България - Словения - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот tornadooo » 20 ное 2018 14:34

Докато се слагат треньори марионетки няма смисъл да се гледа. Искаме атаки, трябват голове, вместо да пусне Светльо Ковачев, той пуска Занев??? После все лаене, Лудогорец нямат българи, нямат школа и като извадиха това момче какво, да търка пейките. Гледам в дунав им е най добрия играч и бърз и техничен, тоя ми пуска някакви динозаври десет защитника един зад друг щото голове ни трябват. реално гледам, не защото съм фен на Лудогорец, Костов от Левски също игра добре до колкото имаше възможности, коментаторчето се тръшка за Неделев дето като муха без глава беше предния мач... Бе пълен та*ак.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот ivan56 » 20 ное 2018 14:51

hydetoshi написа:[offtopic]Имам 2 момчета - 2007 и 2008 набор. Тренират футбол. Но като гледам,какви са им тренировките и на какво ги учат и без да разбирам мога да прогнозирам,че и след 50 години няма да се класираме на голям форум,ако не настъпят промени. Че треньорите обидчиви.Като им кажеш нещо,че не се прави като хората,почти на бой скачат. Е няма как да стане .Това е положението. И Малта ,и Люксембург ,и Гибралтар може да ни задминат,както сме тръгнали.[/offtopic]


[offtopic]Да са ти живи и здрави.
Това е проблем почти във всяка една школа, че на 95% от треньорите не им се занимава, гледат да мине тренировката и това е. Нито искат те да се развиват, нито да развият някое дете. Като цяло манталитет на българина.
Другите 5% искат, ама нямат нивото.
90% от школите са една фабрика за пари, особено тия частните, събират куцо и кьораво, само и само да вървят таксите, и да правят примерно по 3 отбора от набор, и в отбор №3 тренират деца които са с данни на щангист или баскетболист, ама като има тъпи амбициозни родители ще е така.
Другото е ясно, връзкарчета, родители, които разбират от всичко, редят схеми, дават наставления на треньорите и тн.
Ето Домуса, с перфектни условия за трениране, постоянни кастинги, крадене на талантливи деца, и 8 години няма изкаран един, абе един играч, не за Лудогорец, а за отбор примерно в средата на таблицата.
Единственият вариант е талантливите деца да се развиват в чужбина, това е пътя, тука в тая кочина, от 10 талантливи деца, ще се развие едно.[/offtopic]
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот ivan56 » 20 ное 2018 14:54

tornadooo написа:Докато се слагат треньори марионетки няма смисъл да се гледа. Искаме атаки, трябват голове, вместо да пусне Светльо Ковачев, той пуска Занев??? После все лаене, Лудогорец нямат българи, нямат школа и като извадиха това момче какво, да търка пейките. Гледам в дунав им е най добрия играч и бърз и техничен, тоя ми пуска някакви динозаври десет защитника един зад друг щото голове ни трябват. реално гледам, не защото съм фен на Лудогорец, Костов от Левски също игра добре до колкото имаше възможности, коментаторчето се тръшка за Неделев дето като муха без глава беше предния мач... Бе пълен та*ак.


Ми вземете го вие бе, тарикат.
Той щом е стигнал до Дунав(без да обиждам клуба) е ясен, колко са му възможностите.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 ное 2018 15:07

Аз не мисля, че играхме зле в този мач.
Освен гола, словенците можеби имаха още 1-2 ситуации, предимно меллета.
Сравнително бързо отнемахме топката. Пресата ни вървеше добре. Проблемът ни е явен - нямаме креативност в офанзивен план.
Боя се, че това няма как да се поправи с тактически приоми.
Не разполагаме с необходимите единици. Единственият ни вариант да сме опасни в атака, са центриранията от фланговете.
Не напразно 90 % от попаденията ни в надпреварата станаха именно така.

Сега... Парадоксът за мен е, че в първите 3 мача не играхме хич добре, но бихме.
В последните два двубоя, този снощи, и в Кипър, като продукция бяхме с една идея по добре, но резултатите не бяха положителни. :lol:

Иначе и в двата мача с норвежците... Хората си ни намачкаха доволно. Няма какво да си кривим душата, имат по добри единици и тим.

Сега и за Бат' Петьо ...
Остава загадка, защо като гости не сме така агресивни, както сме като домакини ?
Пресата си е преса, пречи на съперника и като му гостуваш, и като му домакинстваш ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот rebelheartous » 20 ное 2018 15:30

Те повечето отбори – било то национални или клубни са по-агресивни като домакини, отколкото като гости. Мисля, че всеки себеуважаващ се фен го знае това. :P

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот pomiqr272 » 20 ное 2018 17:06

Гледах гола на Кипър. Изключително вратарски гол. Един млад вратар щеше да скъси ъгъла и нямаше да му даде възможност да стреля, ама дедо Гошо не може. Дори в ситуацията можеше да остане на място, защото оня беше затворен и нямаше как да предаде сила на удара. Така е като разчитаме на Гошо Вратарчето, не на Луков.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот tornadooo » 20 ное 2018 18:56

ivan56 написа:
tornadooo написа:Докато се слагат треньори марионетки няма смисъл да се гледа. Искаме атаки, трябват голове, вместо да пусне Светльо Ковачев, той пуска Занев??? После все лаене, Лудогорец нямат българи, нямат школа и като извадиха това момче какво, да търка пейките. Гледам в дунав им е най добрия играч и бърз и техничен, тоя ми пуска някакви динозаври десет защитника един зад друг щото голове ни трябват. реално гледам, не защото съм фен на Лудогорец, Костов от Левски също игра добре до колкото имаше възможности, коментаторчето се тръшка за Неделев дето като муха без глава беше предния мач... Бе пълен та*ак.


Ми вземете го вие бе, тарикат.
Той щом е стигнал до Дунав(без да обиждам клуба) е ясен, колко са му възможностите.

Кои сме тези ние бе, тарикат? Той е под наем в Дунав и така като гледам Лудогорец ще си го върне скоро. Така правят големите отбори,обиграват си играчите и после или ги ползват или ги продават за добри пари. А докато има такива тарикати като теб...е за това ще гледаме още 100 години националния отбор и ще псуваме, със стари к*рви нов бардак.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот tornadooo » 20 ное 2018 18:58

pomiqr272 написа:Гледах гола на Кипър. Изключително вратарски гол. Един млад вратар щеше да скъси ъгъла и нямаше да му даде възможност да стреля, ама дедо Гошо не може. Дори в ситуацията можеше да остане на място, защото оня беше затворен и нямаше как да предаде сила на удара. Така е като разчитаме на Гошо Вратарчето, не на Луков.

Така е Луков е за националния, Васко Шопов, Стивън Петков, С. Ковачев ако благоволи великия тренер да го пусне, ама не, тези не са от нашите, не са ни удобни.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 20 ное 2018 19:09

tornadooo написа:
ivan56 написа:
tornadooo написа:Докато се слагат треньори марионетки няма смисъл да се гледа. Искаме атаки, трябват голове, вместо да пусне Светльо Ковачев, той пуска Занев??? После все лаене, Лудогорец нямат българи, нямат школа и като извадиха това момче какво, да търка пейките. Гледам в дунав им е най добрия играч и бърз и техничен, тоя ми пуска някакви динозаври десет защитника един зад друг щото голове ни трябват. реално гледам, не защото съм фен на Лудогорец, Костов от Левски също игра добре до колкото имаше възможности, коментаторчето се тръшка за Неделев дето като муха без глава беше предния мач... Бе пълен та*ак.


Ми вземете го вие бе, тарикат.
Той щом е стигнал до Дунав(без да обиждам клуба) е ясен, колко са му възможностите.

Кои сме тези ние бе, тарикат? Той е под наем в Дунав и така като гледам Лудогорец ще си го върне скоро. Така правят големите отбори,обиграват си играчите и после или ги ползват или ги продават за добри пари. А докато има такива тарикати като теб...е за това ще гледаме още 100 години националния отбор и ще псуваме, със стари к*рви нов бардак.

Кой български играч последно обиграха Лудогорец и се наложи като титуляр в първият отбор или го продадоха? :o
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот Dust » 21 ное 2018 01:49

tornadooo написа:
pomiqr272 написа:Гледах гола на Кипър. Изключително вратарски гол. Един млад вратар щеше да скъси ъгъла и нямаше да му даде възможност да стреля, ама дедо Гошо не може. Дори в ситуацията можеше да остане на място, защото оня беше затворен и нямаше как да предаде сила на удара. Така е като разчитаме на Гошо Вратарчето, не на Луков.

Така е Луков е за националния, Васко Шопов, Стивън Петков, С. Ковачев ако благоволи великия тренер да го пусне, ама не, тези не са от нашите, не са ни удобни.

Все тая, кой играе, но явно не искате да си го признаете пред себе си. Футболистите с бългрски имена са изключително лимитирани и футболно неграмотни. Винаги има някое изключение, но то на фона на общата картинка изчезва от картата.
Та ето, какво правят тези, които ще наследят тези дето играха снощи https://www.sportal.bg/news.php?news=756969
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 12 госта