Норвегия - България - 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Норвегия - България - 1:0 FT

Мнениеот metodito » 17 окт 2018 12:30

rusev написа:Не мисля, че сме играли толкова слабо, просто физиката на норвежците е по - голяма, скороста също в известен смисъл.

Тактика не мога да я коментирам, може би беше сгрешена, да.
Явно крайните играчи в защитата е трябвало да бъдат wing back, като Бандаловски е избран за дефанзивен такъв.
Славчев и Костадинов все едно ги няма в мача, изобщо.
Чорбаджийски започва и мен да ме съмнява, че е изкуствено налаган, защото е адски сприхав и неориантиран.
Неделев е много ценен на терена, защото с два паса може да реши мач, но не се забелязваше особено.
Десподов и Пламен Илиев може би играха най - силно.

Все още имаме шансове, така че споко.

++

Да допълня. Пешо Василев отново беше на ниво. Просто ми е голям гъдел да го слушам. :lol:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Норвегия - България - 1:0 FT

Мнениеот ivan56 » 17 окт 2018 12:39

metodito написа:
ivan56 написа:Отзад цял мач си играхме с пет човека, да не кажа и с 8 :lol:

Изображение
Точно 3-5-2 (3-5-1-1 в случая) си беше. Само дето работата на Хубчев беше "видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак". Нито футболисти имаме за тази схема, нито тактиката беше съобразена с положението в мача. Много ми приличаше на това, което опитваше Топчо в "Левски". Ама, Топчо/Хубси, не става просто така бе, братче.

Това, че ни бяха натикали в нашето поле не прави различна схемата. Не може, когато отсреща имаш такива офанзивни футболисти, а ти отзад да нямаш качество, да излезеш така. Просто Хубси напушен ли е бил, какъв, не знам.


Стига глупости, бяхме натикани, щото Славчев, ТошкУ и Костадинов си бъркаха в носа, цял мач.
Той може и да е искал да е играе с 3-5-2, ама почти цял мач играхме с 5 чисти защитника.
Просто Хубчев е некадърник и не става и за чеп за зеле.
Аз съм сигурен, че ако не бяхме излезли с такава схема тип свалени гащи, нямаше да изглеждаме толкова зле, можеше пак да загубим, но толкова грозно и противно нямаше да играем.
Значи Страхил ти прави супер мач и с две асистенции, ти го забиваш пейка, пускаш глупака Чорбаджийски за сметка на Недялков, и да не забравяме тоя абсолютен аматьор Божиков.
Ще каже, човек, че ще играе мач с Франция или Бразилия, еми да беше извикал 15 защитника и да ги нареди в два вала по 5 в наказателното поле и пет пред дъгата. Аматьор.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Норвегия - България - 1:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 окт 2018 12:39

Писах още след супер-калитарската победа срещу същият съперник в София.
С нашата игра, тактика и нагласа, можем да спечелим 2 до 4-ри победи, но толкоз.
Няма как постоянно да разчиташ съперникът да си пропуска ситуациите, а ти от 3 положения, да вкараш два гола.
Няма как.

Снощи, в стремежа да избегнем интензивното покриване на зоните в нашата половина от норвежците, изнасяме топката с дълги пасове... Към Ивелин, Десподов и Неделев. Бат' Петьо, сериозно ли ??? :o :shock:
Ами след като ни е такава идеята, ОК, играй 3-5-2, ама пусни напред две тополи като Гълабинов, поне да има някой, който да сваля топката на халфовете.
Плюс това в края на мача отново играем с центрирания, а то нема към кого ... :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Норвегия - България - 1:0 FT

Мнениеот metodito » 17 окт 2018 12:50

THE G.A.M.E написа:Писах още след супер-калитарската победа срещу същият съперник в София.
С нашата игра, тактика и нагласа, можем да спечелим 2 до 4-ри победи, но толкоз.
Няма как постоянно да разчиташ съперникът да си пропуска ситуациите, а ти от 3 положения, да вкараш два гола.
Няма как.

:|

За съжаление си прав. :oops: И на мен ми се иска да не е така, ама...

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Норвегия - България - 1:0 FT

Мнениеот ehh » 17 окт 2018 12:51

Толкова. До тук бяхме. Просто не трябваше да падаме в тоя мач, но норвежците бяха по добри и в двата, а тия мароканци в съства им ни разнищиха. Не виждам как ще ги разминем. Словения трудно ще паднат от нас втори път, а се вижда, че и Кипър доста се хвърлят
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1864
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Норвегия - България - 1:0 FT

Мнениеот Sstefanov » 17 окт 2018 12:54

red__army написа:
ivan56 написа:
metodito написа:
koisa написа:
metodito написа:
koisa написа:Хубчев осра мача заради страхливата си тактика с 5 защитника... Ако го питат какво правят на терена Чорбаджийски, Бандаловски и Славчев, сигурно няма да може да отговори... Не, че другите бяха супер... А, смените му (като изключим тази на Краев) бяха толкова малоумни, че нямам думи.


Къде видяхте петима? Трима защитници бяха и това беше грешката на Хубчев.
Юве играеха често с трима отзад. Само дето ние нямаме Бардзали, Киелини и Бонучи/Алекс Сандро.

Започнах да гледам този цикъл с голямо недоверие към Хубси. Той е неврастеник, темерут и сръдльо, а като треньор възприема минималната загуба за успех, едва ли не. След последните мачове промених мнението си за него. За да си го върна вчера. Загубата е изцяло негова, а реалният резултат беше 3-0! :evil: Вчера имахме уникален шанс за нещо голямо. Сега си такова мамата. Или по-скоро си се върнахме в кочинката.

Кое ми харесва. Неделев като вътрешен халф е страхотна идея. Десподов няма да играе още дълго у нас. Голямо израстване на Славчев. При цялата ми критика, Хубси направи освежаване на състава и той има потенциал. Но без него. Дано да греша за Хубси и отново променя мнението си за него. Той да го промени.

Бековете да не са нападатели случайно? Славчев и израстване? :lol: Явно някой е гледал мач от друго измерение...

Ами на мен ми харесва двойката Славчев-Костадинов. Вчера не проработи, защото Хубчев обърка всичко. Е, кои са "петте" защитника?


Е как кои, май забравяш Бандата и Занев, или ги броиш за крила :lol:
Отзад цял мач си играхме с пет човека, да не кажа и с 8 :lol:

Леле,Славчев и Костадинов бяха дупка в средата на терена, по-голяма от мина за лигнитни въглища,за това Попето се натоварва с още и още функции,които му пречат да играе това което може.Специално дефанзивната тактика за 0:0 и мястото на Костадинов в нац.отбор и отсъствието на Г.Миланов от титулярния състав някой требва да го обясни,щото Костадинов дори е сериозна резерва в Руския си отбор(що му требваше да сменя отбора в Израел с Русия) с него сме все едно с човек по-малко,вече втори мач.Мача със Словения не съм го гледал.Такива "обърквания" на тактики и играчи на Хубсито са простими ако са в Дунав,Славия,Локо Пд,БИрое...в националния отбор са непростими...и по-скоро навяват за неможене.Апропо тези въпроси требва да му ги задават т.н "спортни" и футболни журналисти,доколкото има такива и не са от приятелския кръг на Боби и Ко,и не се страхуват че нема да ги качат безплатно в следващия чартър на националния отбор.Ако беше в Германия и Италия,да беха го разчекнали до сега.Засега минава метър заради 3 победи с по едно на мъка...но уменията му леко "кристализират".Томета,Александров,Касабов,Савов,БНТ,бТВ и останалите т.н "разбирачи"...някой требва да се нагърби с тази "мръсна работа".Предполагам само Георги Атанасов и Жаклин Михайлов ще се осмелят.Хубчев е длъжен да даде обяснения...вместо да се кара на журналиста от БНТ след мача,и да говори общи приказки,досущ като премиера ни дипломат Баце ви Бойко.Щото с правилните играчи и тактическа подготовка,тези мултикултурни норвежки джендъри нямаше да ни надиграят.

Спри да пишеш глупости! На теб ли да ти дава обяснение? Това имаме като играчи, такива са резултатите. 90% от пишещите в тая тема не стъпват на мач на националите ама имат претенции. До като играчите на националният са от българското първенство ще са такива резултатите. Десподов и Славчев + Костадинов са като деца пред "белите" норвежци. Другият пък методито, виждал как космонавта щял да играе в друго първенство. Видяхме ги 30 килограмовите колко могат извън България. Пуска Бандаловски, който е просто толкова слаб, че е време да се преквалифицира към барман. Добре, че не пуска и Горанов, че катко и той е с физика на 13 годишен можеше да ни бият с 3-4. Не тренера е виновен, а смешните футбалери. Защо не пусна ЦН на Разград? Чорбата и Бодуров няма какво да ги коментирам дори.

filcolins
Мнения: 505
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Норвегия - България - 1:0 FT

Мнениеот filcolins » 17 окт 2018 12:57

Мега зле играе отбора. Изповядва откровен анти футбол. Гледах ги за пръв път и последен - загуба на време. ЦСКА -Царско село беше в пъти по качествен мач. Качествата на нашите футбалери не мисля въобще да ги коментирам

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Норвегия - България - 1:0 FT

Мнениеот Warped » 17 окт 2018 13:10

МНого слаби, както срещу Кипър и първия мач с Норвегия. Тук разликата беше че изгубихме.
да оценим и представянето на отбора до 21 години, който загуби от Люксембург
Последна промяна от Warped на 17 окт 2018 13:12, променено общо 1 път.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Норвегия - България - 1:0 FT

Мнениеот metodito » 17 окт 2018 13:11

Баааааааааааааси трагедиите и рязането на вени. Не, че го вярвам, ама ще ми е много интересно ако в следващите два мача вземем две победи, да чета мнението на няколко човека тук. Да, Хубчев сбърка. Да, надиграха ни тотално. Да, в този мач нямаше адекватни футболисти. Но това е един мач. Продължаваме да мИчтайм. Кво толкова е станало? Аз не знам, ама все си мисля, че в Словения няма рязане на вени. Ако се представяхме като тях, тук щяха да се самозапалват хора.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Норвегия - България - 1:0 FT

Мнениеот metodito » 17 окт 2018 13:15

filcolins написа:Мега зле играе отбора. Изповядва откровен анти футбол.

Ами играеш според обстоятелствата. "Анти-футбол" е правилната тактика. Кое е по-важно - да отидеш насред Ноу Камп и да се надиграваш с Барса и да паднеш с пет гола, което си беше най-малкото, или като гърците цяло първенство да играеш с десет защитника, ама накрая да вдигнеш Купата? Аз очаквах вчера да покажем именно "антифутбол" - с подредени отзад 8 човека, напред каквото стане. Еми, не се случи.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта