиране до последния двубой в Прага. Пламен Марков го пое и направи така, че да не се стига до последен мач. Айде да не си припомняме разни неща. Не е това мястото да се мерят успехи и неуспехи в националния отбор. Ти започна с подигравките, като че ли Младенов е единствения провалил се треньор. Такива заядливци като теб са причина голяма част от футболисти и треньори да не желаят да защитават националния екип.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

red__army
Мнения: 833
Регистриран на: 02 ное 2009 17:31
Контакти:

Re: Жребий за квалификациите за Евро 2020

Мнениеот red__army » 02 дек 2018 15:41

Слушах Хубчев от Дъблин.Бая неадекватен.Нов Иван Вуцов и Димитър Пенев трябва.Нов Бербатов.Сираков и Балъков няма да се роди.Момчетата не са супер лоши футболисти...като изключим първите 7-10 отбора в Европа(с бая мулти култи европейци),останалите са средно европейско ниво.Особенно Източна Европа...Чехите не са страшилища(гледах със Словакия,нямат нищо общо с Недвед поколението,но са правилно наредени),нито Шотландците или Гърците...примерно,още повече черногорците.Там със шиптърите е ясно...ще бъде грабвайте телата.Стига да има компетентен тренер да ги нареди,тренира и разузнае.Хубсито не е човека за нац.отбор.Тея неща за колектива сме ги слушали.Да обърне нова плоча.В БИроето и Левски не го искат и опааа...Мокета го назначава в нац. отбор.Накрая отново Ивелин Попов ще е виновен...ако разбира се до тогава Деспотов не отиде в Европа.Заради треньорските назначения на Мокета,винаги са виновни най-добрите футболисти.Без...Костадинов,Краев и Чорбаджийски.. в нац, отбор.Но така кат гледам,за квалификациите през Март....малката Ръкавица/Перука.ще е идеалка....!!!Боби си назначава послушковци,а журналистите,особенно от Дарик и Спортал,лъжат че Хубчев е треньор.Питайте Беройци ако не вярвате,как се отпада от отбор в Трета лига!!!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта