Словения - България - 1:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Словения - България - 1:2 FT

Мнениеот CaptainBertorelli » 07 сеп 2018 18:54

[quote="ivan56"]Абе слаб, слаб Лясков, имаше едно отлично заставане с тяло пред един от Словения в нашето нак. поле, който оставаше сам срещу вратаря.
Примерно ако беше дървеният Чорбаджийски, би го свалил с прийом от борбата. :lol:

п.п и още нещо, че забравих.
Хубчев е лайняр на ента сгтепен, значи журналята му задават най-елементарни въпроси, той се прави на отворен и едва ли не "абе не ме занимавайте с глупости"
Тъпак.[/quot
Е, верно бяха елементарни въпросите. 'Повлия ли, че е национален празник за победата"? Нормален човек ще отговори трудно на толкова нелеп въпрос, какво остава за футболисти или треньор. А тоя го зададе на всички. Хубчев пуснал Лясков... Тоя от БНТ кой го пусна?
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
COVINI
Мнения: 407
Регистриран на: 29 авг 2012 19:20

Re: Словения - България - 1:2 FT

Мнениеот COVINI » 07 сеп 2018 18:56

Браво на отбора за победата точно на тази дата,но нека не се самозалъгваме излишно.Засега нямаме място в горна дивизия,нека първо да се бият такива ботове редовно и чак тогава да се мисли за класиране.
Лефскарче се нариииичам
Да паса обиииичам
След дрога тииичам
Буквара срииичам

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Словения - България - 1:2 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 07 сеп 2018 21:56

Red thunderstorm написа:
ImmortaL_1000 написа:Ае браво за победата . Жалкото е че сте е последната . :mrgreen:

Оффф...Ти си явно от мрънкалниците и сигурно си прогнозирал, че няма да имаме изобщо победа. Но ето, че е факт първата и съм сигурен, че ще имаме минимум още една, та дори и две. Много ли ще те е яд? ;)
Не просто ти казвам каква е способността на българския национален отбор . Една победа едно равенство и това е другото е брак.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Словения - България - 1:2 FT

Мнениеот Blagoy » 08 сеп 2018 11:10

И аз да си кажа мнението вече два дни след мача...
Хубава победа, вижда се, че няма кой знае какви качества, но старание и желание има. Словенците, дори без Облак и Ханданович, хич не са толкова слаб отбор. Ние имаме ли играчи в РБ Лайпциг, Сериа А, Лига 1?
В защита в центъра почти перфектни. Бодура е тролей по принцип, но словенците не играха на скорост и това го улесни. А той във въздуха е добър, това няма как да го отрека, въпреки че не го харесвам като футболист. Беше наистина почти перфектен и е кандидат за играч на мача заедно с Пацо Тигъра, който за мен има много сериозни качества и заслужава да играе в по-добър отбор. Чорбаджийски също беше стабилен в повечето ситуации. Бековете бяха ужасно слаби, особено тези отляво. Божиков първото само я изритваше напред или връщаше на вратаря, вместо да се опита да я отиграе и да направим сносна атака. Лясков още с първото си докосване ме отчая, за мен това момче няма качества да е дори и в младежкия национален отбор. Добре че към края влезе Горанов да стабилизира малко лявата зона. Иначе отляво не е като да нямаме опции. Антон Недялков определено е най-добрата на този етап, жалко че е контузен. Занев не знам защо го забравиха. Но дори и да пренебрегнем тези двамата, пак доста по-добре е Горанов - енергичен е, не играе импулсивно, и в момента е в добра форма. Отдясно според мен трябва да играе Страхил Попов, който също е в много добра форма.
Хубчев не знам какво толкова вижда в тоя Райнов... може би някакъв сантимент към бившия му отбор. Тоя като влезе, в стремежа си да се докаже, веднага направи 2-3 супер глупави нарушения. С нищо друго не се отличи. Дано Чочев се оправи по-бързо и да застъпи в центъра.
Попето го плюете доста, но именно той даде много хубав пас на Краев за втория ни гол. Самият Краев ми прави много добро впечатление, дано да продължи да се развива. Десподов е може би най-големия ни талант в момента, харесва ми, че действа уверено и със самочувствие. Имаше някои много хубави отигравания през първото полувреме особено. Колкото по-бързо го продадат в чужбина (стига да не е в някоя дестинация като Казахстан, Азербайджан или т.н.), толкова по-добре. Неделев малко се губеше, но той има качества, има поглед, има добър удар отдалеч, винаги може да измисли нещо нестандартно и мисля, че следващите мачове ще продължаваме да разчитаме на него.
Хубаво е, че Георги Миланов си намери отбор, макар и да се надявах да е нещо по-добро от МОЛ Види, но поне ще играе в Лига Европа. Той също е от играчите с поглед, техника и бързина и се надявам да можем да разчитаме на него за в бъдеще. Надявам се и Сашо Тонев да си намери бързо отбор (избърза с напускането на Кротоне), защото за мен и той има качества и ги е показвал в предишни мачове на националния.
Иска ми се да видя в някои от следващите мачове Алекс Колев, Стивън Петков, Радослав Димитров, Златински, Хичо, защо не и ударно завръщане на Гълъбинов. Петко Христов го гледах снощи срещу прескъпите негърчета на Франция и момчето се справи доста прилично, като изключим ситуацията при гола, където малко увисна. Но определено след няколко години една двойка централни Чорбаджийски-Христов би била много добре - и двамата имат качества.
Напук на повечето съм оптимист. Мисля, че ще бием Кипър и в двата мача. Най-трудно ще ни е с норвежците, защото по принцип изпитваме трудности срещу отбори играещи силов футбол. Но ще видим още в неделя...
[center]Изображение[/center]

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Словения - България - 1:2 FT

Мнениеот tornadooo » 08 сеп 2018 11:39

Единствената причина за победата са изключително слабите словенци. Аз смислена атака не видях, който иска да ме поправи. Защитата трагедия, пълна паника при най лекия натиск на съперника, смятайте какво ще е срещу силен отбор. Чорбаджийски при гола стои зад нападателя вместо да му пречи, Лясков слаб та няма на къде повече, Бандаловски що годе стабилен и Бодуров от време на време. Десподов едно хубаво положение имаше и го ос*а. Не пусна Светльо Ковачев, не пусна чист нападател, няма острота няма нищо... Докато Ганчев и Михайлов редят националния това ще е.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта