Контролна среща: Казахстан-България - 1:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Контролна среща: Казахстан-България - 2:1 FT

Мнениеот Вълчан » 27 мар 2018 20:44

Честно....за пръв път не се зарадвах на тази победа.Даже леко останах разочарован....Онези от Казахстан бяха много по настоичиви и технични.Къде сме тръгнали не знам....Трагедия.

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Контролна среща: Казахстан-България - 2:1 FT

Мнениеот Черният козел » 27 мар 2018 20:53

Резултата на темата не е коректен ! Казахстан-България - 1:2 FT. :oops:
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Контролна среща: Казахстан-България, 26.03.18, 19:00 часа

Мнениеот Ozzimozzi » 28 мар 2018 08:23

pomiqr272 написа:
peliforewer написа:
Черният козел написа:Смешен състав-смешна игра-смешна дузпа-още по-смешно БФС ! Карикатури от в-к Стършел.

Смешни коментари,кой да пусне Хубчев,Дяков дето всеки мач е за 5 жълти картона.В момента нямаме и читав централен нападател щом опряхме до Делев да е такъв.Аз съм му фен на Делев но нито е за девятка,нито е в най-доброто си състояние въпреки че се раздаде в този мач.Колкото до дузпата и по смешни сме виждали,справка Чинков и Лудогорец-Септември,що не пуснете един донос да я отменят.Само в края да спомена че в момента има в България централен нападател който вече има българско гражданство и му трябва година,две за да може да играе за България,само че много хора се изплашиха че ще ги заколи и правят всичко възможно да го изгонят,явно много им пречи.


Вземи да научиш колко поредни години трябва да играе чужденец в местното първенство, за да може да се състезава за националния отбор. През 2022 Каранга ще е белобрад старец.

Марселиньо дебютира в националния на 32 години, а през 2022 Каранга ще е на 31, та не виждам проблем за това да играе, въпреки че аз съм против да "произвеждаме" национали по такъв начин.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Контролна среща: Казахстан-България - 2:1 FT

Мнениеот hydetoshi » 28 мар 2018 09:13

Черният козел написа:Резултата на темата не е коректен ! Казахстан-България - 1:2 FT. :oops:

Това стои така от понеделник,но ти си първи,който го забеляза.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Контролна среща: Казахстан-България, 26.03.18, 19:00 часа

Мнениеот DrAvalanche » 28 мар 2018 09:19

Ozzimozzi написа:Марселиньо дебютира в националния на 32 години, а през 2022 Каранга ще е на 31, та не виждам проблем за това да играе, въпреки че аз съм против да "произвеждаме" национали по такъв начин.

Да бе, ама злите ФИФА и УЕФА искат да е играл 5 ПЕТ години в страната която го натурализира. ПЕТ години чуек? Повече от титлите на новопреместилите се в София! А тук ги натурализират след 3 месеца, понеже на невисокия и зализания така им се приискало.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Контролна среща: Казахстан-България, 26.03.18, 19:00 часа

Мнениеот защо » 28 мар 2018 09:34

DrAvalanche написа:
Ozzimozzi написа:Марселиньо дебютира в националния на 32 години, а през 2022 Каранга ще е на 31, та не виждам проблем за това да играе, въпреки че аз съм против да "произвеждаме" национали по такъв начин.

Да бе, ама злите ФИФА и УЕФА искат да е играл 5 ПЕТ години в страната която го натурализира. ПЕТ години чуек? Повече от титлите на новопреместилите се в София! А тук ги натурализират след 3 месеца, понеже на невисокия и зализания така им се приискало.

Не само, така си стават европейци и можеш да пускаш колкото си искаш от тях. Щото това си е проблем за наште отбори.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Контролна среща: Казахстан-България, 26.03.18, 19:00 часа

Мнениеот Ozzimozzi » 28 мар 2018 09:34

DrAvalanche написа:
Ozzimozzi написа:Марселиньо дебютира в националния на 32 години, а през 2022 Каранга ще е на 31, та не виждам проблем за това да играе, въпреки че аз съм против да "произвеждаме" национали по такъв начин.

Да бе, ама злите ФИФА и УЕФА искат да е играл 5 ПЕТ години в страната която го натурализира. ПЕТ години чуек? Повече от титлите на новопреместилите се в София! А тук ги натурализират след 3 месеца, понеже на невисокия и зализания така им се приискало.

Говорих по принцип, че не е проблем възрастта на Каранга, но лично аз съм против чужденците в национала. Друг е въпроса за последните 10 години Левски колко национала произведе, на колко българи даде шанс за развитие. При ЦСКА е подобна ситуацията и резултата се вижда в националния. Дали ти харесва или не, но в момента гръбнака на националния отбор е от футболисти минали през Литекс, на които им бе даден шанс да играят.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Контролна среща: Казахстан-България - 2:1 FT

Мнениеот защо » 28 мар 2018 09:35

hydetoshi написа:
Черният козел написа:Резултата на темата не е коректен ! Казахстан-България - 1:2 FT. :oops:

Това стои така от понеделник,но ти си първи,който го забеляза.

И си продължава да стои. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта