България- Кипър - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: България- Кипър - 2:1 FT

Мнениеот Red Warrior » 14 окт 2018 15:46

Аз пък мисля, че се видя и подобрение в играта. Този мач не беше мъка да се гледа като предишните два. Заздравихме лявата част на защитата, но пък гола им дойде отдясно. Не разбрах Страхил спъна ли се какво стана. Двойката централни също увиснаха няколко пъти, но като цяло съм доволен. И не знам какво казвате, че това било Кипар. Спомняте ли си същият Кипър как ни жаса с 1:4 по времето на най-великият син треньор Мъри? И кои футболисти не са викнати като изключим контузените Делев, Чочев и Тонев? Мисля че Хуби трябва да опита да почне с типичен таран като Ради Василев.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: България- Кипър - 2:1 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 14 окт 2018 18:54

Като видях програмата остават още 3 мача. Да се надяваме със късмет да останат на първо място. Следва норвежците да на опънат на тяхен терен , ама като знам какви дървета са всичко зависи от българския национален отбор ако им се играе ще може да се отърват с равен.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

rusev
Мнения: 206
Регистриран на: 17 юли 2015 00:20
Контакти:

Re: България- Кипър - 2:1 FT

Мнениеот rusev » 14 окт 2018 19:09

Това е мача, в който виждам отбора ни да играе най - агресивно и смело.
От много години не бях чувал публиката да вика "още, още", което ме изкефи.
Оказа се правилен избора на Хубчев да се затворим след гола, но си мисля, че спокойно ако продължихме с натиска можехме да стигнем до трети гол.

Тези защитници мисля, че са най - добрия избор, Занев е с много опит, както и Бодуров, Страхил Попов винаги ми е правил добро впечатление и сега го потвърди - това ни е слабото звено.

Головете бяха великолепни и се радвам, че именно Десподов и Неделев вкараха, така че да придобият самочувствие и да станат фактор в отбора.

Кипър изобщо не ми изглеждаха като онзи Кипър от преди 10 години, не бих нарекал този отбор аутсайдер.

В Норвегия ще е трудно, мача с тях взехме с много доза късмет, все пак се надявам на успех.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14933
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: България- Кипър - 2:1 FT

Мнениеот miro_rz » 14 окт 2018 20:49

Ако някой беше пуснал анкета с колко точки ще сме след 3 мача едва ли щеше някой да е познал !
По-добре грозни победи от колкото красиви загуби !
Изображение

rusev
Мнения: 206
Регистриран на: 17 юли 2015 00:20
Контакти:

Re: България- Кипър - 2:1 FT

Мнениеот rusev » 14 окт 2018 20:59

Мисля че Хуби трябва да опита да почне с типичен таран като Ради Василев.[/quote]

Ами аз мисля, че е и той това си мисли, аз реално дори не знам точно кой е Ради Василев, но гола му срещу Норвегия бе много добър. Един таран в атаката може да реализира потенциала около него.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3490
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: България- Кипър - 2:1 FT

Мнениеот rebelheartous » 15 окт 2018 09:44

rusev написа:Ами аз мисля, че е и той това си мисли, аз реално дори не знам точно кой е Ради Василев, но гола му срещу Норвегия бе много добър.


Юноша на Славия.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта