Кипър - България - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LokoMaina
Мнения: 635
Регистриран на: 05 авг 2008 16:17
Контакти:

Re: Кипър - България - 1:1 FT

Мнениеот LokoMaina » 16 ное 2018 23:49

CSKA 78 написа:Ето този мач го чаках от Националния ни отбор! Явно националите могат да играят и футбол! За съжаление има няколко футболисти, които не стават за национали! Това са Попов и Костадинов! И двамата не помогнаха с нищо, даже напротив след техни грешки кипърците ни поведоха, а след грешка на последния можеше даже да ни бият! Иначе всички останали се раздадоха и не заслужаваха да завършим наравно, напротив заслужаваха да победят!



Искаш да кажеш: "имаха желание да играят футбол"... Само с тази разлика, че те наште не играят футбол, ами я ряпкат тая топка и квото стане. Ама щом не може и с Кипър да стане... не знам, Гибралтар и Андора са по-добри от тия кипърци.
Общо взето и тоя некадърник /Хубчев/ не надгражда, ако не го утрепят някъде ще си я кара така до пенсия.
Валентин Михов: Играта на Локо срещу Тотнъм е гордост за българския футбол!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Кипър - България - 1:1 FT

Мнениеот hydetoshi » 16 ное 2018 23:50

Аз не съм доволен. Много брак, тактически грешки и очевиден страх.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8892
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Кипър - България - 1:1 FT

Мнениеот bilyaletdinov » 16 ное 2018 23:51

Хубчев е смешник. Излезе без нападател срещу посредствения тим на Кипър.
Абсолютен смешно е в тоя отбор да играе Краев, който не играе за клубния си отбор. Играе Галин Иванов, който отстъпва като качества на Хичо. Смешна история.
Вместо да си оправим головата разлика с тия утайки ние играхме безумно.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кипър - България - 1:1 FT

Мнениеот ivan56 » 16 ное 2018 23:53

CSKA 78 написа:Ето този мач го чаках от Националния ни отбор! Явно националите могат да играят и футбол! За съжаление има няколко футболисти, които не стават за национали! Това са Попов и Костадинов! И двамата не помогнаха с нищо, даже напротив след техни грешки кипърците ни поведоха, а след грешка на последния можеше даже да ни бият! Иначе всички останали се раздадоха и не заслужаваха да завършим наравно, напротив заслужаваха да победят!


Страхотен мач, измъчен хикс с колоса Кипър :lol:
Попов изработи дузпата, плюс другата която не свири.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10157
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Кипър - България - 1:1 FT

Мнениеот CSKA 78 » 16 ное 2018 23:56

LokoMaina написа:
CSKA 78 написа:Ето този мач го чаках от Националния ни отбор! Явно националите могат да играят и футбол! За съжаление има няколко футболисти, които не стават за национали! Това са Попов и Костадинов! И двамата не помогнаха с нищо, даже напротив след техни грешки кипърците ни поведоха, а след грешка на последния можеше даже да ни бият! Иначе всички останали се раздадоха и не заслужаваха да завършим наравно, напротив заслужаваха да победят!



Искаш да кажеш: "имаха желание да играят футбол"... Само с тази разлика, че те наште не играят футбол, ами я ряпкат тая топка и квото стане. Ама щом не може и с Кипър да стане... не знам, Гибралтар и Андора са по-добри от тия кипърци.
Общо взето и тоя некадърник /Хубчев/ не надгражда, ако не го утрепят някъде ще си я кара така до пенсия.


Играят колкото могат, но поне се раздадоха! Селекционерът не ми е любимец и съм го критикувал много пъти, но днес футболистите показаха желание за игра! През второто полувреме играхме офанзивно, и аз това искам да виждам от Националния отбор! Ясно е ,че няма да станем с магическа пръчка Франция или Бразилия, но в Националния отбор всички трябва да дават максимума от възможностите си!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10157
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Кипър - България - 1:1 FT

Мнениеот CSKA 78 » 16 ное 2018 23:59

ivan56 написа:
CSKA 78 написа:Ето този мач го чаках от Националния ни отбор! Явно националите могат да играят и футбол! За съжаление има няколко футболисти, които не стават за национали! Това са Попов и Костадинов! И двамата не помогнаха с нищо, даже напротив след техни грешки кипърците ни поведоха, а след грешка на последния можеше даже да ни бият! Иначе всички останали се раздадоха и не заслужаваха да завършим наравно, напротив заслужаваха да победят!


Страхотен мач, измъчен хикс с колоса Кипър :lol:
Попов изработи дузпата, плюс другата която не свири.


Искаш да кажеш, че Попов го спънаха! Защото след негова грешка ни вкараха гол, а бяха петима от нашите около него! След това изпусна сам срещу вратаря на кипърците! А през второто полувреме играта му беше да си проси нарушения, или дузпа! :shock:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кипър - България - 1:1 FT

Мнениеот ivan56 » 17 ное 2018 00:02

Като ги слушам нашите, общо взето са доволни :lol:
Дейба и аматьорите измислени.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Кипър - България - 1:1 FT

Мнениеот Elliah » 17 ное 2018 00:03

Жалко... пак изпуснахме питомното за да гоним дивото. Много слаб отбор на Кипър,който трябваше да победим.
Иначе, за да не съм съм прекалено негативен, мога да кажа, че се вижда страхотно желание у нашите. Такова желание и борба до последната секунда не бях виждал отдавна. Моите поздравление за мотивацията и духа.
Чисто футболно просто нямаме достатъчно качество в отбора и затова не можем да ополозотворим натиска, който създаваме.
Схемата и тактиката избрана от Хубчев беше много правилна и владеехме терена до последно. Само не схванах защо не започна с Костов или поне не пусна него вместо Делев, след като е ясно, че Делев не е във форма, а Костов за момента е във върхова такава. Ама... той си е тренер, той си решава, а и си носи отговорност за това.

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Кипър - България - 1:1 FT

Мнениеот demon777 » 17 ное 2018 00:05

ivan56 написа:Като ги слушам нашите, общо взето са доволни :lol:
Дейба и аматьорите измислени.

Е ти па префесионалистчето... ти от кое си недоволен?
Верно проспаха 1 полувреме ама второто ги смачкахме и само късмета на вратаря ги раздели от разгром с 3 гола разлика.
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Кипър - България - 1:1 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 17 ное 2018 00:05

Айде Хубчев доволен футболистите доволни и аз сам доволен . Една точка да малко е ама така е по добре . От колкото до мача Кипър извадиха един тон късмет . Релно можеха да измъкнат победата нашите.
Последна промяна от ImmortaL_1000 на 17 ное 2018 00:12, променено общо 2 пъти.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта