България - Словения - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот kiril.a.d » 20 ное 2018 11:16

red__army написа:
kiril.a.d написа:
favaca8888 написа:Според мен имаме потенциал да покажат по-добра игра момчетата.Реално се класирахме 2-ри ,като очакванията бяха същите и нещата се припокриват.
Мисля си,че е най-добре да се паднем в тежка група за квалификациите.Нещо от сорта на Франция,Холандия или Италия,със една Румъния и Казахстан,примерно.Не ги знам как са точно по ранглиста,но тактиката на Хубчев сработва,когато противникът ни атакува.
Най-големия проблем на България остава НАПАДЕНИЕТО!.
Ние просто нямаме такова...
П.С.
Ивелин Попов -Вън!

Подкрепям! - и за силната група (в единствения мач, в който не допуснахме гол, беше срещу оказалия се най-силен, Норвегия!) уви не е само нападението, след като защитата допуска голове от по-слаби отбори...
И също се чудя, какво прави Ивелин Попов в националния?...Какво играе, след като нито може да увлече защитници, нито да задържи топката, нито да даде асистенция...Интересно, какво играе в клубния си отбор и играели там изобщо?
Понеже и двамата си говорите на алангро.От как му смениха "макаронаджията" като тренер,Ивелин Попов играе редовно титуляр и добре в Русия.Бях прав че всички ще започнат да обвиняват Попов...за несполуките на отбора,преди бяха Бербатов,Мартин Петров.При 1:0,и нужда да се вкарва голове,Хубсито извади нападател и пусна....защитник.Нищо не вдявате от футбол,даже и като запалянковци.Абе като тея от "Дарик Радио",и още няколко придворни журналистчета сте!!!А всъщност докато Мокета,си назначава или удобни и или некадърни тренери,като този,ще си търсиш "виновник"...и ще ставаш "математик" и си смяташ комбинации...как да се класираме по "невъзможен" начин.

Съжалявам, но коментарът ти не е...вдяващ ;)
Не знам как играе Ивелин в Русия и не помня точно в кой отбор играе, но май не е във водещите, а?...И какво, искаш да кажеш че е на нивото на Бербатов и няма кой да му подава за гол? - че нали точно защитник му подаде...
Хубси извади нападател и пусна защитник? - ми на Делев му свършиха силите...Да не говорим, че и в двата мача, не можа да е като срещу Холандия...
А в същото време, Куман поставя централния си защитник за централен нападател и Германия плаче! - вдяваш ли?...
А колкото до Хубчев, аз бих го взел за треньор на ЦСКА, на мястото на Нестор Йевтич, който иска да е Ел Маестро, ама то, само с искане не става!
Само да видиш Хубчев как ще се разгърне, с наличните футболисти в ЦСКА....
И не забравяй че на терена играят футболистите, а не треньора!!! - Хубчев се е доказал като футболист ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот Warped » 20 ное 2018 11:21

Нов провал на националния отбор. Това не е изненада, особено след като се види състава. Помня, когато бербатов идваше да играе и почти нетичаше по терена, правеше се контузен и се влагаше на 30%. Ситуацията е същата, същата скапана игра на отбора
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

red__army
Мнения: 833
Регистриран на: 02 ное 2009 17:31
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот red__army » 20 ное 2018 11:49

kiril.a.d написа:
red__army написа:
kiril.a.d написа:
favaca8888 написа:Според мен имаме потенциал да покажат по-добра игра момчетата.Реално се класирахме 2-ри ,като очакванията бяха същите и нещата се припокриват.
Мисля си,че е най-добре да се паднем в тежка група за квалификациите.Нещо от сорта на Франция,Холандия или Италия,със една Румъния и Казахстан,примерно.Не ги знам как са точно по ранглиста,но тактиката на Хубчев сработва,когато противникът ни атакува.
Най-големия проблем на България остава НАПАДЕНИЕТО!.
Ние просто нямаме такова...
П.С.
Ивелин Попов -Вън!

Подкрепям! - и за силната група (в единствения мач, в който не допуснахме гол, беше срещу оказалия се най-силен, Норвегия!) уви не е само нападението, след като защитата допуска голове от по-слаби отбори...
И също се чудя, какво прави Ивелин Попов в националния?...Какво играе, след като нито може да увлече защитници, нито да задържи топката, нито да даде асистенция...Интересно, какво играе в клубния си отбор и играели там изобщо?
Понеже и двамата си говорите на алангро.От как му смениха "макаронаджията" като тренер,Ивелин Попов играе редовно титуляр и добре в Русия.Бях прав че всички ще започнат да обвиняват Попов...за несполуките на отбора,преди бяха Бербатов,Мартин Петров.При 1:0,и нужда да се вкарва голове,Хубсито извади нападател и пусна....защитник.Нищо не вдявате от футбол,даже и като запалянковци.Абе като тея от "Дарик Радио",и още няколко придворни журналистчета сте!!!А всъщност докато Мокета,си назначава или удобни и или некадърни тренери,като този,ще си търсиш "виновник"...и ще ставаш "математик" и си смяташ комбинации...как да се класираме по "невъзможен" начин.

Съжалявам, но коментарът ти не е...вдяващ ;)
Не знам как играе Ивелин в Русия и не помня точно в кой отбор играе, но май не е във водещите, а?...И какво, искаш да кажеш че е на нивото на Бербатов и няма кой да му подава за гол? - че нали точно защитник му подаде...
Хубси извади нападател и пусна защитник? - ми на Делев му свършиха силите...Да не говорим, че и в двата мача, не можа да е като срещу Холандия...
А в същото време, Куман поставя централния си защитник за централен нападател и Германия плаче! - вдяваш ли?...
А колкото до Хубчев, аз бих го взел за треньор на ЦСКА, на мястото на Нестор Йевтич, който иска да е Ел Маестро, ама то, само с искане не става!
Само да видиш Хубчев как ще се разгърне, с наличните футболисти в ЦСКА....
И не забравяй че на терена играят футболистите, а не треньора!!! - Хубчев се е доказал като футболист ;)...

Тези футболисти, Чичовото,ги нареждаше и играеха грамотно и нападателно,с качествта които имаха,с далеч по-силни съперници и по-тежка група.Ивелин Попов играе в Спартак Москва...не в Налчик,Анжи и т.н.Тва само м/у другото.Не съм му адвокат,но не връзкар като...Костадинов в нац. отбор.Но не разбираш кво говоря...Именно,не че Попов е с класата на Бербатов,но в момента по-подготвен и завършен футболист от него няма.Дано Деспотов излезе и продължи да се развива.Но...най-класните в нац.отбор....винаги отнасят критиките,заради целия отбор,и най-вече заради...заради некой неподготвен като Хубчев.А качествата на Хубчев...и ЦСКА,направо не е сериозно...даже да се коментира.Отделен въпрос е,дали Йевтич...заслужава да е в ЦСКА!!!

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот matador » 20 ное 2018 11:56

За жалост второто място е напълно заслужено такива са ни възможностите просто освен това този пък имахме и късмет особено в първите два мача но не успяхме да се възползваме от това...Не знам само защо толкова се драматизира от медиите и част от феновете било провал,трагедия и срам сякаш сме някакъв гранд който трябва да мачка противниците във всеки мач :lol:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10835
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот ivan56 » 20 ное 2018 12:12

Някой разбра ли идеята на "страхлив Петьо" с вкарването на Занев :?
Коментатора нещо измърмори да се дублирал бека :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 20 ное 2018 12:50

Типично за нашия национален отбор се осрахме в най-лесния мач срещу слабака Кипър, който половината отбори в А група ще качат на разлика.Хубчев отдавна е ясно,че е менте,но поне очаквах да не му редат състава,но уви.Попето продължава да няма силен мач за национала от 5 години,но в крайна сметка след като не можем да станем първи в група с тези посредствени отбори,то не виждам какво ще търсим на Европейско , колкото и да ми се иска да сме там.След като 80% от футболистите ни не могат да си спрат правилно топката и с доказани некадърници,крадци и пияндета като Перуци и Данчо Кмета - така ще е.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот Red Warrior » 20 ное 2018 13:16

Не знам какво сте очаквали от тези футболисти? Реално само Кипър е по-слаб отбор от нашия и второто място е максимума. Първите три мача просто Фортуна беше с нас. Хубчев наистина направи грешки, особено сбърка състава в Норвегия, но кой ли не се изреди за тренер и все не беше достатъчно добър за националите. Радвам се, че Попето е стигнал до извода който го повтарям от години, а именно, че от Бербатов насам нямаме централен нападател. То не бяха Макриев, Мицански, Гълъбинов и един куп фалшиви деветки в пълният смисъл на думата. Това ни е проблем номер едно и не знам как ще го решим.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот Kamisha » 20 ное 2018 13:50

Tова е най-посредственото поколение, с което разполага националният отбор :!: То не бяха равни с Малта, Люксембург, Кипър и разни други треторазредни тимчета... Сигурно и Сан Марино няма да могат да победят,ако се наложи да им гостуват :( До сега не се е случвало толкова дълго време да не могат да се класират на голям футболен форум и според мен единственият шанс на тази сбирщина за участие на Евро или Мондиал е да ни изберат за домакини :!:
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: България - Словения - 19.11 | 21:45

Мнениеот hydetoshi » 20 ное 2018 14:25

Pragmatichen написа:
hydetoshi написа:Германия и Холандия удариха страхотно черно тото. Не го очаквах от германците.

Пред парите всеки кляка!
Няма Германия, няма Хърватия, няма Белгия...всичко е пари и хазарт!
Нашите трябва да се срамуват след този мач.
Да отидат хората на стадиона в този студ и късен час и накрая поне за честта да бяха били, а то точно 7 мин радост и чао...
И си говорим тук за плейоф, квалификации, класиране на Евро 2020 и т.н.
Отбор, който не може да бие Кипър и Словения за три дни и вкарва 2 гола с мъкаааа, като единия е от дузпа, дали заслужава да помирише Евро 2020? А ако по някакво чудо се класираме, дали няма да ни пребият като кучета там? Да сте виждали по-бавно играещ нац.отбор? Буквално мъка, спъване в топката, никаква идея, неточни пасове, и всичко това адски бавно! :(

Навремето Мичмана,лека му пръст,като коментираше мачовете на Евро 2000,направи един коментар. Нещо от сорта : Радвам се , че нашите не се класираха,че като гледам отборите тук,как играят,се чудя ние какво щяхме да правим сред тях... Та така стоят нещата.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот hydetoshi » 20 ное 2018 14:30

Kamisha написа:Tова е най-посредственото поколение, с което разполага националният отбор :!: То не бяха равни с Малта, Люксембург, Кипър и разни други треторазредни тимчета... Сигурно и Сан Марино няма да могат да победят,ако се наложи да им гостуват :( До сега не се е случвало толкова дълго време да не могат да се класират на голям футболен форум и според мен единственият шанс на тази сбирщина за участие на Евро или Мондиал е да ни изберат за домакини :!:

[offtopic]Имам 2 момчета - 2007 и 2008 набор. Тренират футбол. Но като гледам,какви са им тренировките и на какво ги учат и без да разбирам мога да прогнозирам,че и след 50 години няма да се класираме на голям форум,ако не настъпят промени. Че треньорите обидчиви.Като им кажеш нещо,че не се прави като хората,почти на бой скачат. Е няма как да стане .Това е положението. И Малта ,и Люксембург ,и Гибралтар може да ни задминат,както сме тръгнали.[/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта