Словения - България - 1:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: Словения - България - 1:2 FT

Мнениеот kubrat » 07 сеп 2018 10:45

Значи бием отбор едно ниво над нас като гост/видно е само като погледнеш отборите, в които играят/ и започва мрънкане колко сме слаби, не знам ако ни бяха зашили една резонна тройка какво щеше да е.. :lol:

ikar
Мнения: 1276
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Словения - България - 1:2 FT

Мнениеот ikar » 07 сеп 2018 11:01

Всички знаем нивото на родният ни футбол, но въпреки всичко претенциите ни са големи.Всички знаем че 90% от играещите във трите водещи отбора са чужденци със съмнителни качества но отново сме с претенции? Всички знаем, че дори и снощната Словения има футболисти в първенства от ТОП5 - за разлика от нашите юнаци, НО ОТНОВО СМЕ С ПРЕТЕНЦИИ?
Оптимизъм базиран на паническо бягство от реалността е равен на инфантилност. И все пак тази победа на този изключително светъл празник би трябвало да ни радва и обедини, но отново сме силно разделени на сини ,червени ,зелени .........ЗАЩО?????????????Защото живеем в страната на омразата!В страната на омразата няма разлика между това да имаш опонент и това да имаш смъртен враг. В страната на омразата ние мразим всичко, защото ако ние не сме първи, другите ще ни преварят!

Marodera
Мнения: 33
Регистриран на: 09 юли 2017 22:31
Контакти:

Re: Словения - България - 1:2 FT

Мнениеот Marodera » 07 сеп 2018 12:15

Честита победа на всички българи! Много важна е тя за нас в този турнир. Но мача с Норвегия ще е много по-труден. Съвсем скоро ни биха като домакин и като гост без да успеем да им се противопоставим. Според мен задължително Галин Иванов трябва да е титуляр. Попето веднъж не успя да уцели вратата от пряк свободен удар, а в следващия мач най-вероятно това ще са ни положенията.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Словения - България - 1:2 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 07 сеп 2018 12:46

Харесаха ми раздаването и победата, но играта хич я нямаше. През голяма част от мача бяхме в глуха защита и трябва да си признаем, че победихме с голяма доза късмет. Бековете бяха слаби, а халфовете и нападателите допускаха много лесно противника да преминава центъра (почти без битка). Ако играем по този начин в останалите мачове, не ни чака нищо добро и нищо чудно Словения да вземат реванш в София.
За съжаление трябва да признаем, че сме изостанали тотално дори от средноевропейското ниво.
Честита победа!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Словения-България 06.09.2018 21:45

Мнениеот Mirosvel » 07 сеп 2018 14:22

HardWork написа:Честита победа Армейци! Много добър мач на Чорбата и Бодуров! Посредствен мач на Десподов и Лясков, но все пак са дебютанти. Важното е, че започваме с победа!


Лясков посредствен?? Та той си беше откровенно слаб!! Не е узрял още, но......пак прозира дългата ръка на Гр. Ганчев!!

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Словения - България - 1:2 FT

Мнениеот Red thunderstorm » 07 сеп 2018 15:23

ImmortaL_1000 написа:Ае браво за победата . Жалкото е че сте е последната . :mrgreen:

Оффф...Ти си явно от мрънкалниците и сигурно си прогнозирал, че няма да имаме изобщо победа. Но ето, че е факт първата и съм сигурен, че ще имаме минимум още една, та дори и две. Много ли ще те е яд? ;)

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Словения-България 06.09.2018 21:45

Мнениеот Ozzimozzi » 07 сеп 2018 15:54

Mirosvel написа:
HardWork написа:Честита победа Армейци! Много добър мач на Чорбата и Бодуров! Посредствен мач на Десподов и Лясков, но все пак са дебютанти. Важното е, че започваме с победа!


Лясков посредствен?? Та той си беше откровенно слаб!! Не е узрял още, но......пак прозира дългата ръка на Гр. Ганчев!!

[offtopic]Каква е разликата между "посредствен и "откровено слаб"? :?[/offtopic]
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Словения - България - 1:2 FT

Мнениеот ivan56 » 07 сеп 2018 17:13

Абе слаб, слаб Лясков, имаше едно отлично заставане с тяло пред един от Словения в нашето нак. поле, който оставаше сам срещу вратаря.
Примерно ако беше дървеният Чорбаджийски, би го свалил с прийом от борбата. :lol:

п.п и още нещо, че забравих.
Хубчев е лайняр на ента степен, значи журналята му задават най-елементарни въпроси, той се прави на отворен и едва ли не "абе не ме занимавайте с глупости"
Тъпак.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Словения - България - 1:2 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 07 сеп 2018 17:56

ivan56 написа:Абе слаб, слаб Лясков, имаше едно отлично заставане с тяло пред един от Словения в нашето нак. поле, който оставаше сам срещу вратаря.
Примерно ако беше дървеният Чорбаджийски, би го свалил с прийом от борбата. :lol:

п.п и още нещо, че забравих.
Хубчев е лайняр на ента степен, значи журналята му задават най-елементарни въпроси, той се прави на отворен и едва ли не "абе не ме занимавайте с глупости"
Тъпак.

Наистина интервюто му беше скандално, но явно има някаква предистория. Личеше си, че го играеше обиден, а не бива така, въпреки че за мен 90% от журналистите са капути.
Иначе Лясков си беше слаб и неориентиран. Увисваше и си оставаше хората, та трябваше Бодура да го покрива. Ако за 45 мин. си се отличил с едно добро заставане, то не е повод за добри думи. Горанов помогна доста в лявата зона след влизането си, а и показа добро самочувствие в няколко ситуации, като запази топката и предизвика фалове срещу себе си, което поуспокои играта. Може би Хубчев трябваше да го пусне по-рано след като видя, че Лясков има проблеми и му е необходима помощ.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Словения - България - 1:2 FT

Мнениеот ivan56 » 07 сеп 2018 18:42

Ozzimozzi написа:
ivan56 написа:Абе слаб, слаб Лясков, имаше едно отлично заставане с тяло пред един от Словения в нашето нак. поле, който оставаше сам срещу вратаря.
Примерно ако беше дървеният Чорбаджийски, би го свалил с прийом от борбата. :lol:

п.п и още нещо, че забравих.
Хубчев е лайняр на ента степен, значи журналята му задават най-елементарни въпроси, той се прави на отворен и едва ли не "абе не ме занимавайте с глупости"
Тъпак.

Наистина интервюто му беше скандално, но явно има някаква предистория. Личеше си, че го играеше обиден, а не бива така, въпреки че за мен 90% от журналистите са капути.
Иначе Лясков си беше слаб и неориентиран. Увисваше и си оставаше хората, та трябваше Бодура да го покрива. Ако за 45 мин. си се отличил с едно добро заставане, то не е повод за добри думи. Горанов помогна доста в лявата зона след влизането си, а и показа добро самочувствие в няколко ситуации, като запази топката и предизвика фалове срещу себе си, което поуспокои играта. Може би Хубчев трябваше да го пусне по-рано след като видя, че Лясков има проблеми и му е необходима помощ.


Спор няма, че беше слаб, ама дай да го убием с камъни, според някой съфорумци.
Пренавит, първи мач, неспирни атаки по крилата, като ги няма и халфовете да покриват и се получаваше оле мале, напълно нормално, добре, че Бодура е от стара коза яре. И на тези години, просто е незаменим.
На мен Лясков ми напомня, първите години на Кишишев.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта